24 maja, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Krosna Dow Jones Falls Feet End; Rekordowy rekord Tesli Stock Ice

Średnia przemysłowa Dow Jones była o 125 punktów niższa od środowej decyzji Fed. Akcje Tesli spadły po notowaniach blisko rekordowych szczytów. Academy Sports + Outsiders, Adobe, Alphabet i Goldman Sachs znajdują się w strefach kupna dzisiejszej aktywności na giełdzie lub w ich pobliżu.
X.Pośrodku Liderzy Dow Jones, jabłko (AAPL) 0,3% wyższa Microsoft (MSFT) Utracono 0,4% w Dzisiejsza giełda. American Express (AXP), JPMorgan Chase (JPM) I Nike (Z) Kontynuuj handel w pobliżu Nowe punkty zakupu.

Tesla (DSLA) Wzrosła o 0,4% w środę, po 3% spadku we wtorek.

Najlepsze akcje do kupowania i oglądania, Akademia Sportu + Outdoor (ASO), Adobe (ADBE), listy (Google) I Skarpetki Goldman (G.S.) znajdują się w nowych strefach zakupów lub w ich pobliżu.

Microsoft i Tesla Tabela liderów IBD Akcje. Alfabetycznie to IBD SwingTrader Zbiory. Goldman wyróżniony w tym tygodniu Historia akcji w pobliżu strefy kupna I był Wtorek IBD Day Stock.

Dow Jones dzisiaj: Decyzja banku centralnego

Od środy indeks Dow Jones Industrial Average spadł o 0,3%. Indeks S&P 500 spadł o 0,1%, podczas gdy zaawansowany technologicznie Nasdaq wzrósł o 0,1% w średnim handlu.

Dzisiejszy przegląd amerykańskiej giełdy

Indeks Logo Cena Zysk/strata % Reszta
Dow Jones (0DJIA) 35962.71 -89,92 -0,25
S&P 500 (0S i P5) 4625,09 -5,56 -0,12
Nasdaq (0NDQC ) 15654,48 +4,88 +0,03
Russel 2000 (ITP.) 236,89 +2,44 +1,04
IBD 50 (FFTY) 50,55 -0,34 -0,67
Ostatnia aktualizacja: 10:28 ET 11.03.2021

Pośrodku Finansowanie obrotu giełdowego, Innowator IBD 50 (FFTY) Stracił 0,8% w środę. Nasdaq 100 Tracker Invesco QQQ Trust (QQQZwiększona o 0,1%. Oraz SPDR S&P 500 ETF (SzpiegZmniejszona o 0,2%.

Rezerwa Federalna opublikuje swoje oświadczenie polityczne w środę o godz. Czy bank centralny Oczekuje się ogłosić Zacznie stopniowo ograniczać swój program skupu obligacji. Jerome Powell, prezes Banku Centralnego, zorganizuje konferencję prasową o 14:30.

READ  Zobacz rzadką zieloną kometę na żywo podczas jej największego zbliżenia do Słońca 12 stycznia

Tymczasem dane płacowe ADP sugerują, że prywatni pracodawcy spoza rolnictwa zatrudnili w październiku 571 000 pracowników, co jest jeszcze lepsze. Prognozy na dzień dzisiejszy Za dodatkowe 400 000 pracowników. Raport o zatrudnieniu Departamentu Pracy ma zostać opublikowany w piątek.


Strategia ETF na giełdzie i jak inwestować


Rajd na giełdzie

Zwyżka na giełdzie umocniła się we wtorek, gdy indeksy Dow Jones Industrial Average, Nasdaq i S&P 500 osiągnęły najwyższy poziom w historii. Dove Industrials po raz pierwszy przekroczyło granicę 36 000.

We wtorek, Wielkie zdjęcie „Akcje Nasdaq wzrosły o 0,3% siódmy dzień z rzędu. S&P 500 zyskał 0,4%. Pomimo umiarkowanych wzrostów, wzrosty indeksów nie wykazały żadnego spadku wśród kupujących.

Nasdaq max przez cały czas i pewna ilość DystrybucjaInwestorzy powinni być na pozytywnym trendzie na rynku. Dlatego inwestorzy powinni szukać nowych możliwości zakupu, aby zwiększyć ekspozycję rynkową. I, jak zawsze, bądź zdyscyplinowany w zakupach. Nie goń za wydłużonymi zapasami i nie zapomnij zminimalizować strat po sprzedaży sygnałów.

Aby zapoznać się z codzienną analizą rynku akcji, zobacz IBDs Wielkie zdjęcie.


Teraz spójrz na pięć najlepszych akcji Dow Jones


Kupuj i przeglądaj akcje Dow Jones: Amex, JPMorgan, Nike

We wtorek American Express zakończył się o 3% poniżej punktu kupna 178,90 Kubek z uchwytem, Krok IBD MarketSmith Analiza ilustrowana. Akcje spadły w środę o 0,3%, spadając poniżej ostatniego wpisu.

Tymczasem JPMorgan zdobywa trofeum z uchwytem po niedawnym odbiciu się 50-dniowej średniej kroczącej wynoszącej 163,93 w strefie zakupów 5%. Obszar zakupów 5% znajduje się na szczycie listy z wynikiem 172,13. Akcje JPM spadły w środę o 0,5%.

Nike, lider w handlu detalicznym Dow Jones, znalazł podstawę kubka z punktem zakupu 174,48. Poszukaj potencjalnych uchwytów, aby zapewnić wejście o wysokim ryzyku optymalne. Akcje wzrosły w środę o prawie 2%.

READ  W swoim przemówieniu na temat demokracji Biden złożył hołd Johnowi McCainowi

Akcje do kupienia i obejrzenia: Academy, Adobe, Alphabet, Goldman

Academy Sports + Outsour przekracza punkt zakupu 45,53 kubka z uchwytem, ​​osiągając ponad 5% we wczesnym handlu. Akcje wzrosną do 47,81 w przedziale kupna 5%.

Tabela liderów IBD Stock Adobe 659.29 tworzy trofeum z uchwytem wskazującym punkt zakupu. Akcje wzrosły o 1,65% w handlu popołudniowym. Zgodnie z analizą liderów nową podstawą jest format trzeciego poziomu, czyli tworzenie post-poziomu. Witryny po etapie są mniej podatne na awarie i mniej podatne na awarie niż formularze na poprzednim etapie.

IBD SwingTrader Stock Alphabet jest notowany poniżej nowego punktu kupna – 2925,18 wejścia w płaskiej bazie – Step IBD MarketSmith Analiza wykresu – środa przy 0,1% zysku. Akcje spadły na wejście podczas gwałtownego spadku w poniedziałek.

ten Weryfikacja zapasów IBD Pokazuje, że postacie są w magazynie Zawiera 97 Dokładnie 99 Wspólna ocena IBD. Wspólny rating IBD identyfikuje akcje o silnych cechach fundamentalnych i technicznych.

Goldman Sachs stracił 420,86 punktów na płaskiej platformie po stracie 1,3% w środę rano. Akcje Top Dow Jones były prezentowane w tym tygodniu Akcje blisko strefy kupna Kolumna.


Dołącz do ekspertów IBD podczas eksploracji wiodących akcji w nowym boomie giełdowym na IBD Live


Akcje Tesli

Akcje Tesli ponownie wzrosły w środę, zyskując około 0,5% w handlu popołudniowym. Akcje notowane są na wysokim poziomie w poniedziałek.

W zeszłym tygodniu akcje spółki EV poszły w górę Wart 1 bilion dolarów Kamieniem milowym wiadomości jest to, że Tesla nawiązała współpracę z Hertz, jedną z największych na świecie wypożyczalni samochodów, aby dostarczyć 100 000 pojazdów do końca 2022 roku. W tym tygodniu, CEO Elon Musk napisał na Twitterze Nie podpisano jeszcze umowy z Hertz. W odpowiedzi, Hertz odpowiedziałMówi, że dostawy już się rozpoczęły.

READ  CDC wzywa rodziny, aby zapewniły dzieciom zaszczepienie się przeciwko odrze w obliczu epidemii w niektórych częściach Stanów Zjednoczonych

W poniedziałek wzrosła do 1209,75. Akcje TSLA są wyższe niż 764,55 punktu zakupu Kubek z uchwytem, Podobnie jak poprzednie wejścia w 700.10 i 730. Można również zidentyfikować alternatywny wpis o wartości 900,50.

Liderzy Dow Jones: Apple, Microsoft

Na środku góry Akcje Dow Jones, akcje Apple tworzą nową bazę kubków z 157,36 punktami zakupu IBD MarketSmith Analiza ilustrowana. Akcje wzrosły w środę o 0,3%, przyspieszając we wtorek do 0,7%. Obecną słabością wydaje się znalezienie możliwego uchwytu, który zapewni niższy punkt kupna na 153,27.

Firma programistyczna Microsoft spadła w środę o 0,4%, z 1,1% wzrostu we wtorek. 18 października Microsoft trwa Płaski fundament305,94 Punkt skupu. Strefa zakupów 5% znajduje się na szczycie listy przy 321,24, więc akcje są teraz rozszerzone. Akcje są na rekordowych poziomach.

Nie zapomnij śledzić Scotta Lehtonena na Twitterze @IBD_SLehtonen Dowiedz się więcej o akcjach wzrostowych i indeksie Dow Jones Industrial Average.

Może Ci się spodobać:

Kupuj i zobacz najlepsze akcje wzrostowe

Dowiedz się, jak obliczyć czas rynkowy za pomocą strategii marketingowej ETF firmy IBD

Znajdź najlepsze długoterminowe inwestycje z długoterminowymi liderami IBD

MarketSmith: badania, wykresy, dane i szkolenia w jednym miejscu

Jak badać akcje wzrostowe: Dlaczego to narzędzie IBD ułatwia wyszukiwanie najlepszych akcji