15 czerwca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Biden przysięga walczyć z Omigronem „nauką i szybkością”

Niewiele wiadomo o Omigran, który w zeszłym tygodniu odkryli naukowcy z RPA Obecnie wiadomo, że jest w ponad 30 krajach. Naukowcy twierdzą, że mutacje pozwalają na szybkie rozprzestrzenianie się i mogą powodować bardziej zaawansowane infekcje u osób zaszczepionych lub wcześniej zakażonych, chociaż nie są charakterystyczne. Nadal potwierdzone.

Pan do testów. Eksperci z zadowoleniem przyjęli nowe znaczenie Bitana. Dr. Michael Mina, były epidemiolog z Uniwersytetu Harvarda, był zdecydowanym zwolennikiem stosowania większej liczby testów, twierdząc, że można je wykorzystać jako urządzenie medyczne do diagnozowania choroby i jako narzędzie zdrowia publicznego. Jedna osoba jest narażona na infekcję, a inne.

„Eksperymenty są jednym z fundamentów zdrowia publicznego, zwłaszcza epidemii” – powiedział dr Mina, która jest obecnie dyrektorem ds. nauki w eMed, firmie prowadzącej badania domowe. „Ale z nieznanych powodów nadal uważamy to przede wszystkim za urządzenie medyczne”.

Zgodnie z planem prezydenta, na początku przyszłego roku koszty prób domowych zostaną zwrócone 150 milionom Amerykanów z prywatnym ubezpieczeniem. Aby zapewnić dostęp osobom nieubezpieczonym lub korzystającym z pomocy medycznej, administracja zamierza rozesłać dodatkowe 25 mln badań do gminnych ośrodków zdrowia i przychodni wiejskich.

READ  Samolot wiozący 22 osoby do Nepalu był magiczny

Eksperci wyobrażają sobie świat Ludzie mogą się sprawdzić Jak tylko pojawią się objawy – wtedy, jeśli są pozytywne, odizoluj i poddaj się nowemu leczeniu Leki przeciwwirusowe. Wczesne testy są ważne, ponieważ leki przeciwwirusowe działają najlepiej po wystąpieniu objawów. Biały Dom twierdzi, że zamówił w przedsprzedaży 13 milionów kursów terapii przeciwwirusowej. Dwie firmy, Merck i Pfizer, pilnie oczekują zatwierdzenia swoich tabletów antywirusowych.

W Stanach Zjednoczonych, Testy domowe Jest stosunkowo trudna ze względu na braki w zaopatrzeniu. Dr z Uniwersytetu Emory. Del Rio, zamiast przechodzić przez skomplikowany proces wycofywania składek ubezpieczeniowych za próby osób, powiedział: „Musimy je dotować i sprawić, by były niewiarygodnie tanie”.

Powiedział, że w Wielkiej Brytanii szybkie testy są bezpłatne, aw Niemczech kosztują 1 dolar na konsumenta. W Stanach Zjednoczonych testy są zwykle sprzedawane w dwóch opakowaniach, w cenie od 14 do 34 USD.