5 grudnia, 2023

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nintendo pracuje nad aktorskim filmem Zelda

Nintendo pracuje nad aktorskim filmem Zelda

Inwazja filmów Nintendo nie zakończy się szybko: firma właśnie tego dokonała Niektórzy Działa jako bezpośrednia adaptacja Legenda o Zeldzie. Film wyreżyserował Wes Ball, znany m.in. Biegacz labiryntu Trylogia i nadchodzące Królestwo Planety Małp. Zelda Twórca Shigeru Miyamoto będzie producentem, podobnie jak w przypadku tegorocznego anime Super Mario Bros. film. Będzie producentem u boku Aviego Arada.

„To jest Miyamoto. Od wielu lat pracuję nad filmem aktorskim The Legend of Zelda z Avi Arad-san, który wyprodukował wiele udanych filmów. Miyamoto powiedział w oświadczeniu opublikowanym na X, dawniej Twittera. Na film być może jednak będziemy musieli trochę poczekać; Powiedział Miyamoto„Ukończenie zajmie trochę czasu, ale mam nadzieję, że nie możecie się doczekać, aby to zobaczyć”.

Chociaż nie ma zbyt wielu szczegółów na temat samego filmu, Nintendo twierdzi, że będzie on współfinansowany przez Sony, a Nintendo pokryje ponad 50 procent rachunku.

„Produkując treści wizualne dla samej Nintendo IP, Nintendo stwarza nowe możliwości, aby przyciągnąć ludzi z całego świata do dostępu do świata rozrywki, który zbudowało Nintendo, za pomocą innych środków niż dedykowane konsole do gier” – stwierdziła firma w oświadczeniu. Oświadczenie o Zelda film. „Będąc głęboko zaangażowani w produkcję filmu i mając na celu wywołanie uśmiechu na twarzach wszystkich poprzez rozrywkę, Nintendo będzie kontynuować wysiłki, aby zapewnić wyjątkową rozrywkę i udostępnić ją jak największej liczbie osób”.

Już wcześniej krążyły plotki, że Nintendo pracuje nad filmem aktorskim Zelda serialu dla Netfliksa, choć projekt ten nigdy nie został zrealizowany.

READ  CW „Nancy Drew” – informacja zwrotna o anulowaniu od fanów, obsady i ekipy – termin