15 czerwca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Przewodnik po 7 tygodniach: Nowy numer 1 w futbolu uniwersyteckim zawiera test w środku sezonu, pojedynek Top-25 Big 12 i całkowitą kontrolę nad ziemią Air Force

Ponieważ Ohio State opuszcza w tym tygodniu, będziemy oglądać kilka meczów futbolu uniwersyteckiego w całym kraju, które będą miały nasze oczy w tę sobotę.

Noners

Zdjęcie: Kevin Jayraj | Gry USA Today

# 12 Oklahoma State vs. # 25 Texas, Fox o 12 w południe

To nie jest miejsce, w którym Longhornowie powinni być w ten weekend. Po zdobyciu 28 punktów w pierwszej kwarcie w Oklahomie i objęciu 18-punktowej przewagi tuż przed sobotą, Sunners pokonali Texas 35-10 w ostatnich 30 minutach gry na ławce Spencera Rattlera. Steve Sarkisian przegapił swoją największą szansę na sukces w nowej pracy w tym sezonie, a Longhorns przegapił największy sukces projektu od czasu zdenerwowania drużyny Kylera Murraya w Oklahomie w 2018 roku.

Teraz Teksas znajduje się na początku pierwszej 25 i szuka możliwości odbicia się od innej wyjątkowej drużyny ze stanu Oklahoma. Fani Bucky’ego patrzący na stoisko OSU w ten weekend nie powinni widzieć niczego poza kowbojami ze stanu Oklahoma.

Pomimo powolnego startu, który obejmował trzy zwycięstwa z łączną liczbą 13 punktów, Oklahoma State ma obecnie niepokonany rekord i nie będzie musiała stawić czoła rywalowi ze stanu do końca sezonu zasadniczego. Dzisiejsze zwycięstwo przeniesie Big Boys do pierwszej dziesiątki, przygotowując się do zmierzenia się z drugą połową swojego stołu Big 12.

Głównym znaczeniem tej gry jest to, że dynamiczny i elektryczny biegający w Teksasie bijon Robinson bez wątpienia będzie działał przeciwko obronie stanu Oklahoma. W zeszłym tygodniu Robinson znalazł niewiele miejsca, aby funkcjonować w drugiej połowie przegranej Longhorns, ale miał też jeden z najlepszych przyłożeń, jakie fani futbolu szkolnego mogą zobaczyć przez cały sezon.

Z wyjątkiem drugiej połowy zeszłego tygodnia, Robinson nie odniósł zbyt wiele w przypadku innych strat Teksasu z Arkansas – zespołem z tak samo surową szybką obroną jak Oklahoma State. Cowboys mają 2,8 jarda na samochód, mniej niż 90 jardów awaryjnych i tylko pięć konsekwentnych pierwszych upadków znalazło się w pierwszej dziesiątce zespołów FBS w tym sezonie.

Longhornowie są gospodarzami i tym razem faworytami zakładów. Jednak ich wady w zeszłotygodniowej strzelaninie w Red River dowiodły, że pomimo gry zaawansowanego rozgrywającego Caseya Thompsona w porównaniu z kartą Hudsona, ofensywa w Teksasie nadal wymagała prawidłowego funkcjonowania produkcji Robinsona.

Jeśli Cowboys zdołają utrzymać doskonałą passę, z którą mierzą się w tym sezonie, mogą zaskoczyć Vegas i awansować w sondażach.

WieczórJordan Brat |  Gry USA Today

Zdjęcie: Scott Deutsch | Gry USA Today

# 11 Kentucky vs. # 1 Gruzja, 15:30 na CBS

Obie drużyny wciąż zmierzą się z Tennessee i chociaż Kirby Smart ma randkę na koktajlu z Donem Mullenem w przyszły weekend, dzisiejsze spotkanie Gruzji i Kentucky może skutecznie służyć jako mecz SEC Eastern Championship.

Georgia skutecznie spłaszczyła każdego przeciwnika, z którym się zmierzyła od czasu otwarcia meczu z Clemson, podczas gdy Kentucky wkroczyło do gry z prędkością eliminowania domów na Florydzie i LSU. Bulldogs przegrali krótko w meczu z Auburn w zeszłym tygodniu, co doprowadziło do strzelenia gola, gdy Tygrysy rozpoczęły mecz 17-sekundowym ruchem. Jednak Gruzja zdobyła kolejne 24 punkty i ostatecznie wygrała tym samym przewagą.

Tak, najwyraźniej Stetson Bennett – rozgrywający nowej, numer jeden w tym tygodniu drużyny futbolowej – ma już pseudonim. Nosił czapkę Mailmana na obóz Elite 11 w liceum, ponieważ dał mu go przyjaciel burmistrza jego ojca.

Justin Fields był bucky z ponad 70 dotknięciami niż połączone pseudonimy i przyłożenia w Gruzji.

Chociaż Jedi Daniels zmagał się z kontuzją, Georgia wystrzeliła wszystkie cylindry i zasłużyła na pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej futbolu uniwersyteckiego. Komfort ruchu i sportowej akcji Bennetta jest doskonałym uzupełnieniem szybkiego ataku opartego na blokach Georgia. Kirby nie boi się dać dwucyfrowych przewoźników czterem paczkom podczas gry, czego dowodem jest wykluczenie Smart Arkansas Bulldogs.

Ostatecznie obrona Gruzji będzie nadal działać na poziomie wystarczająco wysokim, aby dorównać przestępczości Kentucky. Bulldogs mają obecnie jedyną obronę w futbolu uniwersyteckim, dzięki czemu znajdują się w pierwszej piątce pod względem szybkości i mijania dozwolonych jardów na mecz.

Ostatni gwóźdź do trumny Kentucky to zaleta bycia na linii bitwy Gruzji. Bulldogi znajdują się w pierwszej trzydziestce na linii ofensywnej Cztery z sześciu najszybszych postaci monitorowanych przez futbolowych outsiderów A wymówka nie została jeszcze wydana w tym sezonie. Granie w domu z tego rodzaju umiejętnością kontrolowania piłki może trwać dłużej niż porządna gra z Kentucky, aby zakończyć się żalem.

# 19 BYU vs. 15:30 w Baylor, ESPN

Były BYU Miłośnicy wczesnego sezonu nocą Przewodnik Eleven Warriors Watch otwiera sezon na drodze do pojawienia się w Top 10 AP po raz pierwszy od dekady, z trzema kolejnymi zwycięstwami nad przeciwnikami Pac-12. Cougars nie wrócili przeciwko Boise State w zeszły weekend po brakujących 23 tygodniach. Teraz młodzi ludzie z Provo będą walczyć z drużyną Baylor, która miała swój własny start w wyborach, które zostały zakłócone przez stan Oklahoma dwa tygodnie temu.

Pomimo obecnego ataku Baylora w plecy, jego gra podań była nieco powolna, gdy Kerry Bohanan rzucił w zeszłym tygodniu ponad 300 jardów i cztery przyłożenia przeciwko Zachodniej Wirginii. Z niedźwiedziami gotowymi na przyjęcie zarówno Teksasu, jak i Oklahomy w ciągu najbliższego miesiąca, rozwój dynamicznej tożsamości będzie kluczowy.

Joren Hall wrócił w zeszłym tygodniu, aby zagrać po raz pierwszy od zwycięstwa BYU w stanie Arizona, ale okaże się, czy Cougars Field General będzie naprawdę zdrowy. Hall tylko raz próbował unieść piłkę – wliczając w to swoją wymówkę – zanim w swoich poprzednich trzech meczach przekroczył 165 jardów na łącznie 20 nosicieli.

Obie drużyny wchodzą do gry z rekordem 5:1. Spotkanie tworzy skrót między dwiema drużynami, gdy docierają do centrum piłkarskiego drużyny uniwersyteckiej.

Ważny czasRob Kinnan |  Gry USA Today

Zdjęcie: Rob Kinnan | Gry USA Today

# 22 Stan NC vs. 19:30 w Boston College, ACCN

Żal Clemsona Wolfbacka, który zaledwie trzy tygodnie temu zachwiał równowagą ACC Atlantic, wciąż tańczy świeżo we wspomnieniach fanów NC State i Ohio State. Boston College prawie do entuzjastów tragedii Tabo Swinney w następny weekend Orły udały się do Południowej Karoliny, aby pokonać Tygrysy prawie w ostatniej chwili.

Boston College od tygodnia dochodzi do siebie po zawale serca i kontynuuje zastępowanie Phila Zurkovka kontuzjowaną nogą startową. I odwrotnie, stan NC mógł mieć nieco podwyższony obraz siebie z powodu przesunięcia miski tekstylnej, ponieważ Woolback musiał przerwać próbę powrotu z czwartej kwarty z Louisiana Tech w swoim ostatnim meczu.

Podobnie jak Clemson w poprzedni weekend, Wolfback dał swojemu przeciwnikowi z C-USA trzy razy więcej jardów w ostatni weekend. Musieli zapobiec utracie dogrywki lub dwóch punktów w finałowej rozgrywce.

Jeff Hoffley, który wyszedł z tygodniowej przerwy od zachęcającej porażki, będzie miał okazję wrócić do Boston College. Statystyki kryminalne Eagles wydają się ostre, ponieważ Dennis Crossell miał więcej czasu na dostosowanie się do swojej roli zastępcy Żurkowa. NC State ma obecnie trochę sympatii, ale Wolfback musi zachować ten sam poziom determinacji i motywacji, jaki przynieśli do Clemson, jeśli chcą wygrać i opuścić Wspólnotę.

Gorączka sobotniej nocyRon Senoy |  Gry USA Today

Zdjęcie: Ron Senoy | Gry USA Today

Siły Powietrzne kontra Boise State, FS1 o 21:00

WELDCARD z WELK

Pokazy sił powietrznych Druga dzika karta tygodnia z rzędu Po pokonaniu niepokonanego Wyoming w zeszły weekend. Poetycko Sokoły mierzą się z drużyną stanową Boise, przedstawiając swój wizjonerski przewodnik z nowej żałoby pierwszego zespołu 10-BYU w tym sezonie.

Według Vegas, Franங்கோois wchodzi do meczu, co jest interesujące, aby zobaczyć, jak pasuje do ofensywy Boise State Air Force. Trzeba przyznać, że Blue Grass Kings do tej pory w tym roku mieli kilka bardzo interesujących ogólnych występów między żalem BYU a stratą punktów do stanu Oklahoma. Ponadto, tydzień po tym, jak Aziz pokonali Falcons w szaleństwie 49-45, Broncos pokonali Utah 27-3 w zeszłym miesiącu.

Niemniej jednak Boise State Defense College to mniej więcej całkowita liczba jardów oddanych na ostatnią jedną trzecią meczu piłki nożnej. Operacja naziemna sił powietrznych może stanowić problem, prowadząc kraj z ponad 340 szybkimi jardami na mecz.

Zobowiązanie do potrójnego wyboru oferuje Bałkanom najbardziej produktywną grę w kraju, ale ich sukces nie ogranicza się tylko do ataku. W tej chwili Siły Powietrzne właściwie kontrolują niebo, zezwalając na trzecie (minimalny procent ukończenia) (48,61%) i 12. najniżej mijane jardy (176,0) w futbolu uniwersyteckim.

Do czekających na to ludzi z Ohio, niech moc będzie z wami.

Na radarze na przyszły tydzień

  • Południe: # 16 Wake Forest kontra armia, 12 w południe na CBSSS
  • Wieczór: # 9 Oregon vs UCLA, 15:30 w ABC / ESPN
  • Buckies: # 6 Indiana vs Ohio State, 19:30 w ABC

READ  Mike McCarthy wraca do Cowboys – „kupuj nas”