24 maja, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Królowa opuści nabożeństwo w Niedzielę Pamiątkową z powodu zwichnięcia pleców

królowaZ wielkim żalem zdecydował, że nie będzie mógł dziś rano uczestniczyć w pamiątkowym nabożeństwie na cmentarzu z powodu skręcenia kręgosłupa. Jego Wysokość jest rozczarowany, że straci służbę.”

Podobnie jak w poprzednich latach książę Karol będzie nosił wieniec przy grobie w imieniu królowej.

95-letni monarcha potwierdził w czwartek w Pałacu Buckingham, że jest wystarczająco dobry, aby wziąć udział w nabożeństwie żałobnym za zabitych w starciach.

Źródła państwowe twierdzą, że decyzja o wycofaniu się z kultu Niedzieli Pamiątki po zwichnięciu królowej Elżbiety i niedawnej rady jej lekarza, aby odpocząć, była nieistotna.

Źródła państwowe powiedziały CNN, że tym razem było to niefortunne i że nikt poza królem nie żałował dzisiejszej nieobecności królowej.

Królowa jest głęboko zawiedziona, że ​​przegapiła zaręczyny, które są uważane za jedno z najważniejszych w roku, i ma nadzieję, że zgodnie z planem będzie kontynuować swój lżejszy oficjalny harmonogram na przyszły tydzień, podają źródła państwowe.

Pałac Buckingham donosi, że Camila, księżna Kornwalii i inni członkowie rodziny królewskiej, w tym William i Katarzyna, książę Cambridge i księżna, mają wziąć udział w nabożeństwie w Niedzielę Pamiątkową.

Oczekuje się, że w najbliższą niedzielę wokół cmentarza zgromadzą się duże tłumy, po tym, jak coroczne nabożeństwo zostało drastycznie ograniczone przez ograniczenia Govt-19 w zeszłym roku.

Minęły ponad trzy tygodnie, odkąd królowa wzięła udział w publicznym wydarzeniu zorganizowanym przez liderów biznesu w Pałacu Buckingham przed konferencją klimatyczną COP26 w Glasgow. Następnego dnia suweren nagle odwołał natychmiastową podróż do Irlandii Północnej, gdzie rzecznik spędził noc w szpitalu w celu przeprowadzenia, jak to określił, „dochodzenia wstępnego”.

Od tego czasu i zgodnie z zaleceniami lekarza rodzina królewska znacznie ograniczyła jego pamiętnik. Często odpoczywa w Windsor, wykonując drobne prace przez łącze wideo i telefon.

CNN przedstawiło Royal News, które dostarcza nowe cotygodniowe wiadomości o rodzinie królewskiej, o tym, co robią publicznie i co dzieje się za murami pałacu. Rejestracja tutaj.

Do raportu przyczynili się Lauren Said-Moorhouse z CNN, Niamh Kennedy i David Wilkinson.

READ  Strzelanina w San Bernardino: 9 strzelanin, 1 zabity, strzelaniny wybuchają wśród tłumów.