20 maja, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wskrzeszenie Futuramy pokaże w końcu oryginalne brzmienie Bendera

Wskrzeszenie Futuramy pokaże w końcu oryginalne brzmienie Bendera

John DiMaggio oficjalnie powróci jako głos Bendera w odrodzeniu Hulu Futurama, co oznacza, że ​​wszyscy główni członkowie obsady powtórzą swoje role w animacji science-fiction. Program powraca! na początku zeszłego miesiącaz Billym Westem (Fry), Katie Sagal (Lilla), Trace McNeil (mama i wieloma innymi), Maurice Lamarsh (Kev), Lauren Tom (Amy), Phil Lamar (Hermes) i David Herman (Scruffy), wszyscy Są gotowi wrócić do swoich pierwotnych ról.

na czas, Czas dostawy wspomniany Ta rola Dimaggio była w procesie przeformułowania. Aktor podobno odrzucił początkową ofertę, która według niego „nie była konkurencyjna w oparciu o sukces i nazwisko rozpoznane z oryginalnej serii”. Fani byli oburzeni (oczywiście), hashtag #Bendergate (oczywiście), a sam DiMaggio w końcu się pojawił. Twitter przejął kontrolę Aby zapewnić pełniejsze wyjaśnienie.

„Po prostu nie sądzę, bym zasługiwał na więcej pieniędzy. Myślę, że tak jest cała obsada. Negocjacje są normalną częścią pracy w showbiznesie. Każdy ma inną strategię i inne granice, chodzi o poczucie własnej wartości” DiMaggio napisał w oświadczeniu. I szczerze mówiąc, mam dość branży, która stała się tak komercyjna i wykorzystuje czas i talent artysty”.

Nic dziwnego, że Dimaggio wydał bardziej pozytywne oświadczenie na wieść o swoim powrocie. „Jestem bardzo wdzięczny za miłość i wsparcie zarówno fanów, jak i kolegów (zwłaszcza mojej żony Kate) i nie mogę się doczekać powrotu do pracy z moją rodziną Futurama” – powiedział DiMaggio. „#Bendergate oficjalnie się skończyło”. Czas dostawy Raporty Uważa się, że po negocjacjach wypłata DiMaggio była „w najlepszym razie minimalna”.

Nowy 20-odcinkowy odcinek, który ma trafić do Hulu w 2023 roku, jest trzecim wznowieniem serii science-fiction. Oryginalna emisja serialu na Fox została anulowana po czterech sezonach, ale później została przywrócona w postaci czterech filmów bezpośrednio na DVD, które były również emitowane w Comedy Central. Następnie sieć poprosiła o nowe sezony serialu, który został wyemitowany ponownie w 2010 roku, zanim został odwołany w 2013 roku.

READ  Kontynuacja negocjacji SAG-AFTRA w czwartek – The Hollywood Reporter