9 sierpnia, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Knicks biznes Alec Burkes, aby zwolnić miejsce, aby ścigać Jalana Brunsona od Nerlens Noel do Pistons, zgodnie z raportem

W zeszłym tygodniu, w Draft Night, The New York Knicks Kemba Walker i nr 13 wymienili ogólny typ (Jalen Duren) Tłoki z Detroit W zamian za przyszłą selekcję w pierwszej rundzie. Teraz, kilka dni później, obie strony doszły do ​​kolejnego porozumienia.

Tym razem Nix wyśle ​​Aleca Burkesa, Nerlensa Noela, dwa przyszłe typy do drugiej rundy i 6 milionów dolarów do Pistons, uwalniając więcej miejsca, by podążyć za Johnsonem Brunsonem. Według Adriana Wozniackiego. Tłoki w tej umowie nie wyślą żadnych graczy z powrotem do Knicks.

Przenosząc Berksa i Noela, Knicks mogli zebrać dodatkowe 19 milionów dolarów ze swoich książek. Wraz z pieniędzmi przelanymi przez handel Walkerem, mają teraz tego lata około 30 milionów dolarów, co im wystarczy. Zaoferuj Bransonowi kontrakt o wartości 100 milionów dolarów na okres czterech lat.

Wczesny wtorkowy poranek sugerowało kilka raportów Knicks są teraz faworytami do podpisania kontraktu z Branson. Zatrudnili jego tatę jako asystenta trenera, pracując nad zwolnieniem stanowiska, i będą mogli zaoferować konkurencyjność, gdy bezpłatna agencja zostanie otwarta 30 czerwca o 18:00 w ET. Mavericks Lepiej nastawiony na natychmiastowy sukces, Brunson przyjmie nowe wyzwanie w Nowym Jorku i odegra główną rolę w ataku.

Warto również zauważyć, że ponieważ Knicks mają teraz miejsce na podpisanie umowy z Brunsonem, szanse na utrzymanie status quo poprzez zawarcie umowy z Mavericks i wymianę handlową zostały znacznie zmniejszone. W obecnej sytuacji Mavowie będą tęsknić za Bruinami za cokolwiek, co może być ogromnym ciosem dla ich nadziei na kolejny występ w play-offach w przyszłym sezonie.

Jeśli chodzi o tłoki, ta umowa wpływa również na ich letnie plany. Raporty po udanym projekcie sugerują, że nie będą już ścigać Deandre Aytona, ale nadal prawdopodobnie pójdą tą drogą. Teraz oficjalnie wycofali się z tych loterii. Zamiast tego z przyjemnością wykorzystają swoją przestrzeń limitu do wchłonięcia wygasających umów i dodania roboczych zasobów do procesu. Starsi gracze, tacy jak Burkes i Noel, mogą pomóc w ustanowieniu precedensu dla swojej młodej drużyny w tym sezonie i mogą z czasem zostać odwróceni. W przeciwnym razie wygasną latem przyszłego roku, a tłoki będą miały dużo miejsca na nakrętkę, aby znów działały.

READ  Wypadek w kopalni w Rosji: Liczba ofiar śmiertelnych w wypadku w syberyjskiej kopalni węgla przekroczyła 50.