27 kwietnia, 2024

Stan Ohio kontra. Michigan State Score: ogłoszenia sportowe na żywo, wyniki futbolu uniwersyteckiego, 25 najważniejszych wydarzeń NCAA

Nie. 4 Ohio State nie ma wątpliwości co do swoich celów i tego, co może osiągnąć w tym sezonie. Columbus prowadzi na 7. miejscu w rankingu Buckeyes Michigan State 49-0 w Ohio. Nie, nie przeczytałeś go błędnie, nie więcej niż czterdzieści – dziewięć po przerwie. Bucks siedem razy uderzyli piłkę i zdobyli siedem przyłożeń. Mają całkowite wykroczenie 500 jardów i 26 pierwszych upadków w ciągu 20 minut.

Rozgrywający stan Ohio C.J. Jeśli Strode nie jest twoim faworytem w Trofeum Heismana, powiedział to przed końcowym gwizdkiem. Strout uderzył 393 jardy i sześć przyłożeń w pierwszej połowie, kończąc 29 z 31 podań. Wszystkie sześć DD to zapis programu… dla całej gry. Biały odbiornik Chris Olev ma 140 jardów i dwa DD, ustanawiając tym samym rekord w karierze, podczas gdy Garrett Wilson z Jacksonem Smith-Njikbo 76 jardów i 126 jardów z dwoma DD i dwoma DD. Jeśli grasz receiver dla stanu Ohio, dziś masz duże szanse na dotarcie do strefy finałowej.

Michigan State otrzyma piłkę na rozpoczęcie drugiej połowy. Mamy nadzieję, że zgadzają się z bieżącym zegarem. W każdym razie, zablokuj go tutaj, aby otrzymywać aktualizacje na żywo, analizy i najważniejsze informacje o stanie Ohio i stanie Michigan. CBS Sports będzie z Tobą przy ostatnim gwizdku, a następnie dostarczy nasze dania na wynos po meczu.