24 maja, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Rosyjskie wydanie „Batmana” Bulls — The Hollywood Reporter

Warner Bros. ciągnie Ordynans Z rosyjskiego kalendarza wydań o 23:00 Decyzja zapada, gdy Rosja kontynuuje inwazję Ukraina I podąża za ruchem Disneya Wstrzymaj nadchodzące wydania W kraju.

„W związku z kryzysem humanitarnym na Ukrainie WarnerMedia wstrzymuje emisję swojego filmu. Ordynans W Rosji ”- powiedział rzecznik WarnerMedia w oświadczeniu. „Będziemy nadal monitorować rozwój sytuacji. Mamy nadzieję, że uda się znaleźć szybkie i pokojowe rozwiązanie tej tragedii.

OrdynansFilm z Robertem Pattinsonem miał się pojawić w Rosji 3 marca jako część globalnej premiery filmu. Inne filmy Warner Bros., które ukażą się w Rosji, to między innymi: Fantastyczne zwierzęta: Sekrety Dumbledore’a (14 kwietnia) i animacja DC Liga Super Zwierzaków (19 maja).

Rosja, największy na świecie rynek kasowy, jest lukratywnym regionem dla produkcji Sony w Hollywood. Spider-Man: Bez drogi do domu Od momentu otwarcia w grudniu zarobił ponad 44,5 miliona dolarów. W weekend 25-27 lutego w Rosji otwarto kilka hollywoodzkich publikacji, w tym Joe Wrighta, pierwsze od czasu, gdy Rosja przeprowadziła niesprowokowany atak na Ukrainę. Cyrano I Najważniejsi 50. rocznica Ojca Chrzestnego. Wśród posiadaczy był Kenneth Frank Śmierć w Nilu I Sony Nieuprawny.

Decyzja o dalszym wysyłaniu zdjęć do Rosji wywołała przez cały weekend rozmowę w Hollywood za zamkniętymi drzwiami. Późną niedzielę Warners chciał wydać więcej Ordynans Tam, ale szybko rozwijające się wydarzenia zmieniły te plany.

W poniedziałkowe popołudnie Disney stał się pierwszym dużym hollywoodzkim studiem, które twierdziło, że nacisnęło pauzę otwierając swoje filmy w Rosji.

„W związku z niesprowokowaną inwazją na Ukrainę i tragicznym kryzysem humanitarnym wstrzymujemy wydawanie filmów teatralnych, w tym nadchodzących filmów w Rosji. Zmienia kolor na czerwony Od Pixara ”- powiedział rzecznik Walta Disneya w oświadczeniu. „Podejmiemy przyszłe decyzje biznesowe w oparciu o pojawiającą się sytuację.

Disney i zdjęcia Zmienia kolor na czerwony Otwarcie w Rosji zaplanowano na 10 marca. Warner Media donosi na ten temat Ordynans Szybko podążył za zapowiedzią Disneya.

READ  James Harden mówi Sixers, żeby podpisali kim jesteśmy [need] Podpisz i daj mi resztę” z nową umową

Niedługo potem Motion Picture Association – główny zespół ds. kampanii dla głównych studiów filmowych i Netflix – opublikował swój pierwszy komentarz na temat inwazji.

„Stowarzyszenie Motion Picture podtrzymuje rządy prawa ze społecznością międzynarodową i potępia rosyjską okupację Ukrainy. W oświadczeniu MPA stwierdzono: „Będziemy nadal monitorować sytuację, ściśle współpracując z naszymi członkami i partnerami w całym globalnym sektorze kreatywnym”.

Inne zdjęcia z nadchodzących wydarzeń, które mają zostać wydane w Rosji, to Paramounts Zaginione miasto I Jeż Sonic2Razem z Sony Morfeusz. Hollywoodzkie studia Na wydalenie przez Rosję SWIFT z Banku Światowego z pewnością wpłynie weekendowa decyzja UE. Bez SWIFT studia nie byłyby w stanie wypłacić pieniędzy od swoich rosyjskich partnerów dystrybucyjnych.