8 sierpnia, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Donald Trump popiera Darrena Baileya w prawyborach GOP w Illinois

Menton, W. – Były prezydent Donald Trump wykorzystał wiejski wiec West-Central Illinois Fairgrounds w sobotę wieczorem, aby zatwierdzić Darrena Baileya jako pierwszego kandydata Republikanów na gubernatora od wtorku. Rowe V. Za decyzję Sądu Najwyższego USA o umorzeniu sprawy Wade’a.

„Darren jest rolnikiem i wojownikiem i był wybitnym wojownikiem w Senacie Stanu Illinois, gdzie jest absolutnie, bezgranicznie szanowany” – powiedział Trump tłumowi tysięcy ludzi w Adams County Fairground niedaleko Queensland.

„Pokona zbrodnię połykania miasta przez naszych Demokratów i przywróci świetność stanu Illinois. W pełni i całym sercem popieram Darrena” – powiedział Trump, wzywając do pierwszego ponownego wyboru demokratycznego gubernatora JP Britza jako „jednego najgorszych gubernatorów Ameryki”.

Bailey, zagorzały zwolennik Trumpa, który aktywnie zabiega o zgodę byłego prezydenta jako kamień węgielny sukcesu w sześciokierunkowym wyścigu prawyborów GOP, powiedział, że Illinois z zadowoleniem przyjmuje nową inicjatywę Trumpa dotyczącą Białego Domu w 2024 roku.

„Oto umowa. Nie będę nikogo okłamywał i niczego nie zostawię bez opieki. Kiedy to zobaczę, wymienię to – powiedział Bailey po tym, jak Trump opowiedział historię o wyrywaniu przez byłego prezydenta sztucznych włosów z głowy podczas sesji zdjęciowej przed rajdem.

„Chłopaki, Illinois ma dla nas pracę” – powiedział Bailey. „Obiecuję prezydentowi Trumpowi, że Illinois rozwinie dla niego czerwony dywan w 2024 roku, ponieważ Illinois będzie gotowe na prezydenta Trumpa”.

Trump stracił Illinois o 17% głosów w swojej kandydaturze na prezydenta w 2016 roku i przegrał w 2020 roku.

Trump, który często odkładał zatwierdzenia do momentu zagwarantowania zwycięstwa kandydata, przewidział, że Bailey „przede wszystkim wygra wybory, a ty wygrasz wybory”.

Bailey, kandydat Trumpa na prezydenta w 2020 roku, pochodzi z niższego stanu Illinois, gdzie wyborcy niezłomnie popierali byłego prezydenta, a on starał się pielęgnować poparcie dla swojego gubernatora, które stopniowo rośnie w całym stanie. .

READ  Najpierw w CNN: amerykański wywiad wskazuje na posunięcie Rosji w celu usprawiedliwienia inwazji na Ukrainę

Był także bardzo szczerym krytykiem Britskera, który początkowo zachęcał ewangelickich wiejskich populistów do odrzucania polityki kulturalnej miasta Chicago, początkowo starając się zapobiec niepowodzeniu epidemii rozkazów demokratycznego gubernatora – i ostatecznie poniósł porażkę.

Burmistrz Aurory Richard Irwin, petersburski inwestor Jesse Sullivan, biznesmen Bull Valley Gary Rabine, były senator stanu Waterloo. Bailey zajmuje się kandydatami, w tym Paulem Shimpem i prawnikiem Hazel Crest Maxem Solomonem.

Wizyta Trumpa ma na celu zwiększenie głosów Millera, który został uwikłany w kontrowersje w związku z pięciokrotnym konkursem przeciwko republikaninowi Rodneyowi Davisowi w nowo wylosowanej 15. dzielnicy Kongresowej. Rywalizacja między Millerem i Davisem, frakcją demokratycznego organu ograniczającego po spisie ludności w 2020 roku, będzie rywalizacją między republikańskimi członkami Kongresu we wtorkowych prawyborach w stanie.

Trump poparł Millera 1 stycznia i zorganizował dla niego zbiórkę pieniędzy w jego posiadłości Mar-a-Lago. Ale Davis ma poparcie 31 z 35 okręgowych przywódców GOP i kilku lokalnych GOP, w tym sąsiedniego kongresmena GOP Darina LaHooda z Peorii i Mike’a Posta z Murphyboro.

„Z Mary musisz wybrać pierwszego patriotę nieustraszonych Stanów Zjednoczonych” – powiedział Trump. „To niesamowita kobieta, ktoś, kogo dobrze znam. Jest ze mną od pierwszego dnia. Wiesz, dwa lata temu, trzy lata temu, rok temu, źle o mnie mówiłeś” – powiedział Trump, dodając, że był wojownik dla naszego ruchu.” .

Atakując dwóch republikanów w Izbie Specjalnej badającej rolę Trumpa w powstaniu w Kapitolu 6 stycznia 2021 r., były prezydent powiedział tłumowi: „Jeśli wy (przedstawiciel Wyoming w USA) chcecie wysłać wiadomość do Liz. Cheney, (stan Illinois) Reprezentant USA Adam Kingsinger i (Demokratyczna Przewodnicząca Izby Reprezentantów Ameryki) Nancy Pelosi i fałszywe media, musicie głosować na Mary Miller, naprawdę niesamowitą osobę w ten wtorek.

READ  Premier League: Leeds przetrwało spadek Burnleya, a Spurs uplasowało się w pierwszej czwórce – bezpośrednia reakcja! | Premier League

Miller powiedział, że chciałby podziękować Trumpowi „w imieniu patriotów MAGA w Stanach Zjednoczonych”, „za historyczne zwycięstwo nad życiem białych w Sądzie Najwyższym”, ale nie wyjaśnił, co miał na myśli. Rzecznik kampanii powiedział po wiecu, że Miller domagał się „prawa do życia”, ale się mylił.

Orzeczenie sądu, powiedział Miller, „nigdy nie byłoby możliwe, gdyby RNO poszło na ich drodze”, powiedział Davis, używając etykiety „tylko w imieniu Republiki”.

Po przemówieniu Trumpa Davis przewidział we wtorek, że wygra, pomimo jego starań o poparcie dla polityki byłego prezydenta w Białym Domu.

„Zawsze byłem dumny z moich konserwatywnych osiągnięć w pracy z nim podczas kadencji Trumpa.

Trump starał się pożyczyć pieniądze na mianowanie trzech konserwatywnych sędziów podczas swojej prezydentury i ich udział w orzeczeniu 6-3, które unieważniło orzeczenie sądu z 1973 roku.

„Sąd dał zwycięstwo Konstytucji, zwycięstwo rządów prawa, a przede wszystkim zwycięstwo życia” – powiedział Trump. Powołując się na pokolenia ruchu antyaborcyjnego i konserwatystów konstytucyjnych, powiedział: „Twoja bezgraniczna miłość, poświęcenie i oddanie zostały w końcu w pełni nagrodzone”.

Na spotkaniu skandowali „Dziękuję Trump”.

Niedaleko Mississippi River Bluff po drugiej stronie Missouri tysiące zwolenników Trumpa zgromadziły się wewnątrz i wokół terenów wystawowych, wielu z nich nosi sportowe czerwone kapelusze „Mac America Great Again”, a niektórzy twierdzą, że „Jezus jest moim Zbawicielem”. Trump jest moim prezydentem ”i„ Bóg, broń i Trump ”.

Na znak dominacji Trumpa wśród republikańskich wyborców Rhonda Goodwin z pobliskiego Queensland przyznała, że ​​niewiele wiedziała o dwóch latach Millera w Kongresie, ale wystarczyła mu aprobata byłego prezydenta.

„Każdy, kto rozpozna Trumpa, będzie zwycięzcą” – powiedział Goodwin. „Nie przeprowadziłem własnych badań całkowicie. Myślałem, że jego ludzie przetestowali ją bardziej niż ja. Jeśli on ją wspiera, to jest to, czego potrzebuję”.

READ  Podejrzany ładunek gazu COVID-19 w Korei Północnej zbliża się do 2 milionów