16 lipca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Patrick Dempsey uznany przez magazyn PEOPLE za najseksowniejszego mężczyznę na świecie – ostateczny termin

Patrick Dempsey uznany przez magazyn PEOPLE za najseksowniejszego mężczyznę na świecie – ostateczny termin

Wydaje się, że lepiej późno niż wcale: Patrick Dempsey, znany legionom na całym świecie anatomia Greya Jedyny McDreamy został uznany przez fanów za najseksowniejszego mężczyznę na świecie według magazynu People.

„Cieszę się, że wydarzyło się to w tym momencie mojego życia” – powiedział 57-letni aktor. powiedział magazynowi. „Miło jest zyskać uznanie i moje ego na pewno trochę cierpi, ale daje mi platformę, na której mogę wykorzystać to do czegoś pozytywnego”.

Kiedy po raz pierwszy powiedziano mu, że będzie kolejnym seksownym facetem na okładce magazynu People, Dempsey powiedział: „Byłem całkowicie zszokowany, a potem zacząłem się śmiać, jakby to był żart, prawda?” Zawsze byłam druhną! Zupełnie o tym zapomniałam i nigdy nie myślałam, że znajdę się w takiej sytuacji. Więc moje ego jest dobre.

Dempsey, który odszedł popielatyw 2015 r., ale pojawił się jako McDreamy w 2021 r., a w przyszłym miesiącu ma pojawić się w filmie Michaela Manna jako włoski kierowca Piero Taruffi. Ferrari. Aktor zrobił furorę na zeszłorocznych targach D23 Expo, kiedy pojawił się z bardzo Biała głowa z włosami. Wybielił go do roli kierowcy F1.

Dempsey, utalentowany kierowca wyścigowy, powiedział Deadline na Festiwalu Filmowym w Wenecji, że zdecydowanie starał się o tę rolę, nazywając scenariusz „najlepszym, jaki czytałem w świecie sportów motorowych i na całym świecie”.

READ  Stephen Wong: Malarz, który zbudował krajobrazy Hongkongu „jak Lego”