12 czerwca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Obrona stanu Oregon nr 11 kontra atak nr 5 w Waszyngtonie

Obrona stanu Oregon nr 11 kontra atak nr 5 w Waszyngtonie

Kapitał Trenta Braya O tym, jak szeroko bronić Waszyngtonu:

„Przykryj ich.” Są utalentowani, więc musimy wykonać dobrą robotę bez rąk i nóg, na linii wznowienia. Następnie upewnij się, że jesteś na nich, a jeśli to rzucą, rzuć to w dół.

Bray o tym, co sprawia, że ​​atak Husky jest tak trudny do ukrycia:

„Są naprawdę utalentowani. Utalentowani w odbieraniu, dobra linia ataku, rozgrywający ma mnóstwo czasu. Wie, gdzie szybko skierować piłkę, szybko ją wyciąga. W ataku są wszechstronni”.

Ryczał o czym Michaela Penixa robi najlepiej:

„To znaczy, że prawdopodobnie rzuca najlepszą głęboką piłkę, jaką kiedykolwiek widziałem u rozgrywającego z college’u. To jedna z jego mocnych stron, ale potrafi wykonać wszystkie rzuty z daleka na linię boczną. Ma niewiarygodną siłę ramion i dokładność”.

Bray na husky, gdy częściej biegają z piłką:

– Położyli nacisk, ponieważ naprawdę dobrze grali w ataku, mieli naprawdę dobrą linię ataku i ciasne końcówki, więc fakt, że nie prowadzili dobrze piłki, nie miał z tym nic wspólnego, nie było „teraz są odbiory i dlatego tak dobrze operują piłką”.

OLB Andrzeja Chatfielda O zbrodni Husky:

„Dobry zespół, naprawdę dobry zespół. Pomocnik szybko wychodzi na boisko i bardzo dobrze ze sobą współpracują. Myślę, że na filmie mogę go sprowadzić tu i tam, ale to dobry zespół, z którym wkrótce się zmierzymy”.

Łaba Calvina Harta O tym, co pozwoli OSU odnieść sukces w walce z atakiem Waszyngtonu:

„Róbcie, co do nas należy. Ostatnio ich atak był bardziej zrównoważony niż zwykle. Stali się trochę ciężsi, ale wciąż jest dużo podań, szczególnie przy trzeciej próbie. Po prostu upewniamy się, że wykonujemy swoją pracę, sprawiając, że Upewnij się, że wszyscy jesteśmy na czele. Mamy pytania i odpowiedzi. Upewnij się, że wszyscy robimy to, do czego wzywa nas trener Bray.

READ  Logan Webb rozegrał osiem rund w przegranej Giants z Rockies