24 lipca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ellen DeGeneres twierdzi, że po uruchomieniu własnego programu w serwisie Netflix „skończyła” się ze sławą

Ellen DeGeneres twierdzi, że po uruchomieniu własnego programu w serwisie Netflix „skończyła” się ze sławą

Ellen DeGeneres przygotowuje się do wycofania się z show-biznesu.

66-letnia komik stwierdziła, że ​​„skończyła” już z występami publicznymi Specjalna komedia w serwisie Netflix Zostanie wydany jeszcze w tym roku.

DeGeneres ogłosiła to 1 lipca podczas swojego programu komediowego w Santa Rosa w Kalifornii.

Ellen DeGeneres podczas trasy koncertowej Michelle Obamy, 15 listopada 2022 r. Getty Images dla Live Nation

„To ostatni raz, kiedy mnie widzicie. Po moim programie specjalnym na Netfliksie mam dość” – powiedziała. Brama San Francisco.

Kiedy fan zapytał ją, czy ponownie użyczy głosu Dory z „Gdzie jest Nemo” i „Gdzie jest Dory”, odpowiedziała: „Nie, wychodzę, pamiętaj o tym”.

DeGeneres jest obecnie w trasie koncertowej „Ellen’s Last Stand…Up”. Niedawno odwołała cztery występy bez żadnych wyjaśnień.

Premiera specjalnego programu Ellen DeGeneres w serwisie Netflix odbędzie się jeszcze w tym roku. ellendegeneres/Instagram

Przed trasą DeGeneres pozostawała w cieniu po tym, jak jej tytułowy talk show zakończył swój 19. sezon w maju 2022 r. w związku z zarzutami dotyczącymi toksycznych miejsc pracy.

W 2020 roku obecni i byli pracownicy anonimowo opowiadali o swoich rzekomych doświadczeniach na planie talk show w raporcie BuzzFeed News. Przeprosiła wówczas ekipę, a producenci Ed Glavin, Kevin Lyman i Jonathan Norman opuścili program.

„W miarę jak szybko się rozwijaliśmy, nie byłam w stanie nadążać za wszystkim i polegałam na innych, którzy wykonywali swoją pracę tak, jak wiedzieli, że tego chcę. Oczywiście niektórzy tego nie robili” – napisała wówczas w notatce, według „The The The Times” Reporter z Hollywood. „Teraz to się zmieni i dołożę wszelkich starań, aby to się więcej nie powtórzyło”.

Ellen DeGeneres nagrywa swój talk show w maju 2016 r. Obrazy Getty’ego

DeGeneres podobno odniosła się do tej kontrowersji w swoim programie komediowym 1 lipca.

„Wyrzucono mnie z showbiznesu za bycie twardą” – powiedziała publiczności, według SFGate.

„Umiem być wymagająca, niecierpliwa i okrutna. Jestem silną kobietą. Mam wiele rzeczy, ale nie jestem zła” – dodała.

Zdobywca nagrody Emmy kontynuował: „Kiedyś mówiłem: «Nie obchodzi mnie, co ludzie o mnie mówią». Teraz zdaję sobie sprawę, że powiedziałem to u szczytu mojej popularności”.

READ  Drew Barrymore pozuje z Hugh Grantem po jego wywiadzie dla Oscarów
Ellen DeGeneres na ceremonii rozdania nagród People’s Choice Awards 2021. Bank obrazów NBCUniversal/NBCU za pośrednictwem Getty Images

DeGeneres wypowiadała się już na temat postawionych jej zarzutów podczas kwietniowego występu w West Hollywood.

„Nienawiść trwa już tak długo, że staram się unikać śledzenia wiadomości. To, że dziewczyna jest miła, nie było miłe. Taki jest nagłówek” – powiedziała swoim widzom w Largo.

Żartowała też, że stała się „najbardziej znienawidzoną osobą w Ameryce”.

Ellen DeGeneres odbywa tournee komediowe po wielu miastach. Getty Images dla Live Nation

Była gospodarz Oscarów powiedziała na dwa tygodnie przed emisją ostatniego odcinka „The Ellen DeGeneres Show”. Reporter z Hollywood Jej decyzja o zakończeniu programu nie miała nic wspólnego z kontrowersjami za kulisami.

„Kiedy jesteś osobą kreatywną, zawsze potrzebujesz wyzwań – i pomimo tego, jak wspaniały jest ten program i ile daje frajdy, nie jest to już wyzwaniem” – podkreśliła.

W maju ogłoszono nadchodzący program specjalny DeGeneres dla serwisu Netflix.

„Aby odpowiedzieć na pytania, które wszyscy mi zadają – tak, będę o tym mówić. Tak, to mój ostatni odcinek specjalny” – powiedział komik w programie komunikat prasowy.