9 sierpnia, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

MLB zawiesza 12 zawodników i trenerów do ról w bójce Seattle Mariners i Los Angeles Angels; Phil Nevin otrzymuje 10 meczów

MLB zawiesza 12 zawodników i trenerów do ról w bójce Seattle Mariners i Los Angeles Angels;  Phil Nevin otrzymuje 10 meczów

Anaheim, Kalifornia – tymczasowy menedżer Los Angeles Angels, Phil Nevin, został zawieszony na 10 meczów, a zawodnik Seattle Mariners Jesse Winker Siedem meczów Major League Baseball zostało zbanowanych ze względu na udział w bójce na polach w drugiej połowie niedzielnego meczu.

Nevin i Winker byli dwoma z 12 zawodników lub trenerów zawieszonych między tymi dwoma zespołami, zgodnie z poniedziałkowym komunikatem MLB.

Przystanek marynarzy GB Crawford Otrzymano pięć gier, Archers Angels Ryan Tebera A Andrzej Wantz Zawieszony dla 3 graczy i marynarzy Julio Rodriguezwierne anioły Rizel Iglesias Tłumacz ligi głównej Mane del Campo otrzymał dwa mecze.

Trzecia baza aniołów Anthony RendonKto opuści resztę sezonu po operacji nadgarstka, po powrocie z listy kontuzjowanych zostanie zawieszony na pięć meczów. W tej chwili nie może siedzieć na ławce przez kolejne siedem meczów.

Nevin otrzymał ogromny komentarz z powodu artykułu redakcyjnego Angels, w którym Winker celowo rzucał ostrzeżeniami w Winkera. Nevin podjął późną decyzję o pokazaniu Wantza zamiast zaplanowanego startu Jose Suarez.

Zawieszenie Nevina zaczęło się w poniedziałek wieczorem, kiedy Anioły otworzyły serię przeciwko Chicago White Sox. Zastępcy trenera Ray Montgomery, który był dwukrotnie zawieszany, zastąpi Nevina. Montgomery i późniejszy trener Bill Haselman (jeden mecz) zaczną odsiadywać karę po tym, jak asystent trenera strzelania Dom Chetty powraca z kary na pięć meczów.

Kary zostały ogłoszone w ciągu 90 minut po poniedziałkowych meczach w Los Angeles i Seattle.

Winker został trafiony pierwszym trafieniem w drugiej połowie przez Wantza, który również wylądował za głową Rodrigueza w pierwszej połowie. Wantz, który został zawieszony na trzy mecze, jest jedynym graczem, który się nie odwołuje.

Boisko przed Rodriguezem wydawało się być odpowiedzią aniołów na to Eric SwansonFastpool 95 mil na godzinę w pobliżu Mike PstrągJego głowa podczas dziewiątego meczu w sobotni wieczór. Trout wyraził swoją frustrację na boisku po meczu.

READ  Przejęcie Chelsea: konsorcjum rodziny Ricketts wycofuje się z wyścigu | Chelsea

Winker reaguje na pobicie przez Wantza, krzycząc ze złością i wskazując na legowisko aniołów. To opróżniło zarówno ławki, jak i byki w pobliżu bunkra w Los Angeles po stronie Trzeciej Bazy. Bójka trwała prawie cztery minuty, ponieważ obie drużyny wydawały się rzucać wielokrotne ciosy.

Mecz został opóźniony o 18 minut. Z ośmiu, którzy zostali zwolnieni, tylko trener Seattle Scott Servis nie został zawieszony.

Zanim ogłoszono zakaz, Nevin podejrzewał, że użył Wantza do rzucenia graczy z Seattle.

„To nie jest realistyczne”, powiedział Nevin. „Ale nie chcę z tym wdawać się w wojnę na słowa”. „To, co się stało, już się skończyło. To było wczoraj. Dziś koncentrujemy się na White Sox”.