27 maja, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Rosyjskie wydanie „Batmana” Bulls — The Hollywood Reporter

Warner Bros. ciągnie Ordynans Z rosyjskiego kalendarza wydań o 23:00 Decyzja zapada, gdy Rosja kontynuuje inwazję Ukraina I podąża za ruchem Disneya Wstrzymaj nadchodzące wydania W kraju.

„W związku z kryzysem humanitarnym na Ukrainie WarnerMedia wstrzymuje emisję swojego filmu. Ordynans W Rosji ”- powiedział rzecznik WarnerMedia w oświadczeniu. „Będziemy nadal monitorować rozwój sytuacji. Mamy nadzieję, że uda się znaleźć szybkie i pokojowe rozwiązanie tej tragedii.

OrdynansFilm z Robertem Pattinsonem miał się pojawić w Rosji 3 marca jako część globalnej premiery filmu. Inne filmy Warner Bros., które ukażą się w Rosji, to między innymi: Fantastyczne zwierzęta: Sekrety Dumbledore’a (14 kwietnia) i animacja DC Liga Super Zwierzaków (19 maja).

Rosja, największy na świecie rynek kasowy, jest lukratywnym regionem dla produkcji Sony w Hollywood. Spider-Man: Bez drogi do domu Od momentu otwarcia w grudniu zarobił ponad 44,5 miliona dolarów. W weekend 25-27 lutego w Rosji otwarto kilka hollywoodzkich publikacji, w tym Joe Wrighta, pierwsze od czasu, gdy Rosja przeprowadziła niesprowokowany atak na Ukrainę. Cyrano I Najważniejsi 50. rocznica Ojca Chrzestnego. Wśród posiadaczy był Kenneth Frank Śmierć w Nilu I Sony Nieuprawny.

Decyzja o dalszym wysyłaniu zdjęć do Rosji wywołała przez cały weekend rozmowę w Hollywood za zamkniętymi drzwiami. Późną niedzielę Warners chciał wydać więcej Ordynans Tam, ale szybko rozwijające się wydarzenia zmieniły te plany.

W poniedziałkowe popołudnie Disney stał się pierwszym dużym hollywoodzkim studiem, które twierdziło, że nacisnęło pauzę otwierając swoje filmy w Rosji.

„W związku z niesprowokowaną inwazją na Ukrainę i tragicznym kryzysem humanitarnym wstrzymujemy wydawanie filmów teatralnych, w tym nadchodzących filmów w Rosji. Zmienia kolor na czerwony Od Pixara ”- powiedział rzecznik Walta Disneya w oświadczeniu. „Podejmiemy przyszłe decyzje biznesowe w oparciu o pojawiającą się sytuację.

Disney i zdjęcia Zmienia kolor na czerwony Otwarcie w Rosji zaplanowano na 10 marca. Warner Media donosi na ten temat Ordynans Szybko podążył za zapowiedzią Disneya.

READ  Joni Mitchell mówi, że podąży za Neilem Youngiem, usuwając swoją muzykę ze Spotify z powodu dezinformacji o szczepionkach

Niedługo potem Motion Picture Association – główny zespół ds. kampanii dla głównych studiów filmowych i Netflix – opublikował swój pierwszy komentarz na temat inwazji.

„Stowarzyszenie Motion Picture podtrzymuje rządy prawa ze społecznością międzynarodową i potępia rosyjską okupację Ukrainy. W oświadczeniu MPA stwierdzono: „Będziemy nadal monitorować sytuację, ściśle współpracując z naszymi członkami i partnerami w całym globalnym sektorze kreatywnym”.

Inne zdjęcia z nadchodzących wydarzeń, które mają zostać wydane w Rosji, to Paramounts Zaginione miasto I Jeż Sonic2Razem z Sony Morfeusz. Hollywoodzkie studia Na wydalenie przez Rosję SWIFT z Banku Światowego z pewnością wpłynie weekendowa decyzja UE. Bez SWIFT studia nie byłyby w stanie wypłacić pieniędzy od swoich rosyjskich partnerów dystrybucyjnych.