24 maja, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Random: Eldon Ring i nr 1 na liście „Najlepszych gier” Open Critic w Mario Odyssey Jostle

Zdjęcie: Bandai Namco

Aktualizacja [Thu 23rd Feb, 2022 10:45 GMT]: Z 112 recenzjami recenzji w momencie pisania, Elton Ring zajął miejsce TopClist gier OpenCritic Super Mario Odyssey odzyskuje pierwsze miejsce – przynajmniej na razie. Ponadto najnowsze oprogramowanie zajęło 18 miejsce w momencie pisania tego tekstu Równoważna lista Metacritic.

Ponieważ w nadchodzących dniach i tygodniach pojawi się tak wiele punktów sprzedaży, ciekawie będzie zobaczyć, jak się sprawy potoczą. Niezależnie od tego, wydaje się, że my, krytycy, lubimy nazywać to Pierścieniem Eltona Dobra graTM.


Pierścień Eltona Nie. Ann Switch, to wstyd, ponieważ sprawia, że ​​jest to jeden z najbardziej cenionych tematów 2022 roku, jeśli są jakieś wczesne recenzje.

OpenCritic – To jak u konkurenta MetacriticPrzegląd konsoliduje wyniki – mniej więcej godzinę po zakończeniu zakazu recenzji, potwierdzając, że Elton Ring znalazł się na szczycie listy „Najlepszych sportów wszechczasów”. Super Mario Odyseja I Legend of Zelda: Breath of the Wild (Są odpowiednio 2. i 3.).

Jednak ponad w MetacriticElton Ring (w momencie pisania) zajął 13 miejsce w najlepszej grze wszechczasów; Okaryna czasu Metascore jest nadal numerem jeden z 99.

Nasi przyjaciele z Bush Square zamieścili jeden post „Przegląd w toku”Ale trzeba powiedzieć:

Elton Ring wydaje się być solidną grą z oprogramowaniem układowym. Dzięki wyrafinowanemu systemowi wojny, który zawiera nowe pomysły i otwarty świat sprzyjający eksploracji, wyznacza nowy standard dla tematów tego gatunku, do których należy dążyć. Pomimo wad technicznych i ograniczonej zawartości strony będącej źródłem rozczarowania, podstawowe wrażenia są fantastyczne. Może nie sprawi, że fani zostaną nagle wyłączeni przez poprzednie wpisy, ale miłośnicy oprogramowania powinni uznać Elton Ring za niezbędną zabawę. Potrzebujemy trochę więcej czasu, aby potwierdzić te myśli.

Czy planujesz w tym tygodniu przenieść Elton Ring na inny system? Wstydź się, że się do tego przyznałeś! Daj nam znać w komentarzu poniżej.

READ  Na szczycie GOP na Florydzie poparcie dla Trumpa przyćmiewa DeSantisa