23 czerwca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Alex Rodriguez porównuje Carlosa Correę do LeBrona Jamesa po Clutch ALCS Homer

Houston Astros Przed drugim meczem serii American League Championship gwiazda Carlos Correa otrzymał wiele pochwał od gwiazdy MLP, Alexa Rodrigueza.

3 -4 z decydującym co-overem u siebie w siódmej rundzie zwycięstwa koreańskiej drużyny w piątek wieczorem Boston Red Sox W grze 1. Był jednym z zaledwie dwóch graczy Astros, którzy odnieśli dwa lub więcej zwycięstw w grze, i wygrywał w najbardziej wymagających momentach gry.

Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej pakietów gier na FOXNEWS.COM

W Houston Carlos Correa z Houston Astros w siódmej rundzie American League Championship Series strzelił gospodarzy przeciwko Boston Red Sox w piątek, 15 października 2021 roku w Houston.
(Zdjęcie AB / Sue Okroki)

Przemawiając w programie Fox Free Game, Rodriguez powiedział prezenterowi Kevinowi Burkardowi i jego kolegom Davidowi Artisowi i Frankowi Thomasowi, że Korea to „prawdziwa okazja” i porównał Koreę do jednego z najlepszych koszykarzy wszechczasów.

„Ta osoba to po prostu LeBron James, jest baseballistą” – powiedział Rodriguez. „To znaczy, on jest niski. Ma metr osiemdziesiąt. Wygląda, jakby grał w ciężkiej defensywie w NFL. W NBA potrafi grać z dwoma obrońcami. Jest światowej klasy. Jest najlepszym graczem w każdej dziedzinie, jest silny, jest szybki.

Monster Home Run Carlosa Korea podnosi poziom ALCS Game 1, aby pokonać Astros

„Stany Zjednoczone, Carlos Korea to prawdziwa okazja”.

Carlos Correa z Houston Astros świętuje home run przeciwko Boston Red Sox podczas siódmej rundy pierwszego meczu Baseball American League Championship Series w piątek, 15 października 2021 r. w Houston.

Carlos Correa z Houston Astros świętuje home run przeciwko Boston Red Sox podczas siódmej rundy pierwszego meczu Baseball American League Championship Series w piątek, 15 października 2021 r. w Houston.
(Zdjęcie AB / David J. Philip)

Korea i Astros potrzebują jeszcze trzech zwycięstw, aby powrócić do World Series. Star Shortstop trafił 385 z czterema RBI przeciwko Chicago White Sox w American League Division Series i okazał się jednym z najważniejszych wydarzeń w serii.

Kliknij tutaj, aby pobrać aplikację Fox News

W ostatnim sezonie średnia kariery wynosi 18 z 28 przebiegami kariery i 0,902 OPS. Może być problemem dla miotaczy i problemem dla Red Sox w nadchodzących meczach.