23 kwietnia, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Pięciogwiazdkowy QB i kandydat nr 3 Malachi Nelson z Oklahomy po przeprowadzce do Lincoln Relay USC.

Pięciogwiazdkowy rozgrywający Malachiasz NelsonSzansa na ukończenie trzeciego miejsca w klasie ESPN Junior 300 w 2023 roku została wyeliminowana z Oklahomy w niedzielę wieczorem, jeden z czterech obowiązków, które Souncers stracili w godzinach po wiadomości, że Lincoln Riley przyjął posadę lidera. USC.

Nelson porzucił szkołę średnią Los Alamidos w Kalifornii i przeniósł się do Oklahomy w lipcu. Napisał na Twitterze „W świetle ostatnich wydarzeń i zmian” zawodzi.

Riley odegrał kluczową rolę w rekrutacji Nelsona i dlaczego jako pierwszy wybrał Suners.

„Oprócz dobrej historii i niesamowitych fanów, jedną z rzeczy, które wywarły na mnie największe wrażenie w OU, była konsekwencja sztabu szkoleniowego i jego zdolność do poprawy statusu QB” – napisał Nelson.

Niedziela 2022 eliminuje klasę linebackerów Kobe McKinsey, i odbiornik ESPN Jr. 300 Brandon Innis I biegnie z powrotem Trojan Web, Oba w klasie 2023.

McKinzie, według ESPN, zajmował 95. miejsce w latach 22. i jest z Suners od stycznia 2020 r.

Innis, wysoki na 6 stóp, ważący 190 funtów absolwent liceum American Heritage, zajął 6. miejsce w stanie Floryda i 29. w klasyfikacji generalnej ESPN. W Oklahomie przebywa od 23 sierpnia.

Webb, pochodzący z Jacksonville na Florydzie, zajął 152. miejsce w rankingu ESPN Junior 300, po raz pierwszy przenosząc się do Oklahomy w lipcu przez Georgia i Ohio State.

Przede wszystkim chciałbym podziękować Uniwersytetowi w Oklahomie oraz trenerom, którzy obdarzyli mnie zaufaniem i przyjęli mnie z otwartymi ramionami. Webb napisał w tweecie Niedzielny wieczór. „Miałem bardzo ograniczony proces rekrutacji, ale ostatecznie musiałem dać z siebie wszystko. Powiedziawszy to, po ostatnich zmianach, moja rodzina i ja zdecydowaliśmy, że najlepiej jest opuścić University of Oklahoma ”.

Nelson, McKinsey, Innis i Webb nie byli jedynymi, którzy zareagowali na odejście sztafety. ESPN 300 Run Pack i gwarantowana Oklahoma Raleigh Brown Powiedział ESPN w niedzielę, zanim ogłosił zatrudnienie trojanów, że działanie Rileya wpłynie na jego rekrutację.

READ  Wypadek Monkey Truck: pojazd zderza się ze 100 zwierzętami w Danville w Pensylwanii; Policja twierdzi, że konto zostało założone po tym, jak wszyscy uciekli

„To zmienia wszystko” – powiedział Brown po tym, jak ESPN i inne sklepy ogłosiły w niedzielę, że Riley zastąpi Claya Heldona w USC po pięciu sezonach w Oklahomie. „Miałem dobre relacje ze wszystkimi [the Oklahoma coaches], To naprawdę wszystko zmieni.”

Według ESPN Brown zajmuje 60. miejsce w klasyfikacji generalnej i numer jeden w Kalifornii. 2 zrekrutowanych. Jest 5-7, 170 funtów za Matter Dee High School w Santa Ana i pracuje w Oklahomie od lutego.

Brown był szkołą zainteresowaną USC, zanim wybrał Oklahomę, ale podobnie jak inni niedawni rekruci z Kalifornii, wybrał wyjazd poza stan.

USC podpisało tylko 30 z 143 ESPN 300 osób z Kalifornii w ostatnich pięciu cyklach rekrutacyjnych, ale Brown uważa, że ​​obecność w sztafecie może powstrzymać ten trend.

„To ekscytująca wiadomość dla wszystkich” – powiedział Brown ESPN. Jest świetnym głównym trenerem, możesz powiedzieć, co robi w Oklahomie. Więc to duży krok dla USC i myślę, że sprowadzi go z powrotem na zatłoczone boiska i tak dalej.

Brown jest jedną z trzech klas na 2022 i ’23, którzy zostali zwerbowani z Oklahomy do Kalifornii. Dołączył Diandre Moore Jr. I Mahai Cytryna, ESPN Jr. 300 odbiorców i zespół Nelsona.

Cytrynowy Opublikował niejasny tweet Riley napisał „hmmm” po tym, jak pojawiły się wiadomości, ale nie skomentował swojego zaangażowania.

Moore nie skomentował zatrudnienia ani tego, czy wpłynie to na jego rekrutację.

Oklahoma ma obecnie 10 zobowiązań ESPN 300 w klasie 2022, a do pierwszego podpisania zostały jeszcze tylko dwa tygodnie. Ponieważ Nelson, Innis i Webb nie są częścią swojej klasy 2023, Sunerowie mają teraz trzy obowiązki w ESPN Junior 300.