24 lipca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Fly Me to the Moon z Channingiem Tatumem i Scarlett Johansson zarobił w kasie 12 milionów dolarów

Fly Me to the Moon z Channingiem Tatumem i Scarlett Johansson zarobił w kasie 12 milionów dolarów

Sony chce w tym tygodniu przyciągnąć do kin niedocenianą widownię kobiecą dzięki stylowej komedii romantycznej o wartości 100 milionów dolarów wyprodukowanej przez Apple Original Films z Channingiem Tatumem i Scarlett Johansson Poleć mnie na księżyc.

Scarlett Johansson i Channing Tatum w filmie Poleć mi na księżyc

Sony/Apple

Wyreżyserowany przez Grega Berlantiego i napisany przez Rose Gilroy film PG-13 opowiada historię dyrektora ds. reklamy granego przez Johanssona, którego rząd USA wzywa do opracowania planu awaryjnego dla NASA, aby wylądować na Księżycu w 1969 r., komunikując się z reżyserem… Launch, granym przez Tatuma. Film jest obecnie na dobrej drodze do premiery kinowej. 12 milionów dolarów Początek z mocnym pierwszym wyborem wśród kobiet powyżej 25. roku życia, choć film pozostaje nieco w tyle za ponownym połączeniem George’a Clooneya i Julii Roberts Bilet do nieba Który został otwarty jesienią 2022 roku z przychodami w wysokości 16,5 miliona dolarów. Recenzje na Rotten Tomatoes są obecnie dobre i wynoszą 71%.

Poleć mnie na księżyc Jest to jeden z trzech filmów, w tym Ostatnie Święto Dziękczynienia Napoleon W thrillerze, który zostanie pokazany jesienią tego roku, w rolach głównych wystąpią George Clooney i Brad Pitt Wilki, Sony wygrało umowę dystrybucyjną od Apple; Usługa przesyłania strumieniowego stara się organizować wydarzenia związane ze swoimi filmami, zanim zostaną one opublikowane w serwisie. Liczba kin wynosi 3300, w tym niektóre PLF. Zaawansowane podglądy odbyły się w ubiegły weekend i zostaną uwzględnione w naliczaniu piątkowych, a także czwartkowych podglądów, które rozpoczną się o 15:00 w czwartek.

POWIĄZANE: Jak oglądać filmy „Minionki” przed premierą „Despicable Me 4”

„Jestem nikczemny 4”

Grupa Universal/Iluminacja/Everett

oświetlenie/globalne Jestem podły 4 Weekend spędzi na swojej drugiej trasie koncertowej 33 miliony dolarówFilm zarobił wczoraj 9,1 miliona dolarów, a łączne przychody wyniosły 131,7 miliona dolarów. Poleć mnie na księżyc Oczekuje się, że pod koniec piątego weekendu emisji filmu Disney/Pixar film osiągnie lepsze wyniki od swojego poprzednika. Od środka 2-40%, przez okres ok 18 milionów dolarów. Od środka 2 Film zarobił wczoraj 3,7 miliona dolarów, zwiększając przychody krajowe do 537,9 miliona dolarów, a przychody globalne do 1,23 miliarda dolarów. Od środka 2 Jest to trzeci najbardziej dochodowy film animowany po Superbohaterowie 2 (608,5 mln dolarów) i Film Super Mario Bros (574,9 mln dolarów).

READ  Policja Los Angeles przygotowuje się do antyizraelskich protestów, które będą próbowały zakłócić ceremonię wręczenia Oscarów

POWIĄZANE: Najbardziej dochodowe filmy animowane wszechczasów w kasie: Galeria zdjęć

neon

Neon będzie miał także drugą w weekend szeroką premierę filmową z filmem z kategorią R, wyreżyserowanym i napisanym przez Oza Perkinsa Długie nogi W rolach głównych Nicolas Cage i Maika Monroe. Obecnie film wyświetlany jest w Jedna wysokość Film osiągnął rekordową sprzedaż w 2500 kinach, ale może to być zaskakujące, biorąc pod uwagę 93% recenzji na Rotten Tomatoes i intrygującą kampanię obejmującą cztery plakaty i zwiastuny, które doprowadziły do ​​premiery pierwszego zwiastuna filmu. Monroe gra agenta FBI, który zostaje przydzielony do nierozwiązanej sprawy seryjnego mordercy, która przybiera nieoczekiwany obrót i odkrywa dowody magii. Odkrywa osobiste powiązanie z zabójcą i musi go powstrzymać, zanim uderzy ponownie. Neon otwiera horror Sidneya Sweeneya o zakonnicy Nieskazitelny, bardzo czysty, bardzo zorganizowany do 5,3 mln dolarów i 15,6 mln dolarów w kraju, co było zwycięstwem dla nich i ich oszczędnych wydatków na koszty ogólne i administrację. Nieskazitelny, bardzo czysty, bardzo zorganizowany Transakcja P&A dotyczyła Neon, filmu o wartości poniżej 10 milionów dolarów, który został sfinansowany przez firmę C2 Davida Kaplana. Black Bear sprzedał swój film na całym świecie Długie nogi Premiera Neon Films Perkins w Wielkiej Brytanii. Film został wydany lokalnie w ramach wielomilionowej transakcji. Pierwsze pokazy filmu rozpoczynają się w Wielkiej Brytanii. Długie nogi 19:00 w czwartek.