9 sierpnia, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

MLB: 12 ​​zawieszonych po masowej bójce między marynarzami a aniołami

MLB: 12 ​​zawieszonych po masowej bójce między marynarzami a aniołami

Trzech graczy Mariners otrzymało zawieszenia. Jesse Winker, który wyprowadził Anioły z ławki po tym, jak został znokautowany przez Andrew Wantza, otrzymał karę siedmiu meczów, JB Crawford pięć i Julio Rodriguez dwa razy.

Dziewięciu zawodników i członków sztabu szkoleniowego Angels, w tym trener Phil Nevin, również zostało zawieszonych na 10 meczów.

Anthony Rendon ma zakaz powrotu po kontuzji na pięć meczów, Wentz za trzy, Ray Tebera za trzy i Raziel Iglesias za dwa.

Zawieszono także asystenta trenera strzelectwa, ławki trenera, tłumacza i trenera łapania.

MLB powiedział na swojej stronie internetowej, że wszyscy trzej Marines zostaną wznowieni, a zespół jest w stanie zorganizować zawieszenia, aby wszyscy trzej nie zniknęli od razu.

„Jeśli rzucą [Wantz] Winker powiedział w poniedziałek, za MLB. „Jeśli mnie uderzy, a oni go zabiją, jadę do pierwszej bazy. Jeśli facet z personelu i ich menedżer nie rozmawiają, nic by się nie stało. Ale rozmawiali, a ja nie chciałem rozmawiać.

– Dla mnie to koniec – dodał Winker. „Po prostu będziemy się martwić następnym razem, gdy ich uderzymy. Tylko to się liczy.

„Nikt nie jest tutaj po to, by „siłacz” rozmawiał z mediami i nie ma nikogo, kto mógłby to zrobić i zrobić to lub porozmawiać o grzywnach, zawieszeniach lub czymkolwiek innym. To się wydarzy niezależnie, więc uderzymy ich.”

Marynarze już poczuli się urażeni, że poprzedni rzut, który Wentz rzucił podczas niedzielnego meczu, był blisko głowy Julio Rodrigueza, po czym uderzył Winkera w biodro.

To wywołało gniewne sceny, gdy zrzędliwy palant udał się w kierunku miejsca Aniołów, opróżniając oba miejsca i ostatecznie prowadząc do ośmiu wydaleń.

MLB powiedział, że Wantz otrzymał zakaz trzech gier za celowe rzucenie Winkerem i nie byłoby to atrakcyjne. Jednak zarówno Tepera, jak i Iglesias cieszą się atrakcją i byli w stanie zagrać przeciwko Chicago White Sox w poniedziałek.

READ  Męska koszykówka Penn State, dodane transfery Camryn Winter i Andrew Funk