24 maja, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

LL Cool uzyskał pozytywny wynik testu dla J Govt i został zwolniony za kaucją podczas imprezy noworocznej

Nawet końca tego strasznego roku nie da się należycie uczcić.

LL Cool J, który miał być głównym bohaterem corocznej audycji ABC Paul Drop „Sylwester Dicka Clarka z Ryanem Secretem, musiał odwołać swój występ po pozytywnym teście na Covit-19.

„Wiem, że to rozczarowujące dla milionów fanów, ale mój test wyszedł pozytywnie dla Kovita, co oznacza, że ​​nie mogę już funkcjonować zgodnie z planem w NYRE” – powiedziała gwiazda NCIS: Los Angeles w oświadczeniu. Ogłoszono ostateczny termin. „Jesteśmy gotowi, nie mogę się doczekać, aby brzmieć świetnie w moim rodzinnym mieście w 2022 roku, ale teraz zdrowo i szczęśliwie w Nowym Roku dla wszystkich. Najlepsze jeszcze przed nami!”

ABC ogłosiło również, że piosenkarka R&B Chloe, która wcześniej miała wystąpić w specjalnym programie, nie będzie już występować.

Inne wydarzenia zaplanowane na koncert, który rozpoczął się jako roczna tradycja w NBC w 1972 roku – gwiazda „Bose” Billy Porter, zespół rockowy Journey i piosenkarka Recotton Carol G.

W zeszłym tygodniu ABC ogłosiło swój dek. 31 powiedział, że planuje prowadzić program ze słuchu i podążać za wskazówkami Nowego Jorku, aby uzyskać wskazówki dotyczące ochrony przed wirusem koronowym.

Upadek piłki na Times Square, choć wciąż ma miejsce, jest w dużej mierze kontrolowany, a zapotrzebowanie na maski i finansowanie społecznościowe zamyka się w nowym wariancie wirusa omigracyjnego, powodując dramatyczny wzrost sutanny w całej metropolii.

„Jest co świętować, a te dodatkowe środki bezpieczeństwa zapewnią w pełni zaszczepionemu tłumowi bezpieczeństwo i zdrowie, gdy będziemy brzmieć w Nowy Rok” – powiedział burmistrz de Blasio. Oświadczenie. „Nowojorczycy poczynili ogromne postępy w ciągu ostatniego roku – jesteśmy w czołówce szczepień, jesteśmy ponownie bezpiecznie otwarci i każdego dnia pracujemy nad wyzdrowieniem nas wszystkich”.