5 grudnia, 2023

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Mean Girls: Pierwszy klip muzyczny! Renee Rapp gra Reginę George w długo oczekiwanym filmie na podstawie filmu z 2004 roku

Mean Girls: Pierwszy klip muzyczny!  Renee Rapp gra Reginę George w długo oczekiwanym filmie na podstawie filmu z 2004 roku

W środę wypuszczono pierwszy zwiastun Mean Girls: The Musical.

W filmie występują Angourie Rice jako Cady, Renee Rapp jako Regina (ponownie wcielająca się w rolę na Broadwayu), Auli’i Cravalho jako Janice, Jakyll Spivey jako Damien, Anantika jako Karen i Bebe Wood jako Gretchen.

„Nowy uczeń liceum musi stawić czoła gniewowi popularnej dziewczyny i jej przyjaciół” – czytamy w streszczeniu.

Film zadebiutuje w Stanach Zjednoczonych 12 stycznia 2024 roku.

Projekt wyreżyserowali Arturo Perez Jr. i Samantha Jayne na podstawie scenariusza Tiny Fey, która również gra rolę w filmie.

Plastic Forever: W środę wypuszczono pierwszy zwiastun Mean Girls: The Musical.

Nowa studentka Cady Heron (Anjorie Rice) zostaje powitana na szczycie społecznego łańcucha pokarmowego przez elitarną grupę popularnych dziewcząt zwanych „The Plastics”, rządzonych przez przebiegłą królową pszczół Reginę George (Renee Rapp) i jej popleczników Gretchen (Bebe Wood ) i Karen (Avantika).

Kiedy jednak Cady popełnia fatalny błąd i zakochuje się w byłym chłopaku Reginy, Aaronie Samuelsie (Christopher Prinny), wpada na celownik Reginy.

Gdy Cady przygotowuje się do pokonania największego drapieżnika grupy z pomocą swoich wyrzutków, przyjaciół Janice (Cravalho z Auli) i Damiena (Jacquel Spivey), musi nauczyć się, jak pozostać wiernym sobie, poruszając się po najsurowszej dżungli ze wszystkich: Wysokiej Dżungli. szkoła.

Oryginalny film Mean Girls został wydany w 2004 roku, a w rolach głównych występują Lindsay Lohan, Rachel McAdams i Amanda Seyfried.

Według szacunków film odniósł sukces zarówno wśród krytyków, jak i widzów, a po premierze zarobił nieco ponad 130 milionów dolarów. Mojo kasowe.

Film zyskał dużą popularność po debiucie, a w 2011 roku wydano dla telewizji kontynuację.

Musical oparty na filmie zadebiutował w 2017 roku i był wystawiany na Broadwayu od 2018 do 2020 roku.

Rozwój filmu ujawniono w 2020 roku.

READ  Clooney, Emma Stone i przywódcy SAG-AFTRA spotykają się, aby omówić utknęły w martwym punkcie rozmowy w sprawie kontraktu – ostateczny termin

W marcu Rachel McAdams, która nie jest O pracach, które mają pojawić się w projekcie, powiedziała, że ​​„nigdy” nie odrzuci możliwości współpracy ze scenarzystą filmu fabularnego, Tina Fey.

Różowy kumpel: W filmie występują Angourie Rice jako Cady, Renee Rapp jako Regina (ponownie wcielająca się w rolę na Broadwayu), Auli'i Cravalho jako Janice, Jacquel Spivey jako Damian, Anantika jako Karen i Bebe Wood jako Gretchen.

Różowy kumpel: W filmie występują Angourie Rice jako Cady, Renee Rapp jako Regina (ponownie wcielająca się w rolę na Broadwayu), Auli’i Cravalho jako Janice, Jacquel Spivey jako Damian, Anantika jako Karen i Bebe Wood jako Gretchen.

Także przed kamerą: projekt reżyserują Arturo Perez Jr. i Samantha Jayne, według scenariusza Tiny Fey, która również ma rolę w filmie.

Także przed kamerą: projekt reżyserują Arturo Perez Jr. i Samantha Jayne, według scenariusza Tiny Fey, która również ma rolę w filmie.

Zabawny zwrot akcji: streszczenie mówi:

Zabawny zwrot akcji: Streszczenie brzmi: „Nowy uczeń szkoły średniej staje w obliczu gniewu popularnej dziewczyny i jej przyjaciół”.

New Look: Film zadebiutuje w Stanach Zjednoczonych 12 stycznia 2024 roku

New Look: Film zadebiutuje w Stanach Zjednoczonych 12 stycznia 2024 roku

Aktorka zyskała szerokie rozgłos po występie w roli Reginy George w oryginalnym filmie Mean Girls.

McAdams powiedziała także mediom, że darzyła Fey ogromnym szacunkiem, która napisała także scenariusz do pierwszego filmu.

„Ona jest najwspanialsza” – powiedziała aktorka. Zobaczymy więc, jak to się skończy… Nie sądzę, żeby mogła zrobić coś złego. To niesamowite.’

Pierwszy: Pierwszy film, w którym od lewej występują Lacey Chabert, Lindsay Lohan, Rachel McAdams i Amanda Seyfried.  Wyszło w 2004 roku

Pierwszy: Pierwszy film, w którym od lewej występują Lacey Chabert, Lindsay Lohan, Rachel McAdams i Amanda Seyfried. Wyszło w 2004 roku

Zdobywca Oscara w dalszym ciągu bardzo ciepło wypowiadał się na temat Rene Rappa, który został wybrany do roli George’a w remake’u filmu.

„Naprawdę uderzyłeś mnie tym dźwiękiem.” Dlatego nie mogę się doczekać jego wcielenia. Ona jest wielką osobowością.

Gra daje mnóstwo frajdy, więc mam nadzieję, że będziesz się przy tym dobrze bawić. „Nie mogę się doczekać, żeby to zobaczyć” – powiedziała.

Rapp został obsadzony w 2022 roku, a w filmie mają pojawić się inni artyści, tacy jak Angourie Rice, Auli’i Cravalho i Baby Wood.

Nowa wersja: Renee Rapp została obsadzona w roli Reginy George w nowej wersji filmu;  Rap był widziany w 2019 roku

Nowa wersja: Renee Rapp została obsadzona w roli Reginy George w nowej wersji filmu; Rap był widziany w 2019 roku

Fey i Tim Meadows powrócą odpowiednio do ról pani Norbury i dyrektora Duvall.

Raab niedawno rozmawiał Rozrywka dziś wieczorem Żeby mogła obejrzeć nową wersję filmu.

„To będzie bardzo ekscytujące i prawdziwe doświadczenie związane z tym, co oznaczają Mean Girls i co Mean Girls oznaczają dla nas, jako dzieci” – powiedziała.

Mean Girls: The Musical zostanie wydany w serwisie streamingowym Paramount+ w nieokreślonym terminie w przyszłości.