30 czerwca, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

iPady mogą stracić możliwości inteligentnego centrum domowego w iOS 16

iPady mogą stracić możliwości inteligentnego centrum domowego w iOS 16

Apple nie będzie już pozwalać na używanie iPada jako centrum domowego do kontrolowania akcesoriów HomeKit, począwszy od iOS 16, plotki o Macu Raporty. Tekst został najwyraźniej znaleziony w drugiej wersji beta dewelopera iOS 16 przez plotki o Macu Zaangażowany pisarz Steve Moser wyjaśnia zmianę.

Tekst w aplikacji Dom mówi: „Centrum domowe jest wymagane, aby korzystać z funkcji, takich jak otrzymywanie powiadomień o akcesoriach i pozwalanie innym osobom na kontrolowanie domu”. „Nie będziesz mógł przeglądać wspólnych domów, dopóki te domy nie zostaną również uaktualnione do najnowszej wersji HomeKit. iPad nie będzie już obsługiwany jako centrum domowe.”

Jeśli zmiana zacznie obowiązywać zgodnie z sugestiami znalezionego tekstu, oznacza to, że podczas uaktualniania do systemu iOS 16 będziesz musiał użyć HomePod, HomePod mini lub Apple TV jako centrum domowego. Firma Apple nie odpowiedziała od razu na prośbę o komentarz. Ale jako plotki o Macu wskazując na, Firmowa strona z podglądem iOS 16 Mówi, że „tylko Apple TV i HomePod są obsługiwane jako huby domowe”, co wskazuje, że Apple już planuje usunąć obsługę iPadów.

Chociaż zmiana może być rozczarowująca, są dobre wieści dotyczące interfejsu inteligentnego domu iOS 16. Aktualizacja będzie zawierała plik Całkowicie nowa aplikacja Home Dzięki funkcjom takim jak nowa sekcja Kategorie i przeprojektowana karta Strona główna. A najnowsza aktualizacja iOS 16 doda obsługę nowej Materii standard łączności w inteligentnym domu Dzięki szerokiemu wsparciu branżowemu Przybądź kiedyś tej jesieni. Nadchodzące wsparcie Matter może stanowić wskazówkę, dlaczego Apple rezygnuje ze wsparcia dla domowego huba iPada: podczas gdy iPady nie obsługują Thread, protokół sieci inteligentnej w domu używane przez artykuł, Apple TV 4K i HomePod mini akt.

READ  Kojima zapewnia fanów Sony, że nadal pracuje z PlayStation