15 czerwca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wyniki wyborów na burmistrza Bostonu: Michelle Woo przejdzie do historii po zgodzie Annisy Scibe George, plany CNN

„Z każdego zakątka naszego miasta przemawiał Boston. Jesteśmy gotowi na spotkanie z tą chwilą. Jesteśmy gotowi, aby stać się Bostonem dla wszystkich” – powiedział Wu tłumowi kibiców we wtorek wieczorem. „Chcę, żeby było jasne. To nie moja wizja na karcie do głosowania, to nasza, to było razem”.

Radna miasta Annisa Scyby George Boston Meyer uznała konkurs, który wciąż ma dużą część głosów czekających na policzenie.

„Chciałbym złożyć wielkie gratulacje dla Michelle Woo” – powiedział SCP George tłumowi zwolenników podczas kolacji wyborczej. „Była pierwszą kobietą i pierwszą Azjatycką Amerykanką, która została wybrana na burmistrza Bostonu”.

Woo ma zostać następcą pierwszej czarnoskórej burmistrza Bostonu, Kim Jenny. Jenny, ówczesna przewodnicząca rady miejskiej, była odpowiedzialna za kierowanie miastem, kiedy burmistrz Bostonu Marty Walsh został mianowany sekretarzem pracy prezydenta Joe Bidena w styczniu.

W tygodniach poprzedzających wybory sondaże nadal wykazywały, że Wu była wyraźniejsza niż SBP George, kolorowa kobieta.

Od samego początku wybory te były znaczącym odejściem od historii Bostonu. Niekompetentne wyścigi burmistrzów, w których nie ma urzędującego, są trudne do zdobycia w Bostonie, a w mieście o dużej koncentracji Demokratów często trudno jest przyciągnąć zatłoczone prawybory. W tegorocznym niezwiązanym konkursie głównym każdy poważny zawodnik był osobą kolorową, w większości kobiety.

Wygrał polityki Hallmark, takie jak Green New Deal dla Bostonu, Woo, Rep. Ianna Presley, Sense. Otrzymał wsparcie od czołowych postępowców z Massachusetts, takich jak Ed Margie i Elizabeth Warren. Presley, który reprezentuje część Bostonu, zasiadał w Radzie Miasta Bostonu z Wu i Scibee George.

Wu działał na platformie progresywnej, w tym wezwaniu do bezpłatnego systemu transportu.

Podczas gdy obaj kandydaci wyłączają poparcie wielu najpotężniejszych związków w Bostonie, Scibe George powiedział, że aprobaty pochodziły od bostońskich strażaków, bostońskich ratownictwa medycznego, pracowników elektryków, hutników, Stowarzyszenia Pielęgniarek Massachusetts i kilku lokalnych związków.

READ  Jesienne minuty rajdów na Wall Street spełniają oczekiwania

Wsparcie Woo obejmuje związki 1199 United Healthcare Workers East i Massachusetts Bay Transportation Authority.

Niemniej jednak, większość wsparcia Woo pochodziła od postępowych organizacji, takich jak Working Families Party, lokalny oddział Sunrise Movement Boston, National Youth kierowanej Komisji Klimatu i planowanego rodzicielstwa Massachusetts.

Chociaż obaj kandydaci starali się zdystansować od zwykłych postępowych i umiarkowanych podziałów w Partii Demokratycznej, pewne naciski wywierały zewnętrzne źródła. Przed dniem wyborów pro-super-super PAC SCP George Wu reklamował, że „chce wycofać policję”. Kampania Wu nazwała to „nieuczciwym i nieufnym”.