20 kwietnia, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Mandarin Oriental: Mukesh Ambani z Indii kupuje hotel w Nowym Jorku za 98 milionów dolarów

Spółka joint venture Ambani, Reliance Industries, ogłosiła w sobotę przejęcie hotelowej spółki-matki z siedzibą na Kajmanach, kontrolowanej przez Dubai Investment Corporation. Spółka pośrednio posiada 73,4% udziałów w nieruchomości.

Transakcja ma zostać sfinalizowana do końca marca. Reliance powiedział, że planuje kupić pozostałe udziały w oparciu o tę samą wycenę, jeśli inni właściciele hoteli również będą chcieli sprzedać swoje udziały.

Dubajska firma inwestycyjna Wziął 2015 Budynek. A od marca zeszłego roku Mandarin Oriental Hotel Group nadal ma 25% udziałów w ostatnim roku Raport.
Cena 98,2 miliona dolarów oznacza znaczny rabat: 2007 Partner Raport Według Mandarin Oriental nieruchomość jest wyceniana na 340 milionów dolarów.
Podobnie jak większość hoteli, Mandarin Oriental został poważnie dotknięty Międzynarodowa dystrybucja Covit-19. We wniosku złożonym na giełdzie w sobotę Reliance poinformowało, że hotel w Nowym Jorku otrzymał zaledwie 15 milionów dolarów za cały rok 2020, w porównaniu do 115 milionów dolarów i 113 milionów dolarów odpowiednio w 2018 i 2019 roku.

Położony w pobliżu Central Parku i wychodzący na Columbus Circle, ten kultowy hotel jest ważnym nabytkiem dla Reliance.

Rozległy zespół Ambani Dobrze znany Dla firm z sektora energetycznego, detalicznego i technologicznego, ale jak tam stwierdzono Wniesiony Indie chcą dodać swój „szlak konsumenta i gościnności”, który obejmuje już małe, ale rozwijające się luksusowe nieruchomości w Wielkiej Brytanii i innych krajach.

Reliance posiada obecnie udziały w Oberoi Hotels, zbiorze pięciogwiazdkowych kurortów w Indiach i sześciu krajach, a także w popularnym angielskim klubie Stoke Park.

Ambani była włączona Targowanie się Przez całą epidemię grabienie Dziesiątki miliardów dolarów Reliance powinno dążyć do celu, jakim jest przekształcenie firmy jest kolejną co do wielkości globalną firmą technologiczną.
Wartość jego własnych aktywów wzrosła w ostatnich miesiącach do 92,9 miliarda dolarów, co czyni go najbogatszym człowiekiem w Indiach i 11. najbogatszym na świecie. Bloomberg Billionaires Index.