24 maja, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Maxim Chmerkovsky wraca do Stanów Zjednoczonych z Ukrainy, spotyka się z PETA

Maxim Chmerkovsky wraca do Stanów Zjednoczonych z Ukrainy, spotyka się z PETA

Maksym Chmerkowski wrócił bezpiecznie do Stanów Zjednoczonych.

Absolwent „Tańca z Gwiazdami” – który został wysłany Aktualizacje w mediach społecznościowych Z rodzinnej Ukrainy w czasie rosyjskiej inwazji – w środę romantycznie spotkał się z żoną Petą Murgatroyd na międzynarodowym lotnisku w Los Angeles.

Oboje długo i słodko przytulili się w poczekalni na lotnisku, co widać na zdjęciach zrobionych przez paparazzi.

Murgatroyd, lat 35, wcześniej poprosił fanów na Instagramie o Modląc się o bezpieczny powrót męża.

„Zazwyczaj nie zamawiam tych rzeczy z mojej sieci społecznościowej, ale dzisiaj jest naprawdę ciężko, a kilka następnych będzie jeszcze trudniejszych”, napisał w zeszłym tygodniu.

„Mój ból jest przytłaczający i cierpię, ale wysłanie do niego twojego pozytywnego światła i twojej miłości będzie oznaczało dla mnie cały świat. Naprawdę, nie chcę więcej.”

Murgatroyd kontynuował swoją karierę i zachęcał fanów do „proszę, aby wkrótce wrócili do domu”.

„Proszę, módlcie się za niego, aby miał szybkie i bezpieczne wyjście. Mam wiarę. Mam nadzieję i mocno się modliłem. „Proszę módlcie się za Ukrainę i niewinnych cywilów, których życie jest masowo wykorzeniane. Pokochałem ten kraj razy odwiedziłem i są w sytuacji niezgłębionej.”

Maxim Chmerkovsky i Peta Murgatroyd
Oboje podzielili się słodkim uściskiem, podczas romantycznego spotkania na LAX.
Londyn Rozrywka/Shutterstock

Jak wcześniej donosiła Page Six, 42-letni Chmerkovskiy był za granicą, by służyć jako sędzia ukraińskiej wersji „World of Dance”, podczas gdy Murgatroyd był w Los Angeles ze swoim 5-letnim synem Shaiem.

Były mistrz lustrzanej kuli zaczął publikować filmy z Ukrainy podczas inwazji, a następnie dokumentował swoją podróż podczas próby ucieczki.

„[There’s] Mnóstwo walk dookoła. Ulice są szalone. Raz zostałem aresztowany. …Ale wszystkiego najlepszego, obiecał” – powiedział Chmerkowski w jednym ze swoich filmów – „Był to chyba najmniej szokujący moment w całej sprawie dotyczącej Ukrainy, ale dla mnie był to test rzeczywistości”.

W poniedziałek Chmerkovskiy Udostępnij kolejną aktualizacjęaby poinformować kibiców, że mógł bezpiecznie wsiąść do „pociągu” poza Ukrainę i dotrzeć do Polski.

READ  Nie jesteś zaproszony do mojego pubu: Adam Sandler bije rekord Rotten Tomatoes dzięki „Bat Mittvah” Netflixa

„Jedziemy do Warszawy (miejmy nadzieję). Pociąg do Lwowa nie wchodził w grę. Sytuacja na dworcu jest szalona” – wyjaśnił. „Na początku wydaje się, że to możliwe do opanowania, ale gdy nadejdzie czas, jest znacznie gorzej żeby rzeczywiście wsiąść do pociągu”.