23 kwietnia, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Organizator wydarzenia „Willy Wonka” w Wielkiej Brytanii po raz drugi przeprasza i obiecuje zwrot pieniędzy

Organizator wydarzenia „Willy Wonka” w Wielkiej Brytanii po raz drugi przeprasza i obiecuje zwrot pieniędzy

Największa katastrofa od fiaska koncertu na Fyre Festival wywołała kolejne przeprosiny ze strony promotorów.

Reżyser katastrofalnego Willy Wonka Experience w Glasgow, Billy Cole, zamieścił na Facebooku obszerne wyjaśnienie, co poszło nie tak.

Wydarzenie, nazwane „Willie's Chocolate Experience”, obiecało uczestnikom czekoladowe fontanny, występy Oompa Loompas i „święto czekolady we wszystkich jej zachwycających formach”.

Zamiast tego dostali skromnie udekorowany magazyn, w którym dwie kobiety w zielonych perukach grały w Oompa Loompas i aktor Paul Connell, którego rude włosy i broda czyniły go mniej Willym Wonką, a bardziej Oompa Loompą.

Powstałe zamieszanie trafiło do wiadomości na całym świecie i dało początek chałupnictwu powiązanych memów.

Wkrótce po ukazaniu się wieści o katastrofie Izba Iluminatów wydała krótkie oświadczenie.

„Niestety w ostatniej chwili zawiedliśmy się na wielu aspektach naszego wydarzenia i staraliśmy się, co w naszej mocy, aby kontynuować i posuwać się do przodu, ale teraz zdajemy sobie sprawę, że prawdopodobnie powinniśmy byli odwołać wydarzenie z samego rana” – czytamy w oświadczeniu firmy.

Zdając sobie sprawę, że poprzednie oświadczenie nie złagodziło gniewu, dyrektor Cole spróbował dzisiaj ponownie, składając drugie, bardziej szczegółowe przeprosiny.

„Piszę w sprawie niedawnego odwołania wydarzenia Willys Chocolate Experience. Po pierwsze, chciałbym najserdeczniej przeprosić każdego z Was, którzy nie mogli się doczekać tego wydarzenia. Rozumiem rozczarowanie i frustrację, jakie to spowodowało, i Naprawdę mi przykro z tego powodu.

„Ważne jest dla mnie, aby wyjaśnić, że organizacja i decyzje związane z tym wydarzeniem leżą wyłącznie w mojej gestii. Chcę wyraźnie podkreślić, że ktokolwiek zatrudniony z zewnątrz lub oferujący pomoc nie jest powiązany ze mną ani firmą, a w jakikolwiek sposób twarzy mogłaby wyrządzić poważną krzywdę osobom, które nie brały udziału w tworzeniu tego wydarzenia.

Cole obiecał, że nadejdą zwroty pieniędzy, chociaż jego wiadomość była nieco zniekształcona.

READ  Japoński architekt Arata Isozaki umiera w wieku 91 lat

„Jeśli chodzi o zwroty środków, zobowiązuję się naprawić tę sytuację. Wszystkie 850 transakcji będzie nadal zwracanych, aby zapewnić przejrzystość i wykazać moje zaangażowanie w zapewnienie tego prawa wszystkim osobom, których to dotyczy.

„Proszę o trochę czasu na przetworzenie wszystkiego, co się wydarzyło. Moim celem jest wyciągnięcie wniosków z tego doświadczenia. Twoje wsparcie i zrozumienie w tym czasie jest dla mnie całym światem.