Ładowarki Na Broncos16:05 czasu wschodniego (Zapowiedź)
Rams Na Pakowacze16:25 czasu wschodniego (Zapowiedź)
Wikingowie Na 49ers16:25 czasu wschodniego (Zapowiedź)
brązy Na Wrony20:20 czasu wschodniego (Zapowiedź)

poniedziałek

jastrzębie morskie W Waszyngtonie, 20:15 czasu wschodniego (Zapowiedź)

Urodzona dominacja

Patrioci nie mogą przestać, dążą do szóstego zwycięstwa z rzędu, gdy mierzą się z obecnym numerem 1 AFC. Kendrick Born Jego 41-jardowe, ciasne przyłożenie na linie po prawej stronie odegrało ważną rolę w niedawnym imponującym występie zespołu, który dał Nowej Anglii prowadzenie 26-13.

Wynik dzikiego kota

Delfiny toczące się przeciwko Karolinie. Już 21-10 lat, Miles Caskin Waltz zrobił bezpośrednie pstryknięcie, pobiegł za lewy róg, a następnie podzielił kilka bloków na wynik. Miami nadal awansuje do czwartego zwycięstwa.

WEWN x 3

To był dzień do zapomnienia Jalan boli, Który ma nie jeden, nie dwa, ale trzy przechwyty przeciwko 25-tej w rankingu obrony podań w Nowym Jorku. Zasługuje na najnowsze przechwycenie, leniwie rzucając piłkę w podwójne pokrycie. Xavier McKinney Wyszedł na prowadzenie z łatwą stratą, aby obronić przewagę Giants ’10-0.

READ  Kansas kontra Prognozy z Północnej Karoliny, wybory ekspertów: Sprzeczności z mistrzostw NCAA 2022 rozprzestrzeniają się do marcowego szaleństwa

Dysze prowadzą!

Po zdobyciu pierwszego gola przez Jets przy całkowicie niepotrzebnej karze za dźwignię w Teksańczykach, Zack Wilson poprowadził ich do walki na cztery jardy, która ponownie dała New Yorkowi prowadzenie.

Dom Hilliarda

We wtorek awansowali Tytani Tondrell Hilliard Od zespołu szkoleniowego. W niedzielę Hilliard eksplodował w szeregu walk i uciekał od wszystkich na drodze do strzelca 68 jardów. Wolny agent 2018 Untrapped Free Agent przeszedł ponad 100 jardów w ciągu zaledwie ośmiu przejazdów w pierwszej połowie, dając Tennessee bardzo potrzebny impuls do ofensywy.

Pełne rozszerzenie!

Kandydat c dnia dla Jaguarów Marvin Jones, Zrobił pełnowymiarową przekąskę na rękę, aby uzyskać dobry zysk w walce z Sokołami.

Carson Golds Rolling

Colts ostatnio przekroczyli 0,500 po zablokowaniu rachunków w zeszłym tygodniu, a teraz mają do czynienia Tom Brady I Buchananers – przynajmniej w pierwszej połowie. Otwory Carson Rzucił dwa przyłożenia, podczas gdy Tampa Bay zanotował dwie straty, co pozwoliło Indianapolis zbudować dwucyfrową przewagę nad obecnymi mistrzami Super Bowl.

Alabama link

Dua Takovilova Mija 126 jardów, do przerwy zostały jeszcze cztery minuty. Były gracz zespołu Alabama Jaylan Vadil 101 z nich ma pięć przyjęć, w tym wynik na dziewięć jardów, a Delfiny kontrolują Pantery.

Bez Cortarelle Patterson, Sokoły zostały znokautowane w 11. tygodniu porażki z Patriotami. Jednak Patterson wrócił w niedzielę i zdobył dwa pierwsze przyłożenia w meczu, z którego wyszedł przed kontuzją i zdobył w sumie 91 przejazdów. Jardy.

Zmachałeś!

Może to wszystko? Dee Higgins Mówi się, że wypełnia róg James Niedźwiedź Po zdobyciu szczytu przyziemienia 32 jardów nad nim, aby dać Bengalowi prowadzenie 17-3 w drugiej kwarcie.

Absurdalne INT

Niewiele do powiedzenia na ten temat Zach Wilson Przechwytywanie na bok… o czym on myślał?

Wszystko, co zrobił Cam Newton od czasu podpisania kontraktu z Panterami, to tylko przyłożenia punktowe. Zrobił teraz sześć z mniej niż 100 zdjęć ataku, po wejściu w linię obrony, skręceniu i przeciągnięciu jednego ze swoich liniowców z jednej strony do ostatniej strefy.

READ  Gruby Leonard myślał, że zostanie uwolniony, jeśli Wenezuelczycy wpadną w snooker

Zablokowany Bund DT!

Trzykrotni zwycięzcy, Delfiny mają świetny początek dzięki obrońcy przeciwko Panterom Sztafeta księcia. Po spóźnieniu na boisko Riley wyszedł z prawej krawędzi i zablokował piłkę Justin Coleman Bramka odzyskana przed przekroczeniem fortu (z pomocą kolegów z drużyny).

Świetny trening napiwków dla mężczyzn!

Teksańczycy wydawali się być pierwszymi, którzy zdobyli bramkę w swoim pierwszym posiadaniu, ale John Franklin-Myers Były inne pomysły. Z Tarczyca Taylora Próba podania ekranu, a Franklin-Myers wyrzucił piłkę wysoko w powietrze, spadając z nią i robiąc hałas aż do linii 40 jardów Houston. To ustąpiło bramce Jets Field, aby otworzyć wynik Giveaway.

Wiercenie w strefie końcowej

Steelers będą musieli pomścić swoją stratę w drużynie bengalskiej w tygodniu 3, ale mają słaby start w Cincinnati. Joe Burrow Zdobył przyłożenie z wczesnej jazdy dla gospodarzy, wykonując sprytny bieg na osiem jardów.

Bucks podjął się zadania powstrzymania czołowego Rosjanina NFL

Drugi rok biegnie Jonathan Taylor Prawie nie do zatrzymania w ostatnich sześciu meczach, pokonywał 132,5 jardów na mecz i znalazł ostatnią strefę 12 razy, z których pięć trafiło w szelak Golds w zeszłym tygodniu.

W niedzielę Buchananers będą pracować nad spowolnieniem Taylora – o którym mówi się, że jest bardzo ceniony przed draftem NFL w 2020 roku. Według Adama Scheftera z ESPNTaylor zajął 14 miejsce w klasyfikacji generalnej w Tampa Bay na „krótkiej liście kandydatów”. Miał obiecujący atak Tristan Wirfs Niedostępne, Golds może przygotowywać się do powstrzymania go od zaprojektowania planu gry wokół Taylora w tym tygodniu.

Indianapolis tak bardzo kochało Taylora. Był jednym z najlepszych wszechstronnych worków do biegania w lidze, a mijając go, Bucks mieli okazję pokazać dokładnie to, czego przegapili.