8 sierpnia, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Niedawne wykolejenie pociągu Amtrak: cztery osoby zginęły w zderzeniu pociągu z wywrotką w Missouri

Pociąg z 243 pasażerami wykoleił się w pobliżu Kansas City w stanie Missouri

Cztery osoby zginęły, a co najmniej 50 zostało rannych, gdy pociąg Amtrak przewożący 275 osób zderzył się z wywrotką w Kansas City w stanie Missouri w poniedziałek.

Porucznik Eric Brown z Missouri State Highway Patrol powiedział na konferencji prasowej, że co najmniej trzy osoby zginęły, dwie w pociągu i jedna w ciężarówce. We wtorek potwierdzono zgon czwartej osoby.

Southwest Chief Train 4 zderzył się z wywrotką w drodze z Los Angeles do Chicago. Amtrak poinformował, że pociąg wykoleił się w mieście Mendon o 12:42 w poniedziałek z powodu siły wypadku.

Firma, która potwierdziła, że ​​na pokładzie pociągu międzymiastowego było 275 pasażerów i 12 członków załogi, powiedziała, że ​​„bardzo zasmuciła się”, gdy dowiedziała się o śmierci trzech osób, dwóch pasażerów i kierowcy ciężarówki.

Drugi incydent w ciągu dwóch dni dla pociągów Amtrak. W niedzielę trzy osoby zginęły, a dwie zostały poważnie ranne, gdy pociąg przewożący 85 pasażerów zderzył się z pojazdem na wsi w Kalifornii.

1656442777

Zabity kierowca ciężarówki pracował w powiecie

Mike Spencer, lokalny rolnik i rolnik, powiedział, że kierowca ciężarówki Trumpa, która w poniedziałek zderzyła się z pociągiem Amtrak przewożącym 275 pasażerów, pracował nad lokalnym projektem infrastrukturalnym.

Według Associated Press, Levy powiedział, że rozprowadza kamień napędowy do pobliskiego projektu w strumieniu w budowie.

Inny rolnik, 62-letni Daryl Jacobs, powiedział: Gwiazda Kansas City Kierowca wydawał się być „zatrzymany” w drodze na przejazd kolejowy, zanim pojazd wjechał na tory. Musi to zostać potwierdzone przez śledczych.

Gino spocia28 czerwca 2022 19:59

1656440107

Patrol drogowy stanu Missouri poinformował we wtorek, że czwarta osoba zmarła z powodu obrażeń po wykolejeniu.

Byli wśród około 150 osób zabranych z pociągu do pobliskich szpitali, gdzie uważa się, że ludzie byli leczeni z powodu drobnych i poważnych obrażeń, gdy pociąg Amtrak zderzył się z wywrotką w pobliżu Menton.

Oto wszystko, co do tej pory wiemy:

Gino spocia28 czerwca 2022 19:15

1656438300

Breaking: Śmierć czwartej osoby

Czwarta osoba została ranna i zabita, gdy pociąg Amtrak wykoleił się w Missouri, mówią urzędnicy. Patrol powiedział, że mężczyzna zmarł w Centrum Zdrowia Uniwersytetu Missouri, gdzie część rannych została zabrana w poniedziałek.

Jak podała agencja Associated Press, niezidentyfikowany mężczyzna podróżował pociągiem z Los Angeles do Chicago.

Wcześniej potwierdzono śmierć dwóch kolejnych pasażerów i kierowcy ciężarówki.

Gino spocia28 czerwca 2022 18:45

1656436117

Przeprawa musiała zostać ulepszona

Skrzyżowanie linii kolejowej Amtrak w poniedziałek jest jednym z kilku obiektów infrastruktury kolejowej, które wymagają modernizacji. Gwiazda Kansas City Raporty.

Na obszarze wiejskim, 84 mil na północny wschód od Kansas City, na skrzyżowaniu nie było świateł ani innych sygnałów ostrzegających przed nadjeżdżającym pociągiem, na co skarżyli się miejscowi i rolnicy.

Nie jest jasne, kiedy rozpocznie się aktualizacja.

Około połowa z około 3800 skrzyżowań autostradowo-kolejowych w Missouri ma alarmy i inne funkcje. Gwiazda Powiedział cytat Lokalny plan działania.

Biuro Działalności Różnych Departamentu Transportu Missouri kontroluje pociągi w stanie.

Gino spocia28 czerwca 2022 18:08

1656434195

Pociągi przejadą „do 90 mil”

Mike Spencer, rolnik i lokalny mieszkaniec stanu Missouri, powiedział, że pociągi jechały z prędkością od 45 do 90 mil na godzinę, gdy Amtrak wykoleił się.

Chociaż nie jest jasne, z jaką prędkością będzie podróżował pociąg Amtrak, który wykoleił się w poniedziałek, pan Spencer powiedział w filmie opublikowanym na Facebooku na początku tego miesiąca, że ​​„pociąg jedzie tylko z prędkością około 45-50 mil na godzinę, ale niektóre nadjeżdżają w dowolnym miejscu z prędkością 70-90 mil na godzinę”. On napisał.

„Jeśli jedziesz tu pojazdem, zatrzymaj się, podejdź bardzo powoli, a następnie spójrz w obie strony. Są dwa tory i codziennie jeździ tam około 85 pociągów ”- powiedział 64-latek z otwartym ostrzeżeniem dla innych. Gwiazda Kansas City.

Gino spocia28 czerwca 2022 17:36

1656431917

Śledczy NTSB na miejscu

Krajowa Rada Bezpieczeństwa Transportu (NTSB) prowadzi dochodzenie w sprawie wykolejenia Amtrak w pobliżu Mendon w stanie Missouri, a śledczy mają być na miejscu we wtorek.

Przewodnicząca NTSB, Jennifer Homondi, powiedziała dziennikarzom, że podczas zbierania dowodów żaden pociąg nie będzie kursował po torze „przez kilka dni”.

Gino spocia28 czerwca 2022 16:58

1656428377

Szlak „zaraz się wydarzy” – mówi lokalny rolnik

Rolnik, który w poniedziałek ostrzegł władze i innych mieszkańców Missouri o widocznych niebezpieczeństwach związanych z wykolejeniem torów kolejowych Amtrak, powiedział, że to „kwestia czasu”, zanim taki incydent może się wydarzyć.

64-letni Mike Spencer powiedział w wywiadzie Gwiazda Kansas City Brak sygnałów i świateł – obiecuje poprawę przejścia. Szczotka nie jest przycinana, aby poprawić widzenie.

Drugi rolnik, 62-letni Daryl Jacobs, przyznał, że „potrzebuje broni lub sygnałów”.

Gino spocia28 czerwca 2022 15:59

1656424680

ICYMI: Śledczy żądają danych o fotoradarach i prędkości od Amtrak

Krajowa Rada Bezpieczeństwa Transportu (NTSB) poinformowała w poniedziałek, że wyśle ​​16-osobowy zespół „Go Team”, aby zbadał wykolejenie pociągu Amtrak w pobliżu Menton w stanie Missouri.

Na poniedziałkowej konferencji prasowej przewodnicząca NTSB Jennifer Homandy, która jest częścią grupy, powiedziała, że ​​agencja zażądała danych dotyczących prędkości i nagrań z rejestratora pokładowego oraz nagrań z kamery z pociągu.

„Z zespołem będziemy mieli ekspertów od mechaniki, systemów sygnałowych, funkcji i czynników przetrwania” – powiedział. „Będziemy współpracować z rodzinami pracownika autostrady, operatora drona i niektórymi członkami załogi Biura Pomocy w przypadku Klęsk Drogowych NTSB, którzy uciekli i byli zaangażowani w wykolejenie….

„Szukamy informacji [from] Wszelkiego rodzaju kamery skierowane do przodu lub do wewnątrz – dzięki którym możemy zobaczyć, co było przed pociągiem lub co dzieje się w lokomotywie – a także każdy inny rejestrator, który może dostarczyć informacji o prędkości pociągu, jest czas na śledzenie.

„Prosimy o informacje w manifeście, abyśmy mogli potwierdzić liczbę pasażerów i załogi na pokładzie, a także sprawdzamy informacje o trasie i przeprawach”.

NTSB to agencja federalna zajmująca się badaniem wypadków drogowych i badaniem torów Amtrak, które miały miejsce w Montanie w 2021 roku i w stanie Waszyngton w 2019 roku.

Io kropki28 czerwca 2022 14:58

1656421140

Sekretarz Transportu USA wysyła śledczych do Missouri

Pete ButikAmerykański sekretarz transportu mówi, że pracownicy Federalnej Administracji Kolei (FR) udają się do wykolejonej lokalizacji w Missouri, aby wesprzeć śledztwo w sprawie tego, co się stało.

Io kropki28 czerwca 2022 13:59

1656417673

Rolnik ostrzegał o bezpieczeństwie przejścia

Rolnik, który twierdził, że przekracza tę samą linię kolejową, która spowodowała katastrofę pociągu Amtrak w poniedziałek w północnym stanie Missouri, powiedział, że na początku tego miesiąca został ostrzeżony na Facebooku o jego bezpieczeństwie.

64-letni Mike Spencer powiedział: „Wiedzieli, że to niebezpieczne Gwiazda Kansas City. „Byłem przekonany, że to się stanie. To była kwestia czasu.

W filmie przesłanym na Facebooku 11 czerwca pan Spencer powiedział, że zarośnięta trawa i ograniczone światła sygnalizacyjne były problemem na skrzyżowaniu, gdzie trzy osoby zginęły, a 50 zostało rannych, gdy pociąg Amtrak zderzył się z wywrotką.

Gino spocia28 czerwca 2022 13:01

READ  Stawienie czoła upragnionemu szpicowi zmusza dopalacze NFL, ale w teście zatrzymuje się na chwilę