8 sierpnia, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Przedstawiciel GOP. Miller, rozmawiając z Trumpem, nazwał rządzący SCOTUS „zwycięstwem o życie białych”

Reprezentant Mary Miller, R-Ill., Na Illinois Trump Rally w sobotę, decyzja Sądu Najwyższego Rowe V. Przerzucanie brodzenia „Historyczne zwycięstwo w życiu białych”.

„Chciałbym podziękować prezydentowi Trumpowi w imieniu wszystkich patriotów MAGA w Stanach Zjednoczonych za jego historyczne zwycięstwo nad białymi w Sądzie Najwyższym wczoraj” – powiedział Miller.

Rzecznik Millera powiedział Associated Press, że ta linia jest „mieszanką słów”.

„Widać wyraźnie na nagraniu… patrzy na gazety, patrzy na swoje przemówienie” – powiedziała Isaiah Wardman, rzeczniczka AP.

Mary Miller, delegatka na wiecu Save America, przemawia po tym, jak były prezydent Donald Trump poparł go w Menton w stanie Illinois, 25 czerwca 2022 r.

Kate Munsh / Reuters

Komentarze kobiety z Kongresu pojawiły się prawie 50 lat po tym, jak sąd przegłosował zniesienie konstytucyjnego prawa do aborcji.

Były prezydent Donald J. Miller Menton otwarcie przedstawił się na scenie, kiedy otworzył się z Trumpem. Trump był w mieście, aby wesprzeć urzędującego przed wtorkowymi prawyborami, w których będzie startował przeciwko republikaninowi Rodneyowi Davisowi w nowo przeprojektowanym 15 okręgu Kongresu Illinois.

Jego rywal, Davis, głosował za utworzeniem niezależnej komisji do zbadania ataku kapitałowego z 6 stycznia. Miller zagłosował przeciwko posunięciu, które w styczniu uzyskało aprobatę Trumpa.

Reprezentantka Mary Miller wygłosiła uwagi po otrzymaniu zgody podczas wiecu Save America z byłym prezydentem Donaldem Trumpem na Adams County Fairground w Menton w stanie Illinois 25 czerwca 2022 r.

Michał ur. Tomek / Getty Images

Wcześniej podczas wiecu Trump uznał decyzję Jacksona przeciwko Tops za „zwycięstwo konstytucji, zwycięstwo rządów prawa, a przede wszystkim zwycięstwo życia”.

Kiedy mówił o swoim sukcesie w mianowaniu trzech sędziów Sądu Najwyższego podczas swojej prezydentury, wiwatujący tłum wiwatował: „Dziękuję, Trump”.

„Obiecałem, że wyznaczę sędziów i sędziów, którzy staną w obronie pierwotnego znaczenia Konstytucji” – powiedział były prezydent. „Prawie 300 sędziów federalnych i trzech czołowych sędziów Sądu Najwyższego upewniło się, że robi dokładnie to”.

READ  Brian Laundry: Prawnik rodzinny twierdzi, że podejrzane szczątki mają duże prawdopodobieństwo prania