23 czerwca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Britney Spears opuszcza swój dom w Los Angeles, o nowym skamielinie „Zakup”: „Czas na zmiany!”

Britney Spears opuszcza swój dom w Los Angeles, o nowym skamielinie „Zakup”: „Czas na zmiany!”

Britney Spears gotowy na zmiany.

Minęły trzy miesiące, odkąd popowa księżniczka została uwolniona z kajdan 13 lat opieki A teraz Spears chce pozbyć się wszelkich wspomnień z epoki, w tym słynnego domu Tysiąca Dębów, które wielu fanów zna, dzięki niezliczonym postom w mediach społecznościowych, które Spears udostępnił z wnętrza swoich murów.

Włócznie napisał w Wtorek na Instagramie Który ujrzał wspaniały wodospad różowego i niebieskiego zachodu słońca nad wspaniałym podwórkiem. „Mieszkam w tym domu od siedmiu lat i jestem w trakcie kupowania nowego… czas na zmianę!”

„Bardzo skromnie podchodziłam do domu, w którym teraz mieszkam” – kontynuowała. „Wiem, że widziałeś, jak tańczę w moim salonie… ale szczerze, mam trzy salony. Może kiedyś cię oprowadzę, ale do tego czasu jest tu różowe niebo!”

Wewnątrz domu Britney Spears o wartości 7,4 miliona dolarów

Spears kupił dom z pięcioma sypialniami i ośmioma łazienkami 7,4 miliona dolarów w październiku 2015 r.dwa lata po udanym pobycie w Las Vegas.

Nowa rezydencja Britney Spears za 7,4 miliona dolarów — własnymi słowami

Okazała rezydencja zajmuje ponad 20 akrów i chociaż jeszcze nie znalazła nieruchomości na rynku, Zillow szacuje, że w tamtym czasie była dobrze wyceniona na prawie 3 miliony dolarów, a jej wartość szacuje się na około 10 milionów dolarów.

Włoska willa posiada również oddzielny domek przy basenie z w pełni wyposażoną kuchnią. Na terenie znajdują się zadbane ogrody, kort tenisowy, basen bez krawędzi, spa i sad. Posiada również pole golfowe z piaskownikami.

Wygląda na to, że szukanie piosenkarza „Oops!…Znowu to zrobiłem”. W zeszłym roku Spears zaręczyła się ze swoją długoletnią miłością, Samem Asgari, odniosła zwycięstwo w opiece i podpisała kontrakt z linią przerywaną, aby napisać obszerną książkę w przełomowej umowie o wartości 15 milionów dolarów.

READ  Fani są niezadowoleni z powodu katastrofy filmowej House of the Dragon w HBO Max

KLIKNIJ TUTAJ, ABY PRZECZYTAĆ WIĘCEJ O FOX BUSINESS

W usuniętym poście na Instagramie obiecała również pozwać swojego byłego menedżera biznesowego i założyciela Tri Star Sports and Entertainment Group Lou Taylor oraz partnera Robina Greenhilla, twierdząc, że „próbują mnie zabić” w zmowie z ojcem Spears, z którym nie ma kontaktu. i były gubernator posiadłości, Jimmy Spears, który jest rzekomo „niewolnikiem” Taylora i Greenhilla i „zrobiłby wszystko, o co go poprosili”, według Spears.