16 lipca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ryba spadła z nieba we wschodnim Teksasie

Ryba spadła z nieba we wschodnim Teksasie

East Texas City Texacana kończy rok rzadkim wydarzeniem pogodowym: Fish Rain.

Incydent, znany jako „deszcz zwierząt”, miał miejsce w środę w mieście, gdzie urzędnicy powiedzieli Zapowiedziany na poście na Facebooku 2021 „Ryba wyciąga wszystkie sztuczki, w tym deszcz”.

„Nie, to nie żart” – kontynuował post.

Miasto poprosiło mieszkańców o zdjęcia swoich ryb, które były świadkami tego dziwacznego wydarzenia – niektórzy dali długi komentarz z nutą niedowierzania – i zapewnili szybki wstęp do tego dziwacznego wydarzenia.

Jak Artykuł w Bibliotece Kongresu wyjaśniaNaukowcy uważają, że spiralne wodospady lub przelewy mogły przyczynić się do upadku ryb i małych zwierząt, które były obserwowane na całej planecie od wieków – ale nie w pełni udokumentowane.

Na powierzchnię wody schodzi huragan, pochłaniając w swoim wirze przedmioty i małe zwierzęta, a gdzie indziej pada deszcz. Prądy powietrza z potężną burzą mogą robić coś podobnego, sugeruje inna teoria.

W Kansas City, pn, 1873 Żabi deszcz. W Japonii, 2009 Deszcz kulek. W Australii, który został wykonany przez Spongal Perch w 2010 roku.

W Texarkanie James Adirch powiedział, że on i jego kolega Brad Brad usłyszeli grzmot, gdy otworzyli drzwi salonu samochodowego.

„Naprawdę padało i ryba uderzyła o ziemię” – powiedział Adirsh Powiedział NBC stowarzyszony KTAL. – Ryby padają – powiedziałem. Brad powiedział: „Nie, nie jest. Powiedziałem: „Nie, naprawdę jest”. Ryby spadały tu i wszędzie.

Stacja powiedziała, że ​​można go zobaczyć wokół parkingu dealera, wyglądając jak młoda biała przepustka o wielkości mniejszej niż pół stopy.

READ  USWNT vs Meksyk: wyjściowa jedenastka i notatki dotyczące składu | Złoty Puchar Concacaf W 2024