28 maja, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Marcowe szaleństwo 2022: Zwycięzcy i przegrani w 1. rundzie turnieju NCAA obstawiają Arizony, Teksas i Duke.

Czy myślałeś, że w czwartek wieczorem, 15-te rozstawienie St. Peter’s pokonanie 2-giego rozstawienia Kentucky będzie końcem szaleństwa pierwszej rundy turnieju NCAA? Jeśli tak, pomyśl jeszcze raz. Chociaż piątek 2-Seeds nie wypadł, były żale, dramatyczne wyniki, heroiczne osobiste wysiłki, druzgocące wyniki dla obstawiających i kilka ważnych wydarzeń (do zobaczenia, Jabri Smith).

Krótko mówiąc, był to kolejny dzień marca, kiedy więcej dwucyfrowych nasion awansowało do drugiej rundy i rozegrało się więcej scen, kończących się montażem wideo „One Shining Moment” po zdobyciu tytułu mistrza kraju. Gdy słońce wzeszło nowego dnia po historycznej stracie Kentucky, niektóre z najlepszych nasion konkurencji były szczególnie zachęcające do unikania zasad takich jak Wildgates.

Rozstawiony z numerem 2 Auburn, Villanova i Duke zadbali o biznes z dwucyfrowymi wygranymi, podczas gdy rozstawiona z numerem 1 Arizona utrzymała fatalną drużynę Right State w zasięgu ręki. Róże nie były jednak dla drużyn o wysokim poziomie rozstawienia i nadal dostarczały hipnotyzujących historii w pierwszej rundzie.

Oto zwycięzcy i przegrani w piątkowym meczu, ponieważ liczba 68 zawodników wciąż się kurczy.

Zwycięzca: Teksas stoi w obliczu suszy

Teksas wygrał swoje pierwsze zwycięstwo w turnieju NCAA w 2014 roku, pokonując rozstawione na 11 miejsce Virginia Tech 81-73. Longhorns był niepokonany w Big Dance przez sześć lat Shagi Smarta, ale Chris Beard potrzebował tylko jednego sezonu, aby wrócić do UT w drugiej rundzie. Następnie, w konflikcie z Łopianem, Longhorny będą różniły się stylem, utrzymując oszczędną obronę przed potężniejszym atakiem producentów kotłów.

Zwycięzca: Łowca opon

Iowa State Guard Tyrus Hunter zdobył 23 punkty dla Cyclones na 11. miejscu, aby awansować do drugiej rundy przeciwko LSU 59-54. Trener TJ Otzelberger poczyniłby spore postępy w drużynie, która w zeszłym sezonie skończyła 2:22, gdyby w swoim pierwszym sezonie awansowała do 0,500. Ale huragany tańczą w turnieju NCAA, świetnie dzięki wielkiej nocy Huntera. Nowy gracz obok kolegi z drużyny Isaiaha Brokingtona za 42 punkty. To dobrze, że byli gorący, ponieważ ich drużyna wypadła tylko 6 z 27 z ziemi.

Przegrany: LSU wchodzi nocą

Ponieważ LSU szuka swojego następnego głównego trenera po tym, jak Will Wade został zastrzelony w zeszłym tygodniu, przyszłość Tygrysów wygląda nieco przerażająco, które wciąż mogą zostać zawieszone po sezonie lub inne kary za domniemane naruszenia podczas kadencji Wade’a. Pięciogwiazdkowy wykonawca Julian Phillips podzielił się w piątek, że został zwolniony ze swojego listu z opcją opcji i że następny trener może mieć trudności ze zmianą składu ze względu na możliwość nałożenia sankcji. Dogłębne zawody NCAA, prowadzone przez tymczasowego trenera Kevina Nickelberry, mogły nieco zmienić historię wokół projektu. Ale teraz Tygrysy wkraczają w niepewną noc z najlepszym rekordem zatrudniania trenerów dyrektora lekkoatletyki Scotta Woodwarda, który świeci jako jedyne światło, które może zmienić się w ciemny tunel dla projektu LSU.

READ  Akcje Tesli spadają po tym, jak użytkownicy Twittera głosują na Muska, aby sprzedał akcje

Zwycięzca: Gormac Ryan

Obrońca Notre Dame Gormac Ryan odebrał wspaniały moment i zdobył 29 punktów. Ryan oddał 10 z 13 strzałów z ziemi, w tym 7 z 9 strzałów z dystansu za 3 punkty, pokonując rozstawiony z numerem 6 Fighting Irish Alabama 78-64. Ryan i drużyna mieli mniej niż 48 godzin na regenerację po pokonaniu Rutgers w podwójnym meczu po dogrywce w pierwszej kwarcie w Dayton w stanie Ohio w piątek. Ale zagraniczna podróż do San Diego nie przeszkadza Notre Dame, a zwłaszcza Ryanowi. Następnie test przeciwko Texas Tech, trzeciemu najlepszemu systemowi obronnemu w kraju. Ale nawet po zakończeniu tego biegu Ryan i Irlandczyk przez chwilę będą pamiętać o srebrnym występie.

Przegrany: Alabama upada z dymem

Sezon kolejek górskich Karmazynowego Przypływu zakończył się trafnie, ponieważ szóste miejsce w regionie zachodnim spadło na Notre Dame, stos ruin obronnych. Alabama przez cały sezon zmagał się z refleksją nad umiejętnościami obronnymi, którymi cieszył się w poprzednim sezonie, a Fighting Irish wykorzystał tę słabość. Oczywiście zawsze będzie czynnik „co by było, gdyby” w tej grze dla Alabamy. Co by było, gdyby Javon Quinerley nie doznał kontuzji kolana w pierwszej połowie i przegapił resztę meczu? Nie robiło to różnicy przeciwko gorącej drużynie Notre Dame, ale granie bez obrony punktu startowego z pewnością nie pomogło Alabamie.

Zwycięzca: Powrót do Auburn Farm

Z rekordem zaledwie 5-4 w ostatnich dziewięciu meczach po starcie 22:1, Auburn wszedł na drugie miejsce w rankingu, ale nie był szczególnie onieśmielający. Podczas zwycięstwa 80-61 nad Jacksonville State, Tygrysy wyglądały jak ich najstarsze i najlepsze. Prowadzenie 11-0 do rozdzielenia Auburn, który zakończył pierwszą połowę, a rozmiar pola przed Jabri Smithem i Walkerem Kesslerem był zbyt wysoki, aby Camcocks mógł sobie z nimi poradzić. Smith zakończył z 20 punktami i 14 zbiórkami, podczas gdy Kessler wniósł 13 punktów, 10 zbiórek i 9 tomów. Och, ten czołg Smitha musi być zamkiem, aby pojawił się w „One Shining Moment”.

READ  Klony Wordle zniknęły z App Store

Zwycięzca: Ohio State Recovers

Porażka w meczu pierwszej rundy NCAA z 15. Oralem Robertsem w 2021 roku była porażką dla programu koszykówki Ohio State. Charakter zwycięstwa był dobry również dla stanu Ohio. Rok po tym, jak Max Abmas i Kevin Obanor z ORU zdobyli 59 punktów w pierwszej rundzie, Buckeyes utrzymali Ramblers jako zespół poniżej tej sumy. Ohio State nie było znane jako doskonała drużyna defensywna, ale było ciężko z Ramblersami, którzy wiedzieli jedną lub dwie rzeczy o wygranej w marcu.

Przegrany: zakłady na księcia

Duke zdobył 18,5 punktu w swojej pierwszej rundzie meczu z Call State Fullerton. Przeciw 15-tytanom w rankingu. Błękitne Diabły objęły wygodne prowadzenie w drugiej połowie i stosunkowo łatwo awansowały do ​​drugiej rundy po wygranej 78-61. Ale kiedy Trey Maddox Jr. z Call State Fullerton wykonał wsad bez walki w ostatnich sekundach, fani wyścigów Blue Devils mogli zachorować. Fani Duke’a musieli ukrywać swoją grupę, pamiętajcie o tym: przegrana z rozstawionym numerem 2 była o wiele mniej bolesna niż przegrana w prostej. Zapytaj fanów Kentucky.

Zwycięzca: Miami awansowało z wygraną nad USC

Miami było królem krótkich przegranych przez cały sezon – z siedmioma z dziesięciu porażek i dwoma posiadaniami, trzema w jednym punkcie – więc w odpowiedni sposób huragan przesunął się na prawo od zaciętej gry. Miami pokonało 7. miejsce w rankingu USC 68-66 dzięki 22 punktom Isaiaha Wonga i mocnemu finiszowi Charliego Moore’a. Trojanie dali Hornowi 3 prawie pudło, które wchodziło i wychodziło, ale najbardziej zasłużona pozytywna porażka Miami ostatecznie wygrała w samą porę w wyrównanych meczach.

Zwycięzca: przestępstwo Texas Tech

Texas Tech jest znany ze swojej obrony, a Red Raiders byli nieugięci podczas zwycięstwa 97-62 nad stanem Montana. Ale TTU Crime był nie z tego świata, odnotowując punkty w szczycie sezonu, strzelając 66,7% z ziemi. Pięciu otwierających TTU, prowadzonych przez Terence’a Shannona i Brysona Williamsa, osiągnęło dwucyfrową liczbę po 20. Stan Montana nie jest znany jako defensywny jackpot, ale jeśli Red Riders są gorące, zauważ. Jest to grupa wiekowa, która jest zgodna z każdym i jest to świetny początek.

Przegrany: Sattanuka wygląda na drugą stronę marca

7 marca Sattanoka cieszyła się wspaniałym marcem 7 marca, kiedy Deep 3-Pointer Davida Jean-Baptiste pokonał Camille Furman w mistrzostwach Sokon Tournament. Ten wspaniały strzał podniósł Mox z powrotem do Big Dance po raz pierwszy od 2016 roku i uczynił go jednym z pierwszych miłośników miesiąca. Ale po tym, jak cieszył się tym doładowaniem, Sattanoka zdał sobie sprawę z drugiej strony w piątkowej porażce 54:53 z numerem 4 w Illinois. Illini nigdy nie objął prowadzenia aż do ostatniej minuty meczu i trwał tylko po tym, jak potencjalny zwycięski czas Malachi Smitha zmarnował, a Mox został wyeliminowany. Sattanoka nie ma na czym zawiesić głowy, ale teraz wiadomo, że March tnie w obie strony.

READ  Poważna erupcja pogody w południowym Teksasie po huraganie

Zwycięzca: gwiazdy łopianu świecą jasno

Podczas gdy wiele najlepszych drużyn walczyło o awans nawet w 1. rundzie, trzecie rozstawienie Burdo wysłało oświadczenie na scenę krajową, podczas gdy 14. rozstawione Yale awansowało do 2. rundy z wynikiem 78-56. Jaden Ivy miał 19 punktów straty do 22 punktów, a wielki człowiek wyprzedził 16-punktowego Zacka Eddy’ego, poza dziewięcioma dobitkami. To był imponujący, wszechstronny pokaz, czasem drużyny Purdue, która walczyła w obronie, ponieważ pozwoliła im strzelić 23 z 63 z pola Yale i 4 z 17 z zakresu 3 punktów. Yale bez wiadra przez ponad dziewięć minut.

Przegrany: Arizona ma 19 sprzedaży

Arizona pokonała 16. miejsce w rankingu Wright State 87-70, pozostawiając fanom Wildcats nie ma czego żałować. Ale dla zespołu, który chce zdobyć tytuł mistrza kraju, zdobycie 19 strat jest niepokojące. Tylko dwa razy Arizona odnotowała większą sprzedaż w tym sezonie, a zespół nauczył się metody pierwszorocznego trenera Tommy’ego Lloyda tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Obrońca punktowy Kerr Grisa nie grał przeciwko Raiders od czasu, gdy wyzdrowiał po kontuzji kostki, której doznał w zeszłotygodniowym meczu Pac-12. Bez niego każdy starter dwukrotnie odwróciłby piłkę.

Zwycięzca: Villanova idzie

Villanova wyprzedziła Delaware 23-22 w pierwszej połowie, ponieważ rozstawiony z numerem 15 Blue Heinz był w stanie na początku pociągnąć drużynę St. Peters. Ale Wildcats zakończyli połowę z wynikiem 13-2 i nigdy nie oglądali się za siebie, aby wygrać 80-60. Villanova strzeliła 50,9% z boiska, w tym 13 z 28 punktów z zakresu 3 punktów. Minął ponad miesiąc, odkąd Wildgates osiągnęły 80 punktów.