24 maja, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Rada Craiga twierdzi, że praca w Cubs stanowi nowe wyzwanie

Rada Craiga twierdzi, że praca w Cubs stanowi nowe wyzwanie

grać

Około 24 godziny po ujawnieniu szokującej wiadomości, że Craig Council został mianowany menadżerem Chicago Cubs, były kapitan Milwaukee Brewers spotkał się we wtorek na krótkiej sesji pytań i odpowiedzi z wybraną grupą lokalnych mediów, w tym z „Journal Sentinel”. .

Counsell, który podobno zdobył pięcioletni kontrakt o wartości 40 milionów dolarów i miał zastąpić Davida Rose’a na boisku u siebie na Wrigley Field, z wyprzedzeniem przedstawił swoje zamiary.

Była to dla niego okazja, aby zwrócić się do fanów i wyjaśnić swoją decyzję, a nie powtarzać wszystkie szczegóły, które doprowadziły go do opuszczenia Brewers, chociaż przedstawił krótki wgląd w proces rady.

„Moim celem jest podziękować społeczności Milwaukee” – powiedział Counsell.

Nowy menedżer Cubs ma zostać powiadomiony w poniedziałek w Chicago i wtedy znane będą więcej szczegółów.

Tymczasem oto, co rada miała do powiedzenia.

Twoja decyzja ma wpływ na wielu fanów Brewers. Co im powiesz?

Rada: „Podczas tego procesu stało się jasne, że potrzebuję nowego wyzwania zawodowego. Jednocześnie jestem wdzięczny, że jestem częścią tej społeczności. Mam nadzieję, że tak będzie dalej, bo to baseball, który nie ma nic mam coś wspólnego z tą dziedziną. Jestem nowy. Nie mogę się doczekać bycia częścią społeczności i, miejmy nadzieję, wywarcia na nią dobrego wpływu. Jednak gdy przez to przeszedłem, stało się jasne, że potrzebuję nowego wyzwania.

Dalej: „Panie, zmiłuj się”: szokujące posunięcie Craiga przenosi rywalizację Brewers-Cubs na nowy poziom

Zdajesz sobie sprawę, że wszystko jest wciąż nowe i planujesz nadal mieszkać w Whitefish Bay w dającej się przewidzieć przyszłości?

Rada: „To jest bardzo nowe. Ostatnio nie spodziewam się, żeby coś się w tej kwestii zmieniło.

READ  Istnieje obawa, że ​​w wyniku osuwiska kopalni jadeitu w Myanmarze mogły zginąć dziesiątki

Szokujące nie jest to, że opuściłeś Brewers, ale to, że opuściłeś Brewers dla Cubs ze wszystkich drużyn. Czy możesz wyjaśnić swój sposób myślenia?

Rada: „Kiedy patrzysz na moją decyzję, rozważasz wiele rzeczy. Wyzwaniem w tej branży jest to, że jest praca w 30 miejscach w 30 różnych miastach, a ja wciąż chronię to, co uważam za wspaniałą sytuację (rodzina – Pandithyam ). Udało mi się to zrobić, a mimo to nadal stoję przed zawodowym wyzwaniem. Ale bliskość czyniła go atrakcyjnym.

Biorąc pod uwagę, że byłeś najlepszym dożywotnim graczem Brewers, jak trudno było pociągnąć za spust i ruszyć dalej?

Rada: „Wczorajszy dzień był pełen emocji. Najpierw było mi smutno, potem się cieszyłam, potem płakałam, a na końcu się śmiałam. Więc przeszedłem przez to wszystko. To wszystko składa się na cały dzień. Na tym polega jego bezpośredniość. To znaczy, wczoraj było dużo. Rozumiem, że była to decyzja, która dotknęła wiele osób. Traktuję to bardzo poważnie. Oczywiście, to wchodziło w grę.

Jak myślisz, jakie będzie twoje dziedzictwo związane z Brewersami?

Rada: „To znaczy, posłuchaj, jestem wdzięczny, że spędziłem tu czas. Moim zdaniem moje relacje z ludźmi się nie zmienią. Stworzyłam naprawdę piękne, silne relacje i jeśli coś zostanie wzmocnione w okresie emocjonalnym, te relacje będą trwać wiecznie. I wiesz, to jest twoje dziedzictwo dla mnie, twoje relacje. Są więc dla mnie całym światem, są silni i głębocy. I jestem z nich dumny. To wszystko, co powiedziałem wczoraj podczas rozmów telefonicznych z zawodnikami. To jest dla mnie ważne. A reszta, wiesz, to raczej kwestia drugorzędna.

Oprócz bliskości, czego jeszcze pragniesz w swojej nowej sytuacji?

Rada: „To znaczy, to dla mnie wyzwanie w firmie, która jest w naprawdę dobrym miejscu i stara się robić wyjątkowe rzeczy. Zatem jego część jest zdecydowanie ekscytująca i atrakcyjna. I wiesz, to jest wyzwanie. To będzie trudne. Obawiam się. Ponieważ zmiany są przerażające. Ale czasami musisz wypchnąć się ze strefy komfortu i to jest ekscytujące.

READ  Dlaczego AP nazwała wyścig gubernatorów Oregonu Tina Codec?

Czy pozwoliłeś sobie pomyśleć o tym, że Cubs po raz pierwszy pojawią się na amerykańskiej arenie rodzinnej 27 maja?

Rada: „Dam ci jeszcze jedną szansę (kiedy zostaniesz o to poproszony).”

Kiedy w poniedziałek rano zadzwoniłeś do Marka Attanasio, czy koniecznie musiałeś mu powiedzieć, że wyjeżdżasz?

Rada: „Tak. Odbyliśmy już wcześniej otwarte rozmowy.

Dalej: „Craig nas stracił, stracił naszą społeczność”: właściciel browaru Mark Attanasio omawia odejście Craiga Counsella

Dalej: Właściciel browaru Mark Attanasio twierdzi, że cała kadra trenerska powróci w 2024 roku. Co to oznacza dla nowego menadżera?

Jak ważne było dla ciebie zresetowanie poprzeczki dla wynagrodzeń kadry kierowniczej w głównych ligach?

Rada: „Słuchaj, chciałem, żeby rynek zdecydował. Otóż ​​to.”

Czy zauważyłeś, że Twoje relacje z kierownictwem lub relacje z właścicielami stały się bardziej napięte w ciągu ostatnich kilku sezonów?

Rada: „Nie zgadzam się z tym. Nie sądzę. Bardzo wysoko oceniam Matta Arnolda. Bardzo wysoko oceniam Davida Stearnsa. Bardzo wysoko oceniam Marka. Mark był niesamowicie miły podczas naszej ostatniej rozmowy telefonicznej. Nie mam żadnych urazów. Oni muszą podjąć decyzję i ja muszę podjąć decyzję. Otóż ​​to.”

Czy planujesz zabrać ze sobą do Chicago któregoś ze swoich pracowników z Milwaukee?

Rada: „Oczywiście muszę podjąć te decyzje, ale tego nie robię. Jestem teraz na etapie powitania i pożegnania.

Byłeś dzisiaj poza domem? Jaka jest reakcja ludzi, jeśli tak jest?

Rada: „Oczywiście, w większości przypadków z pokorą patrzę na opinie ludzi. Jestem za to wdzięczny. Twoje relacje z ludźmi się nie zmieniają — nie mam zamiaru niczego zmieniać, a twoje relacje ze społecznością się nie zmieniają „nie muszę się z tego powodu zmieniać. Wiem, że ludzie prawdopodobnie wiedzą, kim jestem dzięki baseballowi. Ale to nie ma nic wspólnego z moimi interakcjami ze społeczeństwem i myślę, że to wyjątkowe. Wiem, że to nie fandom, ale myślę, że to wyjątkowe.

READ  Ponad 170 demonstrantów zostało aresztowanych na uniwersytetach Northeastern i Arizona State University

Dalej: Raporty i plotki na temat wyszukiwania dyrektorów browarów; Najnowsze: Pat Murphy, kandydaci zewnętrzni

Dalej: Kto zastąpi Craiga Counsella na stanowisku menadżera Milwaukee Brewers? Załóżmy