12 czerwca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Spadek kontraktów terminowych Dow: co zrobić po dzisiejszym wzroście na giełdzie; Fed zamierza podnieść stopy

Spadek kontraktów terminowych Dow: co zrobić po dzisiejszym wzroście na giełdzie;  Fed zamierza podnieść stopy

Kontrakty terminowe Dow spadły po wtorkowym wzroście giełdy. Decyzja w sprawie stóp procentowych Rezerwy Federalnej ma zostać podjęta w środę po południu. Wojna między Rosją a Ukrainą pozostaje dziś głównym punktem na giełdzie. Rentowności obligacji skarbowych ustabilizowały się na najwyższym poziomie od lipca 2019 r., podczas gdy ceny ropy w USA spadły we wtorek poniżej 95 USD za baryłkę.
xInwestorzy potrzebują na razie cierpliwości i dyscypliny, trzymając pieniądze głównie na marginesie, aby sprawdzić, czy nowa próba rajdu rynkowego może zasygnalizować nowy trend wzrostowy. Giant Dow Jones Opieka zdrowotna Zjednoczone zdrowie (Organizacja Narodów Zjednoczonych), koszt (koszt) A Silniki O’Reilly (Orly) należy do tych, które dobrze oparły się wahaniom obecnej giełdy.

giełda dzisiaj

We wtorek Dow Jones Industrial Average zyskał 1,8%, podczas gdy S&P 500 zyskał 2,1%. Indeks Nasdaq Technology Composite wzrósł o 2,9%. Nasdaq i Standard & Poor’s 500 Index odcięły fale strat, które trwały trzy dni.

Przegląd dzisiejszej giełdy w USA

indeks Kod Cena £ Wygrana Przegrana % reszta
Dow Jones (0DJIA) 33545,92 +600,68 +1,82
Standard & Poor’s 500 (0S i P5) 4262,73 +89,62 +2,15
Nasdaq (0NDQC ) 12948,62 +367,40 +2,92
Kontakt 2000 (IWM) 195,70 +2,99 +1,55
wada 50 (pięćdziesiąt) 36,69 +0,70 +1,94
Ostatnia aktualizacja: 16:30 ET 15.03.2022

pomiędzy Liderzy Dow JonesA jabłko (AAPL) wzrosła o 3% i Microsoft (MSFT) wzrost o 3,9% w Giełda dzisiaj. UnitedHealth, akcje Dow Jones, które warto obserwować, zakończyły się we wtorek tuż poniżej nowego punktu skupu.

lider samochodów elektrycznych Tesla (TSLA) wzrosła we wtorek o ponad 4,5% po tym, jak ogłosiła podwyżkę cen swoich samochodów.

Wśród niestabilnych nagłówków rynku, Costco, O’Reilly Automotive, Regeneron Pharmaceuticals (Region) A Vertex Pharmaceuticals (VRTX) jest jedną z najpopularniejszych akcji do obejrzenia we wtorek. Należy pamiętać, że obecne warunki na giełdzie powinny trzymać inwestorów z boku i na uboczu.

Microsoft, Tesla, Vertex Tabela liderów IBD Sklepy. To był O’Reilly Wtorek 50 akcji IBD do obejrzenia zbieranie lub zbieranie Costco i Regeneron pojawiło się W tym tygodniu Zapasy w pobliżu obszaru zakupu pionowy.

READ  Kontrakty terminowe na akcje niewiele się zmieniły, ponieważ Wall Street czeka na wyniki średnioterminowe

Dow Jones dzisiaj: decyzja Fed

Po zamknięciu rynku we wtorek, kontrakty terminowe Dow Jones straciły 0,1% w stosunku do wartości godziwej, a kontrakty S&P 500 spadły o 0,15%. Kontrakty terminowe Nasdaq 100 wzrosły o 0,1% w stosunku do wartości godziwej. Pamiętaj, aby pracować przez noc w Kontrakty terminowe Dow Jones i wszędzie indziej, co niekoniecznie przekłada się na rzeczywisty nakład w kolejnej sesji regularnej Giełda Papierów Wartościowych sesja. pomiędzy wymiana pieniędzy w obieguNasdaq 100 Invesco QQQ Trust Tracker (QQQ(skok o 3,1%, SPDR S&P 500 ETF)szpieg) 2,2% we wtorek.

Rentowność 10-letnich amerykańskich obligacji skarbowych wzrosła do 2,16%, osiągając najwyższy poziom od lipca 2019 r. W poniedziałek rentowność 10-letnich obligacji skarbowych wzrosła do 2,14%. Ceny ropy w USA spadły we wtorek o ponad 7%, a cena ropy West Texas Intermediate wyniosła około 95 USD za baryłkę. Gigant energetyczny Dow Jones szewron (CVX) spadła o ponad 5%, ale nadal jest znacznie powyżej obszaru Take Profit 20%-25% z punktu wejścia 113,21 dla podstawy kubka.

Dwudniowe posiedzenie Fed w środę zakończy się decyzją w sprawie stóp procentowych o godzinie 14:00 czasu wschodniego. Oczekiwania wymagają banku centralnego podnieść stopy procentowe o ćwierć punktu procentowego, pierwszy wzrost od 2018 roku.

Próba wejścia na giełdę: co robić teraz

Giełda zanotowała we wtorek silne ruchy, a główne indeksy giełdowe zakończyły się dużymi wzrostami. Brakowało jednak kluczowego elementu kolejnego dnia – większego wolumenu niż dzień wcześniej. Tak więc pomimo solidnych wzrostów korekta na giełdzie nadal trwa.

a Dzień kontynuacji Sygnalizuje początek nowego trendu wzrostowego – w każdej chwili może nadal znajdować się w S&P 500, biorąc pod uwagę, że główny indeks giełdowy nie obniżył swoich minimów z 24 lutego. Tymczasem Nasdaq osiągnął w poniedziałek nowe minima z korekty, więc upłynie trochę czasu, zanim możliwy będzie dzień, aby śledzić ten indeks. Jednak nawet w przypadku kolejnego dnia, po ostatnich ogromnych stratach na szerokim rynku nie ma zbyt wiele towaru do kupienia.

Podczas korekt rynkowych inwestorzy powinni mieć gotówkę. Ale nie dostosowuj się. Zamiast tego prowadź listę obserwacyjną akcji o wysokich wynikach, które próbują utrzymać się podczas słabego rynku. Użyj Linia siły względnej Aby pomóc Ci zidentyfikować niektórych wschodzących liderów. Możesz również znaleźć akcje ostatnio dodane do Listy obserwowanych IBD, takie jak IBD 50, są tutaj.

READ  Czy ktoś wygrał Powerball? Liczby zwycięzców z soboty, 23 grudnia

Koniecznie sprawdź Uniwersytet IBD O tym, jak wykrywać i inwestować dna rynkowe po dniu obserwacji.

Wtorek duży obraz W kolumnie skomentowano: „Wtorkowe zyski z pewnością były imponujące. Ale, jak dowiedzieliśmy się zaledwie kilka dni temu, duże zyski niekoniecznie oznaczają Prawdziwe trendy na hossie. Wtorkowy wzrost był największy od 9 marca, co pociągnęło rynek w dół. „W obecnej zmienności jest to ważny czas, aby przeczytać i śledzić IBD Wielkie zdjęcie pionowy.

Jeśli jesteś nowy w IBD, rozważ przyjrzenie się system obrotu akcjami A Podstawy CAN SLIM. Wyróżnić wzory wykresów To jeden z kluczy do wskazówek inwestycyjnych. IBD oferuje szeroką gamę Listy wzrostu zapasówJak na przykład tabela wyników A SwingTrader.

Inwestorzy mogą również tworzyć listy obserwacyjne, znajdować firmy w pobliżu profilu kup punktlub tworzyć własne ekrany w IBD Market Smith.


Cztery akcje Dow Jones, które warto teraz obejrzeć


Akcje Dow Jones do obejrzenia: UnitedHealth

Gigant opieki zarządzanej UnitedHealth wykazuje 500,10 punktów zakupu z wkładką uchwytu na podstawie z podwójnym dnem. Akcje we wtorek zakończyły się w odległości krótkiego spaceru od ostatniego wejścia po sesji wzrosły o 2,05%. Organizacja Narodów Zjednoczonych była Poniedziałkowy towar od IBD.

byczy, akcja Linia siły względnej Zbliża się do nowych maksimów, co wskazuje na znaczne lepsze wyniki na giełdzie.


Cztery wzrostowe akcje do obejrzenia w Curskorekta giełdowa


Akcje do obejrzenia: Costco, O’ReillyRegeneron, Vertex

Magazyn Costco pokazuje teraz kubek z uchwytem 545,39 kup punktwedług IBD Market Smith Analiza wykresów. byczy, akcja Linia siły względnej Osiągnął już nowe maksima, co jest oznaką ekstremalnej siły, zwłaszcza w okresach znacznej słabości rynku. Akcje Costco wzrosły we wtorek o ponad 3 procent.

Wtorek 50 akcji IBD do obejrzenia O’Reilly Automotive przebił punkt kupna 687,33 w kubku z uchwytem podczas wtorkowego przewagi 3,1% i znajduje się w przedziale cenowym. ten 5% kup przestrzeń Szczytuje się na 721,70.

READ  5 rzeczy, które warto wiedzieć przed otwarciem giełdy w czwartek, 5 stycznia

Regeneron definitywnie oczyścił wczesne wejście na 645,10 podczas poniedziałkowej sesji. Tymczasem cena zbliża się do 673,96 kup punkt w płaska podstawa Po wtorkowym wzroście 1,45%.

Tabela liderów IBD Grot strzałki wyznacza płaską podstawę na poziomie 255,03 punktów zakupu. Zgodnie z analizą liderów, Vertex umocnił się do połowy pozycji z jednej czwartej dzięki silnemu odbiciu od 50-dniowej passy w ostatnich sesjach. Akcje VRTX wzrosły we wtorek o 2,2%.


Dołącz do ekspertów IBD, którzy analizują wiodące akcje w bieżącej korekcie giełdowej na IBD Live


Tesla Stock

Akcje Tesli Wzrósł o 4,6% we wtorek, odcinając trzydniową passę strat. Akcje są nadal poniżej długoterminowej 200-dniowej średniej kroczącej.

wtorek, Tesla Podniósł ceny swoich samochodów W Chinach i Stanach Zjednoczonych po raz drugi w niespełna tydzień. W USA Tesla podniosła ceny wszystkich swoich modeli o 5%-10%. W niedzielę dyrektor generalny Elon Musk ćwierkanie„Tesla i SpaceX doświadczają ostatnio znacznej presji inflacyjnej w zakresie surowców i logistyki”.

Akcje notowano 4 listopada aż do poziomu 1.243,49, ale we wtorek zakończyły się o 36% mniej niż w historii.

Liderzy Dow Jones: Apple i Microsoft

pomiędzy Akcje Dow JonesAkcje Apple’a wzrosły we wtorek o 3%, odrabiając straty po poniedziałkowym spadku. Akcje wycofały się z długoterminowej 200-dniowej passy.

Akcje lidera oprogramowania, Microsoft Inc, wzrosły we wtorek o 3,9%, kończąc trzydniową passę. Akcje są nadal znacznie poniżej serii 200-dniowej, ponieważ nadal budują nową bazę.

Obserwuj Scotta Lehtonena na Twitterze pod adresem Umieść tweeta Dowiedz się więcej o rozwijających się akcjach i średniej przemysłowej Dow Jones.

Może Ci się spodobać:

Największe wzrosty do kupowania i obserwowania

Dowiedz się, jak synchronizować rynek ze strategią rynkową ETF firmy IBD

Znajdź najlepsze długoterminowe inwestycje z długoterminowymi liderami IBD

MarketSmith: badania, wykresy, dane i szkolenia w jednym miejscu

Jak znaleźć zapasy wzrostu: Dlaczego IBD upraszcza wyszukiwanie najlepszych zapasów