9 sierpnia, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Royals Trade Carlos Santana Mariners, ulepsz Vinnie Pasquantino

Royals Trade Carlos Santana Mariners, ulepsz Vinnie Pasquantino

Marynarze zostali wyznaczeni na pierwszego basemana / hittera Carlos Santana I pieniądze od rodziny królewskiej w zamian za praworęcznych Białe Młyny A William FlemingZgodnie z zapowiedzią zespołu. Handel toruje rodzinie królewskiej drogę do późnego spojrzenia na potencjalnych klientów Vinnie Pasquantino, którego kontrakt został oficjalnie wybrany z Triple-A Omaha, według zespołu. prawa ręka Ronald Bolanos Przydzielono mu zadanie odblokowania miejsca w 40-osobowym składzie Kansas City.

Poniedziałkowy handel zamknął książkę dotyczącą generalnie rozczarowującej kadencji Kansas City dla Santany, która podpisała dwuletni kontrakt o wartości 17,5 miliona dolarów przed sezonem 2021, ale jeszcze nie przekształciła się w formę, która uczyniła go cennym współpracownikiem od lat dla Cleveland. 36-latek zaliczył 871 występów na deskach Royals i zdobył serię mrugnięć 0,215/0,326/,341 – około 12% gorszą niż średnia ligowa po wadze parku i ligi, mierzona przez wRC+.

Santana był w stanie odwrócić sytuację w ostatnich tygodniach i pokazał wystarczająco dużo w tym miesiącu, aby członkowie rodziny królewskiej przyjrzeli się tanim kosztom teraz, gdy nagle znaleźli się w potrzebie pierwszej bazy. Ty Francja, najbardziej konsekwentny hitter w Seattle w tym sezonie, niedawno wylądował na liście trafień, a jego liczby wypadły nieco dłużej niż minimum 10 dni, biorąc pod uwagę diagnozę naprężenia zginaczy klasy II. Nie należy oczekiwać, że Santana całkowicie zastąpi znakomitą francuską passę .316/.390/.476, ale udało mu się samodzielnie wyprodukować .298/.405/.468 w ciągu 27 i 111 meczów.

Najprawdopodobniej członkowie rodziny królewskiej płacą zdecydowaną większość tego, co zostało z kontraktu Santany. Nadal jest winien saldo pensji w wysokości 10,5 miliona dolarów za rok (około 5,8 miliona), a liczba ta wzrośnie w zależności od wyglądu zarządu. Santana, która pojawiła się już w 212 meczach w tym sezonie, zarobi dodatkowe 75 000 $ za każde pojawienie się na tablicy z numerem 25 od 300 do 525.

READ  Lacrosse mężczyzn Maryland wygrywa mistrzostwa kraju

To nie pierwszy raz, kiedy Mariners przejmują Santanę w posiadanie, chociaż za każdym razem, gdy wchodzi na boisko w koszulce Mariners, będzie to jego pierwszy prawdziwy mecz dla zespołu. Seattle już nabyło Santanę razem GB Crawford W transakcji, którą wysłałeś Jean SeguraA Juan Nicasio A James Bazos Do Phillies ponownie w grudniu 2018 r. Jednak niecałe dwa tygodnie później Santana została sprzedana do Cleveland w trzyosobowym swapie. Edwin Encarnacion do Seattle. Encarnacion spędził pół sezonu uderzając jako wyznaczony napastnik Marines, zanim zwrócił się do Yankees o właściwą rzecz. następnie Juan.

Tym razem praworęczna para uda się do Kansas City w zamian za ostatnie trzy miesiące kontrolowania Santany. Spośród zaangażowanych prawicowców tylko Mills ma do tej pory duże doświadczenie w lidze. 27-latek wykonał łącznie 21 1/3 klatek w ciągu ostatnich dwóch sezonów, ale w 7,59 ERA miał problemy z gorszymi niż przeciętnymi wskaźnikami uderzeń i chodzenia (odpowiednio 17,3% i 10,2%).

Białe Młyny |  Kirby Lee USA Today Sports

Mills, 93. pozycja w ogólnej klasyfikacji w 2017 roku, ma ciekawsze, ale także niespójne liczby w najlepszych drugorzędnych. Na przykład prawostronni dopingowali 44,7% swoich przeciwników podczas 28 2/3 rund piłki Triple-A w zeszłym roku, ale jak dotąd wskaźnik ten spadł o połowę w 2022 r. w ciągu 19 2/3 rund. Nie ma zmian w szybkości pomiędzy jego kampaniami w 21 i 22, chociaż Mills rzucił więcej szybkich piłek kosztem niektórych podań podczas tegorocznej małej próby 8 2/3 dużych rund. 6’4 Dexter nigdy nie był zaliczany do grona najlepszych żeglarzy, ale Baseball America umieścił go wśród 25 najlepszych hodowców z Seattle od czasu, gdy został zaciągnięty.

Tymczasem Fleming jest 23-letnim prawą ręką, który został wybrany przez marynarzy w jedenastej rundzie zaledwie rok temu. Nie był powszechnie uważany za jedną z najlepszych perspektyw marynarzy – chociaż Eric Longenhagen z FanGraphs umieścił go na 28 miejscu na początku tego roku – i uzyskał dość niski profil w klasie A Modesto, pomimo tego, że był byłym ramieniem college’u powyżej średniej. rabat na tym poziomie. Jak dotąd Fleming rzucił 67 2/3 rund w 14 startach i zdobył 4,92 ERA z 20,7% współczynnikiem trafień w porównaniu do 8,4% współczynnika chodzenia.

READ  Źródło potwierdziło, że Chicago Blackhawks spodziewają się wyznaczyć asystenta Montreal Canadiens, Luke'a Richardsona, jako trenera

Dla rodziny królewskiej broń zdobyta dla Santany jest drugorzędna w tym handlu. Największym celem kompromisu było wreszcie odblokowanie czasu gry dla 6’4, 245-funtowego Pasquantino, który wspiął się na pozycję najlepszych potencjalnych kandydatów, dominując na każdym pomniejszym przystanku ligowym, w tym na Triple-A w tym sezonie . Do tej pory Pasquantino przeprowadził 296 przebiegów na tablicy Storm Chasers i zdobył niesamowitą serię trafień .280/.372/.576 z 18 biegami do domu, 16 deblami i większą liczbą spacerów (37) niż trafień (36).

Ze względu na swój rozmiar i brak szybkości, Pasquantino jest ograniczony tylko do podstawowego profilu (lub konkretnego uderzającego), ale jak dotąd wszystko wskazuje na to, że jego rakieta będzie grać w Majors. Raporty skautingowe dla Baseball America i FanGraphs wskazują, że poprawił się wystarczająco z rękawicą, aby być przeciętnym lub nieco lepszym, a Pasquantino nigdy nie opublikował OBP poniżej 0,371 lub spowolnienia o mniej niż 0,560 na żadnym niższym poziomie ligi. Biorąc pod uwagę rzadkość ataków w jego grze, udało mu się do tej pory utrzymać średnią 0,23 przez cały okres ligowy.

Nawet bez znaczącej wartości defensywnej, która wspierałaby jego wartość, Pasquantino zajmuje 57. miejsce w grze w Baseball America. Osiągnął 95. miejsce na FanGraphs i 98. na MLB.com, przy czym wszystkie trzy raporty skautów chwalą jego dodatkowe (lub lepsze) narzędzie do uderzania i jego ponadprzeciętną moc.

Nadzieja organizacyjna jest taka, że ​​między Pasquantino a jego rodakami Basków Nick Prato -Również First Base Only, Top 100 Potencjalnych klientów – Ich pierwsza baza i sloty DH będą objęte przez wiele lat. Awans Pasquantino do Premier League został tak opóźniony, że musi unikać trybu Super Two i będzie kontrolowany przez co najmniej sześć pełnych sezonów poza bieżącym.

READ  Projekt modelowy Mel Keeper: Orły dodają szerszy talent do odbioru