24 lipca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wynik Alabama vs. Cincinnati, Cotton Bowl Takeaways: Tight Roll Sixth College Football Playoff Title Game

Wynik Alabama vs. Cincinnati, Cotton Bowl Takeaways: Tight Roll Sixth College Football Playoff Title Game

Arlington, Teksas – nie. 1 Alabama zajęła 4. miejsce w Cincinnati 27:6 dzięki zwycięstwu w półfinale Cotton Cup i szóstemu występowi w College Football Playoff National Championships.

Zdobywca trofeum Heisman Trophy, Price Young rzucił na zaledwie 181 jardów przeciwko obronie Cincinnati Elite Pass, ale również rzucił trzy podania przyziemienia do różnych odbiorców. Młody Program pobił rekordy Przez dwa jardy w jednym sezonie mijał i mijał przyłożenia w swoim pierwszym meczu po pokonaniu Heismana.

Tight połączył 11-odcinkowy pęd do zdobycia bramki – w tym 10 uderzeń – w swoje pierwsze posiadanie piłki, aby nadać ton grze. Piercotowie byli w stanie wejść do czerwonej strefy trzy razy, ale zdecydowali się na dwa gole z pola i raz odwrócili piłkę przeciwko najsłynniejszej dynastii w historii futbolu uniwersyteckiego.

Cincinnati osiągnęło zaledwie 72 jardy w pierwszej połowie, co jest bezprecedensowe w historii play-offów uniwersyteckich futbolu. Chinci grał lepiej w drugiej połowie i zakończył mecz z wynikiem 218 jardów. Rozgrywający Desmond Rider zakończył z zaledwie 17 z 32 podań na 144 jardy. Biegnący Jerome Ford miał 77 jardów, ale dostał tylko 15 prób w grze.

Chociaż zespoły nie grały od 1990 roku, Alabama wygrała teraz wszystkie sześć meczów z Cincinnati. Tight nr 2 czeka na Michigan lub nr 3 Georgia na Mistrzostwach Krajowych CFP 10 stycznia 2022 r.

W miarę postępu Mistrzostw Alabamy National Championship odkryjemy wszystko, co wydarzyło się w Nowy Rok w Arlington.

1. Brian Robinson Jr. poznał moment

Przeciwko obronie podań numer 2 w futbolu uniwersyteckim, Alabama odwrócił zegar i postanowił wygrać z czystą sylwetką. A Robinson zebrał najlepszy występ w swojej karierze i stanął na wysokości zadania. Senior Redshirt zdominował dystans 204 jardów w 26 próbach. Chociaż Robinson nie dotarł do ostatniej strefy, był w centrum próby ataku Karmazynowego Przypływu.

READ  Firma naftowa Aramco osiągnęła rekordowe ceny ropy w pierwszym kwartale

Robinson był nieco zapomnianym człowiekiem na obronie w Alabamie, ale mierząc 6 stóp-1 i 225 funtów, był w tej chwili idealnym graczem. Sens jego wysiłku, który Young mógł częściowo wypełnić liczbami dla pieszych, nie był przeszkodą, ponieważ Karmazynowy Przypływ wciąż przesuwał przestępstwo.

Alabama pokonywała drużyny przez cały sezon swoim pionowym atakiem podań, ale Robinson udowodnił, że może być zmieniającym grę rozgrywającym, jeśli zostanie powołany.

2. Cincinnati nie jest winne

Cincinnati było przekonane do Cotton Bowl, że może spowodować przestępstwo ze względu na doświadczonego dzwoniącego. Ryder wszedł do piątkowego meczu z ponad dwukrotnie większą liczbą podań Younga, ale miał problemy z dotrzymaniem harmonogramu Piercades.

Starszy wykonał 53% swoich podań i średnio 4,5 jarda na próbę podania. Niektóre z jego podań spadły o ponad 10 jardów, a Beargates pokonywał średnio tylko 8,5 jarda do końca. Wicemistrzowie Alabamy czasami mieli problemy w tym sezonie, a Tight Cornerback Josh Job jeszcze nie zaczął. Mówiąc najprościej, ta ochrona wymaga podważenia wyników finansowych. Cincinnati nie rzucił im wyzwania.

To oczywiście nie wszystko wina Ridera. Linia ofensywna Cincinnati walczyła przez całą noc, a odbiorcy Ridera niewiele zrobili, aby pomóc mu stworzyć podział. Mimo to Rider mógł być dziką kartą w tej grze. Udało mu się stworzyć dwie wyjątkowe sztuki swoimi stopami – nie wydawało się, aby były centralnym punktem ofensywnej próby Piercotsa. W związku z tym mijająca gra była słaba.

3. Front Alabamy to strach

Na początku gry stało się jasne, że Cincinnati skutecznie scedowało swoją ofensywną linię na Alabamę. Piercots na początku wykonali dobrą robotę, wpychając graczy takich jak Anderson i defensywny obrońca Fitarian Mathis w niezręczne sytuacje, ale w końcu tama pękła.

Anderson zanotował sześć wślizgów i dwie wymówki w kluczowych momentach, podczas gdy Mathis dodał dwa wślizgi i jedno usprawiedliwienie przegranej. Crimson Tight wyeliminował mobilnego zawodnika sześć razy, łamiąc sześć podań i odbijając cztery piłki (zawodnik uderzał tylko pięć przez cały sezon). Obrona Alabamy była aktywna przez większość sezonu, ale Tide znalazł lukę, która spowodowała różnego rodzaju problemy dla Piergates.

READ  Sądy wydają nakazy przeciwko planowi spłaty kredytu studenckiego Bidena

4. Obrona basu w Cincinnati jest prawdziwa

Mecz zakończył się porażką trzech goli, a obrona podania Cincinnati zakłóciła grę i utrudniła życie Youngowi. Obrońca Maijoy Sanders otrzymał pięć presji, podczas gdy obrońcy Ahmed „Sass” Gardner i Kobe Bryant nie byli celem. Dwa podania przyziemienia Alabamy w czerwonej strefie były przeciwko obrońcom, podczas gdy dzielone podanie do Jagory’ego Brooksa było przeciwko obronie.

Wszystkie trzy potencjalne selekcje NFL draft są godne pochwały za zdobycie remisu Star Crimson, Jamesa Williamsa, zaledwie 62 jardy i do 8,9 jarda na połów. Gardner zakończył karierę, nie pozwalając na złapanie przyziemienia przewoźnika. Oczywiście obrona basu Cincinnati zakończyła swój interes.

5. Ulubione tytuły krajowe

Jego występ na 421 jardów przy trzech przyłożeniach na Alabama SEC Championship Game podniósł rękę Younga przede wszystkim w kwestii dopasowania narodowego. Jednak Nick Saban udowodnił, że jego zespół wciąż jest zakłopotany i znajduje sposoby na wygraną.

Grając przeciwko najlepszym zespołom w kraju, drużyna, która nie przestaje uderzać i biega, często wygrywa mistrzostwa kraju. Nie. 3 Downfield piłka nożna przeciwko Gruzji, nie. 4 Po rozegraniu fizycznej piłki nożnej przeciwko Cincinnati i grind-it-out przeciwko Auburn, krajowy mecz o tytuł Crimson Tide jest gotowy na wszystko, co może im rzucić.

Alabama jest rzadkim laggardem w tytule SEC. Sty. Pomimo tego, że jest przeciwnikiem na 10, jest mało prawdopodobne, aby się powtórzył.