28 maja, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ostrzeżenie o najważniejszych problemach z kryptowalutami na temat bitcoinów (BTC) i altcoinów, ponieważ rynki kryptowalut cierpią z powodu spadku cen

Ostrzeżenie o najważniejszych problemach z kryptowalutami na temat bitcoinów (BTC) i altcoinów, ponieważ rynki kryptowalut cierpią z powodu spadku cen

Strateg kryptowalut i popularny trader uważa, że ​​rynki Bitcoin (BTC) i altcoin przygotowują się na ogromną korektę.

Pseudonim kryptoanalityka Capo Mówi Jego 266 300 obserwujących na Twitterze twierdzi, że „główny cel” Bitcoina wynosi od 21 000 do 23 000 USD.

źródło: Kapo / Twitter

Bitcoin W momencie pisania tego tekstu notowany jest na 36 117,66 USD, co oznacza spadek o ponad 6,5% w ciągu ostatniego tygodnia.

Capo uważa również, że altcoiny mogą być na skraju poważnego wybicia w dół.

„Altcoiny wkrótce przełamią główne wsparcie. Następne wsparcie jest o 50% niższe. Prawdziwa kapitulacja poniżej tego poziomu.”

zdjęcie
Źródło: Capo / Twitter

parser szyfrów Mówi Ethereum (ETH) nie przetrwa oczekiwanego ruchu naprawczego.

„Głównym celem dla ETH jest 1100-1300 USD, czyli 50%, a nie 70%”.

W momencie pisania tego raportu, Ethereum Ręce zmieniają się na poziomie 2688 $, co oznacza spadek o 2,41% w ciągu ostatniego dnia.

Trader spodziewa się podobnych strat do SAND, oryginalnego tokena opartego na blockchain wirtualnego świata gier The Sandbox. myśli capo piasek Spadnie do przedziału 0,95-1,00 USD po tym, jak niedźwiedzie zajęły ważny obszar wsparcia.

„piasek.”

zdjęcie
źródło: Kapo / Twitter

SAND, 44. zasób kryptowalutowy pod względem kapitalizacji rynkowej, w momencie pisania tego tekstu wyceniany jest na 2,07 USD, co oznacza spadek o ponad 10% w zeszłym tygodniu. Przesunięcie w dół do celu Capo w wysokości 0,95 USD oznacza ponad 50% potencjał spadkowy dla Sand.

sprawdzać ruch cen

Nie przegap szansy – Uczestniczyć Otrzymuj zaszyfrowane alerty e-mail dostarczane prosto do Twojej skrzynki odbiorczej

Podążaj za nami ŚwiergotI Facebook I kabel

Przeglądaj Codzienna mieszanka Hodel

nbsp

Sprawdź najnowsze nagłówki wiadomości

nbsp

Zastrzeżenie: Opinie wyrażone w The Daily Hodl nie są poradami inwestycyjnymi. Inwestorzy powinni dołożyć należytej staranności przed dokonaniem jakichkolwiek ryzykownych inwestycji w bitcoiny, kryptowaluty lub aktywa cyfrowe. Pamiętaj, że Twoje przelewy i transakcje są na własne ryzyko, a wszelkie straty, które możesz ponieść, są Twoim obowiązkiem. The Daily Hodl nie zaleca kupowania ani sprzedawania żadnych kryptowalut ani aktywów cyfrowych, a The Daily Hodl nie jest doradcą inwestycyjnym. Należy pamiętać, że The Daily Hodl zajmuje się marketingiem afiliacyjnym.
READ  Ceny ropy rosną, ponieważ konflikt na Ukrainie budzi obawy o dostawy

Polecany obraz: Shutterstock / Blue Planet Studio / Nikelser Kate