23 czerwca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

NC Pogoda: wietrzny, zimny poniedziałek z przebiśniegami na drogach po zimowej burzy w niedzielę

Raleigh, Karolina Północna (WTVD) – Zimowa prognoza pogody obowiązuje do godziny 9 rano w większości części środkowej Karoliny Północnej

Ta rada była ostatnim tchnieniem zimowej burzy, która pozostawiła trochę śniegu i lodu w całym stanie w niedzielę. Burza Spowodował setki wypadków samochodowych Władza zmiotła tysiące ludzi.

Zobacz także | Wielu utknęło w RDU, ponieważ zimowa pogoda odwołała dziesiątki lotów

Najgorsza przerwa w dostawie prądu w Północnej Karolinie miała miejsce w sandałach. W poniedziałkowy poranek w hrabstwie Moore było nadal ponad 10 000 osób.

Oblodzone drogi są obwiniane o wypadek, w którym zginęły dwie osoby na I-95 w hrabstwie Nash. Latron uciekł z Williams Road i zderzył się z kilkoma drzewami w niedzielę, powiedział NC Highway Patrol. On i jego pasażerka Katie Janta zginęli w katastrofie.

NCDOT kontynuuje prace nad poprawą warunków drogowych, ale wciąż możliwe są pewne słabe punkty. W rzeczywistości, monitor ruchu ABC 11, Kim Deaner, śledził kilka wypadków wokół trójkąta. Dostroić się do ABC11, aby otrzymywać aktualizacje na żywo.

Zobacz także | Parada upamiętniająca MLK Day odwołana, miejsca testowe COVID-19 ponownie otwarte w poniedziałek z powodu pogody

Temperatury będą chłodne, ale przeważnie powyżej poniedziałku. Jednak będzie to wietrzny dzień, z wiatrem do 10 mil na godzinę i porywami do 20 mil na godzinę.

Sprawia to wrażenie, jakby było około 10 stopni zimniej niż w rzeczywistości na zewnątrz.

Pełna prognoza

W środę temperatury wzrosną do 50 stopni. Chłodny powiew sezonu przenosi się do piątku, niosąc ze sobą możliwość opadów śniegu. Bądź na bieżąco z pierwszym zespołem ostrzegawczym ABC11 w tym tygodniu, a piątkowa prognoza opadów śniegu staje się jeszcze bardziej przejrzysta.

Copyright © 2022 WTVD-TV. Wszelkie prawa zastrzeżone.