24 lipca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Siła, z którą należy się liczyć”

„Siła, z którą należy się liczyć”

Jon Bon Jovi opłakuje swoją ukochaną matkę, która zmarła we wtorek w wieku 83 lat.

Matka piosenkarki, Carol Buonigio, zmarła w Monmouth Medical Center w Long Branch w stanie New Jersey, zaledwie trzy dni przed jej 84. urodzinami.

„Nasza matka była siłą, z którą trzeba się było liczyć” – powiedział 62-letni hit „Livin’ on a Modlitwa”. Powiedział ludziom W oświadczeniu złożonym w imieniu rodziny powiedział: „Jej duch i pozytywne nastawienie ukształtowały tę rodzinę. Będzie nam jej bardzo brakować”.

Jon Bon Jovi opłakuje swoją ukochaną matkę, która zmarła we wtorek w wieku 83 lat. Kolekcja Rona Galelli za pośrednictwem Getty Images

Przyczyna jej śmierci nie została od razu ogłoszona.

Carroll, urodzona w Erie w Pensylwanii, założyła oficjalny fanklub zespołu rockowego, w którym w latach 80. śpiewał jej syn, Bon Jovi.

Wcześniej służyła jako żołnierz w korpusie piechoty morskiej Stanów Zjednoczonych, gdzie poznała swojego przyszłego męża, Johna Bongiovi seniora.

Para przeniosła się później do Sayreville w stanie New Jersey i miała trzech synów: Johna, Anthony’ego i Matthew.

Matka piosenkarki, Carol Buonigio, zmarła w Monmouth Medical Center w Long Branch w stanie New Jersey, zaledwie trzy dni przed jej 84. urodzinami. Kolekcja Rona Galelli za pośrednictwem Getty Images

Mówiąc do Wielki problem W listopadzie 2020 roku piosenkarz „You Give Love a Bad Name” pochwalił swoich rodziców za to, że dali mu „umiejętność przekształcenia marzenia w rzeczywistość”.

„Nawet jeśli nie jesteś zbyt dobry w swoim rzemiośle, jeśli myślisz, że jesteś dobry, możesz nad nim popracować” – powiedział wówczas.

„W miarę jak dorastałem, zdałem sobie sprawę, że to wspaniały prezent, który otrzymałem od moich rodziców. Oni naprawdę wierzyli w hasło JFK dotyczące wyprawy na Księżyc. „Tak, oczywiście, że możesz polecieć na Księżyc. Po prostu idź, Johnny. I poszłam.

Carole założyła w latach 80. oficjalny fanklub zespołu rockowego swojego syna, Bon Jovi. Kolekcja Rona Galelli za pośrednictwem Getty Images

Piosenkarz pochwalił także rodziców za wspieranie jego marzenia o zostaniu gwiazdą rocka.

„Zawsze mnie wspierali, co w przeszłości było niewiarygodne” – powiedział. „Bo wracałem do domu o pierwszej lub drugiej w nocy, a i tak musiałem być w szkole o ósmej. Po prostu mi powiedzieli: «Przychodź do szkoły punktualnie, wiesz, że to twój obowiązek, ale musisz realizować swoje marzenia» .’

READ  Piosenka CBS „United States of Al” anulowana i nie wróciła w sezonie 3

Carol pozostawiła trzech synów i ich żony, a także ośmioro wnucząt.

Śmierć Carole następuje niecałe dwa miesiące po śmierci syna piosenkarza, Jake’a Bongioviego. Potajemnie zawiązał węzeł Z aktorką Millie Bobby Brown ze „Stranger Things”.

Wcześniej piosenkarz „You Give Love a Bad Name” pochwalił swoich rodziców za to, że dali mu „umiejętność przekształcenia marzeń w rzeczywistość”. Getty Images z festiwalu Tribeca

Bon Jovi potwierdził doniesienia o prywatnym małżeństwie pary podczas majowego występu w programie BBC „The One Show”.

„Są wspaniałe, absolutnie cudowne. To było bardzo małe rodzinne wesele, a panna młoda wyglądała niesamowicie, a Jake jest taki szczęśliwy” – powiedział.