30 czerwca, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

PS4: udostępnia aktualizacje Sleirsgoevy w celu wykorzystania oprogramowania układowego 9.00

PS4: udostępnia aktualizacje Sleirsgoevy w celu wykorzystania oprogramowania układowego 9.00

Deweloper Sprzedawca Wypchnij aktualizację do 9.00 Jailbreak, zastąp Mira Loader jbc_loader, jest bardziej wszechstronny niż mira Loader, prawdopodobnie czystszy, gdy w rzeczywistości go nie potrzebujesz Mira.

Sprawa PS4 9.00 jailbreak

The 9.00 Ucieczka z więzienia na PS4 Jest to najnowszy i najlepszy sposób na zhakowanie PS4 (osoby w oprogramowaniu będą musiały poczekać na nowy hack, lub Spróbuj kupić oprogramowanie układowe PS4 o niskim poziomie). Sleirsgoevy prezentuje tutaj swoją własną aplikację Jailbreak.

Najnowsza aktualizacja zastępuje Mira Loader jbc_loader, niepotwierdzony program ładujący oprogramowanie układowe, który według niektórych może być bardziej stabilny lub przynajmniej bardziej wszechstronny niż obecnie używany program mira loader. Oczywiście dla osób, które już chcą pobrać Mira, program ładujący Mira jest nadal wymagany.

Czy powinienem zaktualizować jailbreak na PS4 za pomocą tej nowej wersji?

Jeśli nie miałeś żadnych problemów z PS4 Jailbreak na swoim PS4 9.00, zachowaj wszystko tak, jak jest. Jeśli chcesz sprawdzić, co może przynieść zmiana, czy ładuje się szybciej, czy jest bardziej stabilna, możesz spróbować uruchomić Sleirsgoevy na jego hoście pod adresem https://sleirsgoevy.github.io/900-host/

Wybierz dowolną opcję, która nie jest „JB + MIRA”, oczywiście: odtwarzacz Mira nadal trzyma Mirę (duh)

Kod źródłowy może być Pobrano na GitHub SleirsgoevyDla tych z Was, którzy lokalnie organizują jailbreak.

READ  Google publikuje kwietniową aktualizację swoich Pixels