20 kwietnia, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

2022 NFL Playoff Obraz: 49 osób kradnie miejsce, Steelers prawdopodobnie wejdzie, Golds odejdzie po Wild Week 18

Julio Aguilar / Getty Images

ten Jaguary Byli wyeliminowani z play-offów przez prawie miesiąc, ale w niedzielę byli w stanie wywrócić wyścig play-off AFC do góry nogami, przegrywając szokiem 26-11. Indianapolis Golds.

Strata spowodowana przez Goldsa łącznie SteelersSukces w nadgodzinach Wrony Indianapolis zostało oficjalnie wyeliminowane z gry posezonowej. Pokonując Golds, Jaguary wniosły ogromny wkład w Steelers, którzy będą teraz przechodzić do play-offów do końca remisu Chargers-Riders.

Pomimo odejścia Goldsów, AFC South będzie mieć drużynę playoff, która będzie numerem 1 w klasyfikacji generalnej. ten Tytani Wygrał 28-25 i zajął pierwsze miejsce Teksańczycy.

W NFC 49ers zajęli miejsce w fazie playoff po strasznym powrocie do Rams. Dziewiątki w pewnym momencie przegrywały 17-0, ale w dogrywce wygrały mecz 27-24.

Mając to na uwadze, spójrz na obecne etapy playoff, które prowadzą do niedzielnego finału pomiędzy Chargerami i Riders. Podajemy również listę scen play-off, do których każdy zespół może jeszcze wejść.

Etapy playoffów AFC

Może jeszcze żyć

Steelers (9-7-1): Steelersi nie tylko wciąż żyją, ale z pewnością przejdą do play-offów. Do końca remisu Chargers-Riders Steelers zajmą siódme miejsce w AFC, co oznacza, że ​​pojadą do Kansas City w rundzie z dziką kartą.

Etapy playoffów NFC

Mecze rundy z dziką kartą (na podstawie aktualnego stanu)

AFC (Odważne drużyny wygrywają rozstawienia)

(7) Zawodnicy w (2) Liderzy
(6) W ładowarkach (3) Rachunki
(5) Patrioci w (4) bengalski

Pi: Tytani

NFC (wszystkie zerwane nasiona)

(7) Orły (2) Bukanierzy
(6) 49ers na (3) Cowboys
(5) Kardynałowie (4) Barany

Nadchodzący: Pakowacze

READ  Biden nakłada dodatkowe sankcje na Rosję: „Putin wybrał tę wojnę”