16 lipca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Questlove promuje nowy album André 3000 „New Blue Sun” jako „dobry lek”

Questlove promuje nowy album André 3000 „New Blue Sun” jako „dobry lek”

Questlove podzielił się swoimi przemyśleniami na temat nadchodzącego albumu André 3000, który powróci, nazywając go „dobrym lekarstwem”.

Na początku tygodnia (14 listopada) były raper OutKast podzielił się szczegółami dotyczącymi swojego pierwszego solowego albumu od 17 lat. Mówi się, że 87-minutowe nagranie zawiera eksperymentalną muzykę fletową, a raper stwierdził, że nie jest to album rapowy, dodając nawet na okładce naklejkę ostrzegającą, że „nie zawiera taktów”.

Album zatytułowany „New Blue Sun” ukaże się w piątek (17 listopada). Zamów album w przedsprzedaży Tutaj.

W obszernym poście na Instagramie Questlove podzielił się swoim podekscytowaniem nowym projektem, pisząc: „Człowieku – krytycy często pytają: «Jaką piosenkę chciałbyś, żeby napisał inny artysta?» Odpowiedź zawsze brzmi: [OutKast’s] „SpottieOttieDopealiscious” Ale stary – to był wyższy poziom.

„The Departure Album” nie jest mi obcy” – kontynuował perkusista Roots. „Uczyłem o tym przez pierwsze dwa lata na Uniwersytecie Nowojorskim (Sgt. Peppers/Dirty Mind/Pee Boutique/Pet Sounds/There’s a Riot Going On/ Journey Through The Secret Life of Plants/Pinkerton/Awaken My Love/Slow Train Is Coming)/Here Baby) – Albumy są całkowitym przeciwieństwem tego, z czego znany jest artysta.

„Wiedziałem, że ta szczęka 3000 to skręt w lewo, ale nie wiedziałem, że to skręt w prawo w lewo. Wszyscy nowi medytujący/mikrodawcy/”przerwa dla mnie – zanim zrobię komuś krzywdę”, próbując zrobić lepiej – ta dobra muzyka medyczna dla Ciebie.

Dodał: „Zawsze mówiłem: «Pewnego dnia nagram nastrojową piosenkę, o której lubię spać i o której śnię»”, po czym zakończył: „Dziękuję”. @andre3000 #NewBlueSun.

Według doniesień w „New Blue Sun” Andre będzie grał na różnych instrumentach dętych drewnianych, w tym na fletach kontrabasowych, fletach Majów i fletach bambusowych, a także na innych cyfrowych instrumentach dętych drewnianych.

„Zawsze to analizowałem lub zastanawiałem się, jak chcę do tego podejść… Powinienem być szczęśliwy, mogąc się tym podzielić” – powiedział Andre 3000. NPR O jego podejściu do wydania nowego solowego albumu.

READ  Pat Sajak odejdzie z „Koła Fortuny” w 2024 roku - The Hollywood Reporter

„Właśnie dlatego uświadomiłem sobie „New Blue Sun”. Naprawdę chcę, żeby ludzie go usłyszeli. Naprawdę chcę się tym podzielić. To moja jedyna miara. Muszę to lubić jako osoba, jako artysta, bo jeśli nie Nie podoba mi się to. Nie mogę oczekiwać, że spodoba się to komukolwiek innemu. „Nie mogę tak udawać. Zawsze było to dla mnie trudne”.

Ujawnił również, że tytuł albumu ma nawiązywać do słońca w równoległym wszechświecie i odzwierciedlać sposób, w jaki album reprezentuje „nowy świat” i „nowy kierunek” w jego muzyce.

Po wydaniu ostatniego albumu z OutKast, „Idlewild” z 2006 roku, André 3000 zdystansował się od przemysłu muzycznego. Zamiast tego napisał gościnne wersety do różnych utworów i skupił się na swojej karierze aktorskiej.

Najbliżej stworzenia solowego albumu był „The Love Below” z podwójnego albumu OutKast z 2003 roku „Speakerboxxx/The Love Below”.

Spekulacje na temat albumu pojawiły się na początku lata, kiedy Killer Mike ujawnił w wywiadzie, że artysta pracuje nad nowym projektem. Temat pojawił się, gdy Killer Mike promował swoją współpracę z artystą przy utworze „Scientists & Engineers”.