15 czerwca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Może wystąpić problem z popytem i dystrybucją Apple iPhone

Apple powiedział swoim dostawcom komponentów do iPhone’a 13, że może nie zamawiać tylu egzemplarzy, ile oczekiwano, ze względu na spadający popyt. Zgłoś w Bloomberg.

Kiedy firma już tam była Skaleczenie Oczekuje się, że zamówienia na ten rok wyniosą 80 milionów – znacznie poniżej celu 90 milionów – w przyszłym roku. Teraz jednak Apple podobno powiedział partnerom produkcyjnym, że może się to nie wydarzyć i że mogą nie widzieć oczekiwanego wzrostu zamówień.

Podobnie jak wszystkie inne firmy technologiczne, Apple boryka się z problemami dystrybucyjnymi wynikającymi z globalnych niedoborów półprzewodników. Prezes Tim Cook Powiedział Firma osiągnęła w zeszłym kwartale przychody w wysokości 6 miliardów dolarów z powodu niedoboru przychodów i wpływu Covid-19 na produkcję w Azji Południowo-Wschodniej, a Apple spodziewa się jeszcze większego wpływu w bieżącym kwartale świątecznym.

Jeśli raport Bloomberga jest trafny, to sugeruje, że limit iPhone’a 13 nie spełni początkowych oczekiwań Apple’a nawet bez kryzysu dystrybucyjnego. Pierwotny plan montażu 90 milionów sztuk do 2021 r. odzwierciedlał prognozę zwiększonego popytu, ponieważ Apple zwykle zamawia około 75 milionów iPhone’ów w roku wydania.

READ  Jordan Boer z Pills kpił z felietonisty po tym, jak pokonał Patriotów: „Co on przyszedł powiedzieć?”.