23 czerwca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Quentin Tarantino w bezpośrednich rozmowach na temat ożywienia FX „Uzasadnione”

Quentin Tarantino w bezpośrednich rozmowach na temat ożywienia FX „Uzasadnione”

Quentin Tarantino Trwają wczesne rozmowy na temat jednego lub dwóch odcinków „Justified: City of Primeval”, ograniczonego wznowienia dramatu FX z udziałem Timothy OlifantA różnorodny Upewniłem się.

Przebudzenie było „uzasadnione” Zamówiłem w styczniu, a Oliphant ma powtórzyć swoją rolę jako marszałek USA Raylan Givens. Nowa seria oparta jest na powieści Elmore Leonarda City Primeval: W samo południe w Detroit. Leonard stworzył postać Givensa, która pojawiła się w kilku jego książkach, w tym w „Fire in the Hole”, na której opiera się „Uzasadnione”.

Tarantino i Oliphant pracowali razem nad najnowszym filmem reżysera, Pewnego razu w Hollywood, w którym Oliphant zagrał Jamesa Stacy’ego. Tarantino jest również znanym fanem twórczości Leonarda, adaptując swoją powieść „Rum Punch” do swojego filmu „Jackie Brown” z 1997 r. i wybierając kilka tytułów autorskich.

Zgodnie z instrukcjami na wyświetlaczu „Uzasadnienie: prymitywne miastoZ Givensem osiem lat po opuszczeniu Kentucky. Teraz mieszka w Miami, więc jego życie jako marszałka Stanów Zjednoczonych jest dobrym sposobem na zachowanie równowagi między życiem w niepełnym wymiarze godzin, a ojcem 14-latka. Jego włosy są szare, jego kapelusz jest brudniejszy, a ścieżka przed nim jest nagle znacznie krótsza niż ścieżka za nim.

Dave Andron i Michael Denner będą scenarzystami, organizatorami programu i producentami wykonawczymi programu, z wyborami obiadowymi do kierowania obowiązkami. Oliphant jest także producentem wykonawczym, wraz z twórcą „Uzasadnionego” Grahamem Yostem, Sarah Timberman, Carlem Beverly, Peterem Leonardem, Taylorem Elmore i Chrisem Provenzano, a także scenarzystami Elmore i Provenzano. Walter Mosley jest producentem konsultingowym, a autorami są VJ Boyd, Isa Davis i Ingrid Escagida. Seria została wyprodukowana przez Sony Pictures Television i FX Productions.

Ostateczny termin Hollywood jako pierwszy zgłosił tę wiadomość.

Michael Schneider przyczynił się do powstania tego raportu.

READ  W planach Festiwalu Filmowego w Cannes 2023 znalazły się filmy Wesa Andersona i Todda Haynesa