27 czerwca, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Fall Guys gra za darmo, serwery natychmiast przestają działać

Fall Guys gra za darmo, serwery natychmiast przestają działać

Giant A Fall Guy przygląda się grze w pingwiny w podstawowej sztuce Fall Guys.

obrazek: Mój głos

Ups, zrobili to ponownie. upadek mężczyznplatforma royale od Mediatonic’s Champagne, wydana wczoraj na Xbox i Switch w ramach Przebudowa darmowej gry. Serwery gry natychmiast się zapaliły, a problemy z połączeniem wciąż pojawiają się ponad 24 godziny później.

Po raz pierwszy została wydana na PlayStation i PC w sierpniu 2020 r., upadek mężczyzn Była to jedna z zaskakujących gier pandemii ery blokady. Musisz pamiętać życie naprawdę W tym czasie to jest do bani (cóż, jeśli chodzi o covid, to nadal jest złe). Za chwilę, upadek mężczyzn Rozjaśnij się w mrocznych czasach, chaotycznych wibracjach i 60-osobowych mini-grach – nie wspominając o roli „Bezpłatna” comiesięczna gra od PS PlusA Kampania marketingowa oparta na Twitchu– co pomaga w osiągnięciu ogromnej popularności.

marzec 2021, Firma Epic Games przejęła Mediatonic szczery. Częścią tej umowy jest przeprowadzka upadek mężczyzn Ze sklepu Steam i z programu uruchamiającego gry Epic. (upadek mężczyzn już nie na sprzedaż na Steamie.) Ale inną częścią było przekształcenie gry w model free-to-play, przyjmując podejście podobne do Liga Rakietowaktóry został opracowany przez firmę Psyonix Nabyte przez Epic w 2019 roku.

To bezpłatne wprowadzenie miało miejsce wczoraj w ramach upadek mężczyznSzósty sezon zatytułowany jest „Darmowy dla wszystkich”. Gracze natychmiast zgłaszali problemy, które już grają. Podobnie jak w przypadku kanałów mediów społecznościowych dotyczących gry, w którą próbowali (bez niepowodzenia) zagrać, wiele z tych raportów Nabierający The wygląd zewnętrzny Z Memy.

Jest godzina 10:02 czasu wschodniego, urzędnik upadek mężczyzn Konto Twitter Przyznał się Nieszczęście, po którym nastąpiło drugie potwierdzenie 50 minut później. Potem wracamy do normalnych spraw, tweetując o ciastach, kosmetykach w grze i niepokojącym fakcie, że upadek mężczyznMężczyźni spadający z ceramiki mają sześć stóp wzrostu. Oficjalny kanał gry nie powiedział, czy Mediatonic uważa, że ​​problem został rozwiązany.

Gracze zdecydowanie nie. W mediach społecznościowychNiektórzy mówią, że muszą długo czekać, aby dostać się do meczu, lub muszą ciągle się resetować, aby grać. Inni mówią, że w ogóle nie mogą wejść do gier. Firma Mediatonic nie przedstawiła harmonogramu naprawy. że to, Podobnie jak w przypadku wielu premier gier online, Bałagan. Jedyna różnica między tym a na przykład Outriders Czy to upadek mężczyzn Wychodzi już prawie dwa lata.

Po otrzymaniu komentarza przedstawiciele Mediatonic Kotaku do epickich. Przedstawiciele Epic nie odpowiedzieli na czas na post. (Aktualizacja, 14:15 czasu wschodniego: a upadek mężczyzn Rzecznik powiedział, że wczoraj gra osiągnęła rekordowy poziom współbieżnych graczy, co spowodowało „duże obciążenie na naszych serwerach i okresowo wpłynęło na niektóre nasze systemy dobierania graczy w ciągu dnia”. Rzecznik powiedział, że „Wiele poprawek zostało już pomyślnie wdrożonych w celu ustabilizowania wydajności”, w wyniku czego „wiele osób” mogło grać, ale odmówiło podania konkretnych liczb.)

To nie jedyny raz upadek mężczyzn Utrudniły to poważne awarie serwerów. W 2020 roku Mediatonic Zebrano dużą liczbę postów przed wydaniem Dając wczesny dostęp do streamerów Twitcha i ich ogromnej rzeszy fanów. Kiedy gra się zaczęła, Zgłoszono 120 000 graczy Spróbuj zagrać raz. Serwery słabną. Co to mówi o czasie i płaskich kołach?

READ  Skończyłeś z "Little Wonderland Tina"