23 czerwca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Selekcje na 13. tydzień, w tym Patriots vs. Tabletki i ładowarki kontra Bengal — The Athletic

W tej chwili jesteśmy w ostatniej trójce sezonu 2021 NFL. Minęło dwanaście tygodni, a obraz playoffów na obu konferencjach często się zmienia, chociaż wiele znajomych twarzy ponownie znajduje się na szczycie swoich kategorii. Ale w tym w dużej mierze nieprzewidywalnym sezonie panuje konsekwencja i będzie on nadal tuszował opóźnienia w zakładach i wygrywał. Do tej pory widzieliśmy 73 bezpośrednich wygranych wstecz, ze średnią ponad sześciu wygranych tygodniowo.

Oto niektóre z najlepszych danych o zakładach w 12. tygodniu:

The Undertakers osiągnęli w zeszłym tygodniu wynik 8-7 wbrew rozpiętości, co jest ich czwartym udanym rekordem w ciągu pięciu tygodni. Jak mówiliśmy przez cały sezon, robią coś więcej niż tylko okładkę (chyba że to Detroit). W zeszłym tygodniu wygrało jeszcze siedem psów. Miami i Denver wygrały odpowiednio o 23 i 15 punktów, podnosząc średni margines zwycięstwa do 9,1 punktu na mecz. W ciągu 12 tygodni osiągnęliśmy 73 kompletne niepowodzenia. W tym momencie wyzwania w zakresie bezpieczeństwa są minimalne.

Las Vegas było na bardzo zacofanej pozycji, wygrywając cały zeszły tydzień kowboje 36-33 Święto Dziękczynienia po ukończeniu 7,5-punktowego słabszego. ten Testerzy 11-punktowa druga połowa pozwoliła wyparować prowadzenie. Daniel Carlson W dogrywce.

Liczba punktów była znacznie zbliżona niż w ostatnich tygodniach. Under wciąż wygrał 8-7. Piętnaście drużyn zdobyło w tym tygodniu 20 lub mniej punktów. Obie drużyny nie zdobyły 21 punktów w sześciu meczach, ale obie miały ponad 25 punktów w pozostałych czterech meczach. W zeszłym tygodniu akcje nie spadły.

READ  Wiadomości o wojnie na Ukrainie: Putin zwiększa liczebność armii rosyjskiej