24 maja, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Po wyemitowaniu filmów w 2021 roku Warner Bros. powraca. Do ekskluzywnych przedstawień teatralnych z Batmanem

Po wyemitowaniu filmów w 2021 roku Warner Bros. powraca.  Do ekskluzywnych przedstawień teatralnych z Batmanem
Film, który ma być jednym z największych w tym roku, ma szersze konsekwencje dla studia, które za nim stoi, ponieważ rozpoczyna rok, który może być udany, ponieważ AT&T planuje oddzielić WarnerMedia i nowy zarząd, Discovery, Przygotowanie do przejęcia władzy.
Oparta na serii DC Comics najnowsza część Mrocznego Rycerza, która trafi do kin w piątek, gwiazdy Robert Pattersoni przejął postać na wczesnym etapie swojej kariery w walce z przestępczością.
Epidemia jest opóźniona„Batman” poprowadzi ponowny atak tytułów DC od Warner Bros. – która, podobnie jak CNN, jest jednostką WarnerMedia – w tym „Czarny Adam”, „The Flash” i „Aquaman and the Lost Kingdom”, kontynuacjaAquamanktóra po wydaniu w 2018 r. wygenerowała ponad 1,1 miliarda dolarów na całym świecie.

„Powrót tej niezwykle popularnej postaci na duży ekran nie mógł nadejść w lepszym momencie” – powiedział CNN Business Sean Robbins, główny analityk BoxOffice.com. „Batman to ikona popkultury, która przy każdym ponownym uruchomieniu postaci przyciąga poważną uwagę fanów i dużą ciekawość przypadkowych widzów”.

„Batman” i Warner Bros. wkraczają do kin

Szum wokół „Batmana”, nie wspominając o lojalności wobec marki związanej z głównymi filmami bohatera, może doprowadzić do przekroczenia miliarda dolarów w światowych kasach. Podczas pandemii miliarderzy stali się zagrożonym gatunkiem. „Spider-Man: No Way Home” od rywala Marvela w Cannes Jedyny amerykański film, który przekroczył ten próg podczas globalnego kryzysu zdrowotnego.

Oczekiwany sukces Batmana niesie ze sobą także symboliczne przyjęcie modelu teatralnego i powrót do nieco normalności po tym, jak WarnerMedia zaczęło promować usługę przesyłania strumieniowego w zeszłym roku.

Wyprodukowane przez Warner Bros. Decyzja o strumieniowaniu wszystkich jej filmów z 2021 r. na HBO Max Tego samego dnia trafiły do ​​kin. Był to doniosły wybór, który wstrząsnął podstawami rynku teatralnego i samego Hollywood. Ten ruch sprawił, że HBO Max stał się atrakcyjną usługą dla nowych abonentów, a Opuchnięte pióra niektórych z największych twórców studia.

Jednak Warner Bros. Wydaje się, że decyzja o przyjęciu hybrydowego podejścia negatywnie wpływa na wyniki kasowe jego filmów.

Lista studia w 2021 r. zrodziła dwóch nominowanych do nagrody Best Picture za „Dune” i „Król Ryszard”, ale te filmy przyniosły ograniczoną sprzedaż, pomimo ich epickiego science-fiction. Były znacznie lepsze. Kolejny głośny film studia, „Matrix Resurrections”, był jeszcze bardziej rozczarowujący, otwierając w Ameryce Północnej prawie 11 milionów dolarów i zarabiając zaledwie 156 milionów dolarów na całym świecie.

Dane dotyczące transmisji strumieniowych nie są ogólnie ujawniane, więc nie jest jasne, jak te filmy radziły sobie w HBO Max, co znacznie przekroczyło oczekiwania w zakresie subskrypcji, przekraczając 73 miliony na całym świecie, w oparciu o ostatnie wyniki firmy.

READ  DoorDash, DunKings, Beyoncé i nie tylko

Wydaje się jednak bezsporne, że udostępnienie widzom tych tytułów w domu zmniejszyło ich występ na scenie, a tylko wzmocniło obawy właścicieli kin, że transmisje na żywo podważają ich działalność.

ogłosił Warner Bros. W zeszłym roku wróci do Ekskluzywne premiery teatralne w 2022 roku.

„Powrót do formy”

Teraz, z ofertą Discovery Uzyskaj zgodę organu regulacyjnego Oczekuje się, że zostanie zamknięty w kwietniu w Warner Bros. Szansa na napięcie mięśni – i potencjalnie zaimponowanie nowej administracji siłą i działaniami IP.

Oprócz „Batmana” Warner Bros. „Szeroka gama filmów kierowanych prosto do kin to wspaniała wiadomość dla branży, która wciąż próbuje wyjść z pandemii.

& # 39;  Batmana & # 39;  Leci wysoko ze swoim mrocznym i niebezpiecznym rycerzem, ale włóczy się zbyt długo
Z udziałem Warner Bros. Wiele znanych marek i filmów, które mogą być hitami, znajduje się w kasie biletowej. Na przykład w 2019 roku studio było nr 2 w kasie, generując około 1,6 miliarda dolarów w kraju, co stanowi około 14% udziału w rynku, według comscore (Wynik).
Jedynym studiem, które w tym roku zarobiło więcej, był Disney, którego właścicielem Ustawienie rekordu 2019 i 33% udziału w rynku.

„To powrót do formy w uznaniu ogromnej wartości niezakłóconych zysków kasowych z perspektywy biznesowej” – powiedział Robbins dla WarnerMedia. „Oprócz znaczenia społecznego, nadal będzie oglądać filmy w globalnej kulturze”.