27 czerwca, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Mark Zuckerberg właśnie wspomniał o systemie operacyjnym dla Meta i powiedział, że spodziewa się, że metaverse przyniesie setki miliardów przychodów do końca dekady

Mark Zuckerberg właśnie wspomniał o systemie operacyjnym dla Meta i powiedział, że spodziewa się, że metaverse przyniesie setki miliardów przychodów do końca dekady

Mark Zuckerberg wyświetla swój awatar podczas Connect 2021.Facebook

  • Założyciel i dyrektor generalny Facebooka przewiduje komercyjny sukces z metaverse pod koniec tej dekady.

  • Powiedział, że system operacyjny Facebooka może być potrzebny „aby dostarczyć to, co chcemy zbudować”.

  • Pion firmy, który pracuje nad metaverse traci w kwartale miliardy dolarów.

System operacyjny zbudowany na platformach Meta może być przyszłością, ponieważ Mark Zuckerberg planuje uczynić z metaverse główną część działalności firmy w tej dekadzie.

Zuckerberg nie odrzucił pomysłu stworzenia systemu operacyjnego dla różnych platform i urządzeń swojej firmy, aby technologia tworzona do tworzenia metaverse, immersyjna rzeczywistość wirtualna działała prawidłowo, gdy zapytano o to w programie CNBC „Mad Money”. ”.

Meta, która zmieniła nazwę z Facebooka pod koniec ubiegłego roku, nie miała własnego systemu operacyjnego.

„Myślę, że na dłuższą metę będziemy potrzebować takiego poziomu integracji między sprzętem, oprogramowaniem i systemem operacyjnym, aby dostarczyć to, co chcemy zbudować” – powiedział Zuckerberg.

Dodał, że do końca tej dekady spodziewa się miliarda użytkowników metaverse, z których każdy wydaje „setki dolarów” rocznie na różne produkty, takie jak wirtualne towary do przestrzeni i awatary. Wskazuje to, że do końca dekady metawirusy mają generować setki miliardów dolarów przychodu.

„Naszym przewodnikiem było tworzenie naszych usług z biegiem czasu i udostępnianie ich jak największej liczbie osób, aby dotrzeć do 1 lub 2 miliardów użytkowników i stamtąd się rozwijać” – powiedział Zuckerberg. „Metaverse będzie ogromną częścią naszej działalności przez kilka następnych lat, a także w drugiej połowie tej dekady”.

Reality Labs, metaverse oddział Meta, jest obecnie przedsięwzięciem przynoszącym straty. W pierwszym kwartale stracił prawie 3 miliardy dolarów Tracisz 10 miliardów dolarów W zeszłym roku Wall Street oszalał na tyle, że Zuckerberg powiedział, że planuje…Kierowco zwolnijZ nowych inwestycji.

READ  Wells Fargo oskarżony o przeprowadzanie fałszywych rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami z mniejszości: raport

Również wewnętrznie przejście firmy na budowanie metaverse, a także osobiste skupienie Zuckerberga na technologii, spowodowało pewne odsetkii frustrację i dezorientacja, gdzie obecny pracownik powiedział Insiderowi, że nie ma jeszcze „spójnej strategii” dla projektu. Odkąd Zuckerberg powiedział w kwietniu, że zmierza do „wyznaczonego poziomu w naszej trajektorii biznesowej”, firma to zrobiła Rekrutacja zamrożona na dużą skalęjak po raz pierwszy doniósł Insider, co wywołało obawy dotyczące przyszłe zwolnienia.

Jednak Zuckerberg dał jasno do zrozumienia, że ​​jego oczekiwanie jest takie, że wersja metaverse jego firmy będzie dużą częścią jej działalności w przyszłości.

Powiedział: „Dojdziemy tam”.

Przeczytaj oryginalny artykuł na zainteresowany handlem