19 kwietnia, 2024

Michigan kontra. Wynik Iowa, na wynos: nr 2 Wolverines wygrywają pierwszy tytuł Big Ten od 2004 roku, awansują do play-offów

Numer 2 Michigan zdobył swój pierwszy tytuł Big Ten od 2004 roku i 43. tytuł w historii show w sobotę, a wraz ze zwycięstwem zajął swoje miejsce w play-offach futbolu uniwersyteckiego. Wolverines pokonali 13 Iowa 42-3 w Big Ten Championship Game, nie pozostawiając wątpliwości, kto będzie najlepszą drużyną na konferencji w tym sezonie.

Po trzech i autach w pierwszych rundach Wolverines szybko zaatakowali podczas kolejnego przejazdu z 67 jardów przyziemienia. Następnie zdobyli 75-jardowe podanie na przyłożenie na trzecie miejsce, aby objąć prowadzenie 14-0, nigdy nie oglądając się za siebie. Ofensywa Michigan nie była gwiazdą sukcesu w konferencji, ale zamiast tego zespół wykorzystał wysiłek zespołowy.

Kate McNamara rzuciła na 169 jardów i przyziemienie, ale kiedy Roman Wilson wykonał przyłożenie na 75 jardów, Donovan Edwards został odepchnięty i padło największe podanie w grze. Blake Coram prowadził drużynę z 74 jardami w swoich 67-jardowych seriach punktowanych, ale Hassan Hoskins miał 17 podań na 56 jardów i dwa przyłożenia. Dwa gole Huskinsa dały mu 20 biegów w tym sezonie, nowy rekord w jednym sezonie dla Wolverines.

W obronie Wolverines utrzymywali Hokej na 279 jardów i tylko 3,9 jardów na mecz. Star Boss Rushers Aidan Hutchinson – pierwszy defensywny gracz, który otrzymał nagrodę Big Ten Championship Game MVP Honor – i David Ojapo dodali tylko sześć odbiorów i jedną wymówkę, aby pomóc utrzymać hokej z dala od końcowej strefy.

Zwycięstwo oznacza zwycięstwo Michigan nad pierwszą piętnastką w kolejnych meczach po raz pierwszy od sezonu 2003 i pierwszy tytuł konferencji od czasu rozstania Big Ten z Iowa w 2004 roku.

1. Rosomaki nie są emocjonalne

Było wiele obaw o zwycięstwo Wolverines 42-27 nad Ohio State w zeszłym tygodniu. Proces myślowy polega na tym, że Michigan przez cały sezon grało na mecz Ohio, a teraz, kiedy jest wygrane, możesz się zrelaksować, myśląc, że Wolverines wykonali swoją misję.

READ  Wiadomości o wojnie na Ukrainie: Putin zwiększa liczebność armii rosyjskiej

Tak się nie stało. Kiedy Wolverines wpadli i wyszli trzy razy z pierwszego posiadania piłki, szybko strzelili dwoma przyłożeniami w wielkiej grze w pierwszej kwarcie, aby objąć prowadzenie 14-0 i nadać ton. Wiele zawdzięczasz kadrze trenerskiej i zawodnikom Michigan, aby nie wpaść w pułapkę i nie zdać sobie sprawy, że wciąż jest wiele do zrobienia.

2. 43. duża dziesiątka stopnia w historii szkoły w Michigan

To więcej niż jakakolwiek szkoła Big Ten io cztery więcej niż 39 w stanie Ohio. Oczywiście fani stanu Ohio wkrótce zwrócą uwagę, że Buckeyes zdobyli 24 tytuły Big Ten, podczas gdy Wolverines wygrali po raz 17. Konferencja dobiegła końca.

Na szczęście w dzisiejszych czasach mamy mistrzostwa konferencyjne i nie musimy się już martwić głupim pomysłem bycia współmistrzami.

3. Michigan zmierzy się z Gruzją w WPRyb

Po tym zwycięstwie nie wydaje się, aby niedzielny egzamin play-off w college’u był wielkim dramatem. Odbędą się cztery drużyny play-off: Alabama, Georgia, Cincinnati i Michigan, ponieważ SAC przejmuje biznes Cincinnati podczas AAC Championship Game, pokonując Alabama Georgia w SEC Championship Game. Jedyne pytanie brzmi, gdzie będą sklasyfikowane drużyny. Ale w oparciu o to, co komisja zrobiła w tym sezonie i powinna natychmiast uniknąć rewanżu, liczba Alabama. Będzie w 1. Kolejne dwa miejsca zajmą Michigan i Georgia i nie ma znaczenia, jaka jest pozycja w rankingu. Gdzie.

4. Jeśli dominuje losowy występ rosomaków

Trudno powiedzieć zwycięstwo zdominowane, gdy końcowy wynik wynosił 42-3, ale wyglądało na to, że mecz był znacznie bardziej załamujący niż w 21-punktowej czwartej kwarcie – poczucie, że hokej, którego nigdy nie wygrasz zamierzał wygrać mecz. Jednak z wyjątkiem dwóch głównych partii przyziemienia w pierwszej połowie, Michigan Offense walczyło o zjednoczenie Long Drives przeciwko Iowa Defense. Od końca pierwszej kwarty do połowy, Michigan miało pięć ataków, które trwały tylko 23 jardy, obejmujące 85 jardów i kończące się trzema buntami i dwoma przechwytami (drugie przejęcie zakończyło się w połowie na Hale Mary).

READ  Wordle 373 cze 27 Wskazówki - Zmagasz się z Wordle dzisiaj? Trzy wskazówki, które pomogą odpowiedzieć | Gry | Zabawa

Sytuacja zmieniła się w drugiej połowie. Najlepszym sposobem na rozpoczęcie trzeciego kwartału w stanie Michigan był 10-play, 82-jardowy atak przy przyziemieniu. To postawiło Wolverines 21-3 i zapewniło dobrą kondycję. Wolverines zorganizowali dłuższe przyłożenie w czwartej kwarcie, ale dwa z trzech przyłożeń w czwartej kwarcie rozpoczęły się po zablokowanym buntie i przechwyceniu na Iowa 36.

Teraz z pewnością to wymaga nitów, ale Wolverines niedługo przejdzie do play-offów. Nie mogą spać w ofensywie przez całą kwartę i spodziewają się wygrać z drużynami, z którymi się zmierzą.

5. Wszystkie wady Iowa były widoczne

To był straszny mecz dla hokeja. To zespół, który opiera się na zespołach defensywnych i specjalnych i ma nadzieję, że utrzyma je w meczach i wykorzysta błędy przeciwnika. Jeśli to się nie uda, stara się być bardziej fizycznym zespołem. Michigan jest zbudowane w ten sam sposób, ale z przestępczością i większą wydajnością.

Obrona Iowa zrobiła wszystko, co mogła, by tego wieczoru prosić, ale nie otrzymała pomocy. Przestępstwo hokeja jest żałosne. Zabrał tylko 270 metrów ofensywy, a jego trzy najbardziej imponujące przejazdy dały trzy punkty. Iowa rozpoczęła grę z 10-play, 59-jardowym napędem, który ominął koniec gry, 10-play 71-jardowym napędem, który doprowadził do kosza z gry i 14-play, 60-jardowym napędem. Obrót jesienią.

Iowa zajmowała mniej niż 20 jardów z dziewięciu z 13 gospodarstw.

Pojawienie się w sezonie zasadniczym 10-3 i mecz o mistrzostwo Big Ten był udanym sezonem dla hokeja, ale bez względu na to, jak go pokroić, ten mecz był świetnym przypomnieniem przepaści między tym projektem a elitą konferencji. Jeśli Iowa chce zrobić kolejny krok, musi znaleźć bardziej niezawodnego rozgrywającego.