8 sierpnia, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Spadek kontraktów terminowych Dow: dane o inflacji i zatrudnieniu mogą być katalizatorem słabnącego wzrostu rynku

Spadek kontraktów terminowych Dow: dane o inflacji i zatrudnieniu mogą być katalizatorem słabnącego wzrostu rynku

Kontrakty terminowe Dow gwałtownie spadły na początku czwartku, podobnie jak kontrakty terminowe na S&P 500 i Nasdaq, a przed otwarciem rynku należy podać kilka ważnych danych o zatrudnieniu i inflacji.
XGiełda oczekiwała w środę trendu wzrostowego. Główne wskaźniki zamknięte mieszane z trudem. Ale szczegóły pokazały więcej słabości, a przegrani z łatwością przewyższali zwycięzców.

Ponieważ trend wzrostowy jest pod presją, nie jest to dobry czas na dokonywanie nowych zakupów lub utrzymywanie ekspozycji większej niż token.

Sektor medyczny nadal prowadzi, odrabiając straty po wtorkowych stratach. Zjednoczone zdrowie (Organizacja Narodów Zjednoczonych) wszedł w strefę kupna po środowym wyjściu. Vertex Pharmaceuticals (VRTX) Odzyskane wczesne wejście po wtorkowej kąpieli. McKesson (MCK) utrzymuje główną podporę u swojej płytkiej podstawy, niedaleko od silnego wejścia. Lanthius (LNTH) notuje się wokół linii 50-dniowej, konsolidując się po ogromnym wzroście na początku tego roku. Wszyscy mają Linie siły względnej Prawie rekordowe wysokości.

Sprzedawca mebli z najwyższej półki R (R) obniżyło szacunki roczne, powołując się na słaby popyt i pogarszające się otoczenie gospodarcze. Akcje RH gwałtownie spadły na początku czwartku, wskazując na dwuletnie minimum. Akcje spadły już o 11% w tym tygodniu.

Po prostu dobre jedzenie? (SMPL), która produkuje przekąski i koktajle o niskiej zawartości węglowodanów, odnotowała lepsze niż oczekiwano zarobki za trzeci kwartał fiskalny na początku czwartku. Akcje SMPL wzrosły przed otwarciem. Akcje wzrosły o 2% do 41,20 w środę, blisko wczesnego wejścia na poziomie 42,01 w ramach konsolidacji.

Niektóre inne akcje spółek spożywczych i napojów mają się dobrze, co odzwierciedla defensywne nastawienie rynku. Gigant zbóż młyny ogólne (GIS) podskoczyła w środę o 6,35% do 74,72, wyprzedzając wzrost zysków i dywidendy. Opublikuj przedmioty kolekcjonerskie (Poczta) Prawidłowy kup punkt Podczas gdy Kellogg (K) przygotowuje.

Akcje Tesli spadły o 1,8 proc. do 685,47, czyli o 7 proc. od początku tygodnia. Akcje nadal wycofują się z 10-tygodniowej średniej kroczącej i wracają do ostatnich minimów. Akcje LI wzrosły o 2,7% do 38,08, z powrotem powyżej punktu kupna, ale pozostały znacznie powyżej głównych średnich kroczących. Tesla (TSLA) i chińskiego startupu EV Lee Otto (LI) poinformuje o sprzedaży w drugim kwartale jeszcze w tym tygodniu.

READ  Mark Zuckerberg właśnie wspomniał o systemie operacyjnym dla Meta i powiedział, że spodziewa się, że metaverse przyniesie setki miliardów przychodów do końca dekady

Akcje ONZ są uruchomione Tabela liderów IBD. Akcje LNTH znajdują się na liście obserwowanych liderów. Akcje Simply Good Foods, UnitedHealth i VRTX są dostępne na wada 50. Akcje Vertex i MCK są włączone IBD Big Cap 20. To był Lanthus w środę Akcje IBD dzisiaj.

Film zawarty w tym artykule analizuje ruch na rynku w środę i omawia akcje GIS, McKesson, Nauki neurobiologiczne (NBIX).

Kontrakty terminowe Dow Jones dzisiaj

Kontrakty terminowe Dow spadły o 1,2% w stosunku do wartości godziwej. Kontrakty terminowe na S&P 500 spadły o 1,4%, a kontrakty terminowe na Nasdaq 100 o 1,6%.

Bitcoin spadł do 19 000 USD. Późną środą Komisja Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) odrzuciła ofertę Grayscale dotyczącą konwersji Grayscale Bitcoin Trust (GBTC), który jest największym funduszem bitcoin, do rzeczywistego funduszu ETF, który śledzi cenę spot bitcoina.

Rentowność 10-letnich obligacji skarbowych spadła o 5 punktów bazowych do 3,04%.

Ceny ropy naftowej nieznacznie spadły, podczas gdy kontrakty terminowe na benzynę spadły o ponad 3%, kontynuując spadek z rekordowych poziomów. OPEC+ spotyka się dzisiaj, aby omówić limity produkcyjne, ale nie jest jasne, ile faktycznej produkcji może zapewnić organizacja i Rosja.

Ceny miedzi spadły o ponad 1%.

Chiński indeks produkcyjny dla Chin wzrósł w czerwcu o 0,6 punktu do 50,2, cofając się powyżej poziomu 50 punktów po raz pierwszy od czterech miesięcy, gdy kraj wyszedł z blokady Covid. Ale było to niecałe 50,5 wyświetleń. Indeks usług podskoczył do 54,7 z 47,8 w maju.

Amerykański indeks ISM dla przemysłu za czerwiec zostanie opublikowany w piątek rano, po kilku negatywnych raportach z regionalnych fabryk.

W czwartek o 8:30 ET inwestorzy poznają kluczowe dane o zatrudnieniu w USA i inflacji. Departament Pracy wyda cotygodniowe wnioski o bezrobocie. Departament Handlu opublikuje raport o dochodach i wydatkach za maj, który zawiera preferowaną przez Fed miarę inflacji.

Pamiętaj, aby pracować przez noc w Kontrakty terminowe Dow Jones i gdzie indziej, co niekoniecznie przekłada się na rzeczywisty nakład w kolejnej sesji regularnej Giełda Papierów Wartościowych sesja.

READ  Goldman ogłasza handel kryptowalutami OTC z Galaxy Digital

Dołącz do ekspertów IBD, którzy analizują możliwe do działania akcje giełdowe na IBD Live


wzrost na giełdzie

W środę zwyżka na giełdzie wahała się w wąskim przedziale.

Dow Jones Industrial Average spadł w środę o mniej niż 0,1% handel na giełdzie. S&P 500 stracił ułamek. Indeks Nasdaq Composite wzrósł o 0,3%. Mały kapitał Russell 2000 stracił 1%.

Ceny ropy naftowej w USA spadły o 1,8% do 109,78 USD za baryłkę, odwracając poranne silne wzrosty. Kontrakty terminowe na benzynę spadły o 2,8 proc.

Rentowność 10-letnich obligacji skarbowych spadła o 12 punktów bazowych do 3,09%. Rentowność dwóch lat spadła do 3,06%. Rozpiętość rentowności od 2 do 10 lat spadła do 3 punktów bazowych, podkreślając obawy o recesję.

Prezes Rezerwy Federalnej, Jerome Powell, powtórzył w środę, że priorytetem banku centralnego jest walka z inflacją, nawet przy ryzyku recesji.

ETF-y

pomiędzy Najlepsze ETF-yInnowator IBD 50 ETF (pięćdziesiąt) spadła o 1,25%, podczas gdy fundusz ETF Innovator IBD Breakout Opportunities (pasować) wzrosła o 0,75%. iShares Rozszerzony Fundusz Technologii i Oprogramowania (ETF)IGV) wzrosła o 0,2%. VanEck Vectors Semiconductor Corporation (SMH) spadły o 1,8%.

SPDR S&P Metals & Mining ETF (XME) spadła o 2,8%, a amerykański Globalny Fundusz Rozwoju Infrastruktury (ETF) (kolebka) spadła o 1,3%. Amerykańska Fundacja Global Gates (ETF)Samoloty) zrezygnował z 1,5%. SPDR S&P Homebuilders ETF (XHB) spadła o 0,4%. Fundusz Energetyczny SPDR (SPDR ETF)XLE) Fundusz Financial Select SPDR ETF spadł o 3,5%, a Financial Select SPDR ETF (XLF) w dół o 0,6%. SPDR Fundusz Wyboru Sektora Opieki Zdrowotnej (XLV) wzrosła o 0,9%, z udziałami ONZ, Vertex i McKesson w całości w ETF.

Akcje odzwierciedlają bardziej spekulacyjne historie, ARK Innovation ETF (do zobaczenia) ARK Genomics ETF spadł o 1,6%, a ARK Genomics ETF (ARKG) stracił 0,6%. Akcje TSLA nadal prowadzą wśród ETF-ów na Ark Invest.


5 najlepszych chińskich akcji do obejrzenia teraz

READ  McDonald's sprzedaje swoją działalność w Rosji

Analiza wzrostu rynku

Zwyżka na giełdzie nie wykazywała ruchu w górę, tylko po wtorkowych dużych stratach miała mieszaną sesję.

Szczegóły były mniej imponujące, ponieważ przegrani przewyższali rosnące akcje o około 2 do 1 zarówno na giełdzie nowojorskiej, jak i na Nasdaq.

Rynek wszedł we wtorek w „trend wzrostowy pod presją”, gdy Nasdaq Composite i S&P 500 zamknęły się poniżej piątkowych minimów. Dzień kontynuacji.

Badania Erica Krolla, współautora The Lifecycle Trade, pokazują, że istnieje 90% szansa, że ​​rajd w końcu zakończy się niepowodzeniem, gdy indeks zamknie się poniżej swojego dołka następnego dnia.

Rajd nie kończy się oficjalnie, dopóki indeksy nie przekroczą ostatnich minimów.

Indeks Dow Jones nie zamknął się poniżej dołka z dnia następnego, ale nie jest daleko. Kontrakty terminowe Dow wskazują, że blue chipy otwierają się poniżej dołków FTD, ale liczy się zamknięcie

Z kolei indeks Russell 2000 zamknął się w środę poniżej piątkowych minimów.

Lekarstwa odbiły się, a zapasy żywności obronnej spisywały się dobrze. Jednak akcje spółek energetycznych, które odbiły na początku tygodnia, mocno spadły w środę.


Czas na rynek ze strategią rynkową ETF firmy IBD


Co teraz robisz

Rajd na giełdzie jeszcze się nie zakończył, ale perspektywy nie są wysokie. Szanse po prostu nie są teraz na twoją korzyść. Inwestorzy powinni skupić się na zachowaniu kapitału psychicznego i fizycznego oraz przygotowaniu się na trwały trend wzrostowy na rynku.

Czytać Wielkie zdjęcie Codziennie nadążać za trendami na rynku, akcjami i wiodącymi sektorami.

Proszę śledzić Eda Carsona na Twitterze pod adresem Umieść tweeta Aktualizacje giełdowe i nie tylko.

Może Ci się spodobać:

Zdobądź kolejne zwycięskie akcje z MarketSmith

Chcesz szybko zyskać i uniknąć dużych strat? Wypróbuj SwingTrader

Najlepsze akcje wzrostowe do kupowania i oglądania

IBD Digital: odblokuj notowania giełdowe IBD Premium, narzędzia i analizy już dziś

Tesla kontra BYD: Którego giganta EV najlepiej kupić?